Това вие ли сте или не се познахте?

  • 3 596
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Заглеждам се днес в колежките си в офиса- прави ми впечатление, че от ден на ден растaт неудържимо, предимно диференциално.
седят си пред компютрите, плюскат чипс, Сникърс и бисквитки с количка и се оплакват че нищо не ядaт, а непрекъснато пълнеят.

Най- обичам да се приближа до някоя, да си вдигна ризката, да си стегна пресата и да кажа:
"Глей кво стаа, а, кво ше кажеш"

и тя почва веднага да циври- "Ама аз не съм закусвала почти, само две банички със средна боза, не съм обядвала, и съм качила 11 килограма само този месец".
Циври и набива чипс.
За месец изяждат захар колкото половината износ на Куба.
Набиват захар, мазнини и консерванти от които са постоянно изприщени и с хроничен запек и заради това смучат Активия- поради което имат постоянни газове.
Очичките им са потънали в лицата като стафидки в козунак.

И все ме питат- кажи, как се поддържаш такъв стегнат?
Ми с липосукция, ботокс и хероин - как иначе.
Зор видях докато се заразя със СПИН, само и само да съм слабичък.
Да не съм луд да пазя диета и да ходя на фитнес три пъти седмично плюс изкачване на Витоша пеша всяка неделя.

Казвам им-"Хайде да ви водя на Витоша в неделя"
А те: ама ще ходим ли пеша?
Не бе- аз и колегата от вноса ше ви направим столче и ще ви качим на ръце до Бай Кръстьо.

Животът им се състои от чипс, бисквитки,"Море от любов" и "Един срещу всички"

Как пък един път не ми пуснаха разпределение без да го объркат.
При разговор с тях автоматично започвам да крещя- като кучето на Павлов съм станал.
Като вляза в офиса и подскачат около мен като нервноболни пингвини.
Вика ми -"добро утро" а аз ръмжа" Че кое му е доброто" - и тя се лепи за стената и не мога да разбера усмихва ли ми се, или има тик.

Питат ме: "Кажи каква диета да си направя"
Викам им- "Ескимоска- сурово месо и китова мас- много добре е за стриите и перисталтиката".

Цепелинът от складовият отчет ме пита:
защо постоянно ми крещиш, нещо против мен ли имаш?

-Не бе, пухчето ми, как можа да си го помислиш, ти си ми малкото зайче, крещя ти щото те обичам.
ОБИЧАМ ТЕ, МА!!!!
Как не разбираш.

Нали заради теб имам към две хиляди лева липси по документи.

Преди колежките ходеха с дънки, после ги зарязаха, защото няма вече размер и сега ходят с едни басмени рокли с широки поли - стил "Таборът отива към небето"
- като минат покрай мен все едно съм в магазин за пердета.
Скоро ще тръгнат с рокли с долна арматура стил "Мария Антоанета" и тогава ще им монтираме светофарчета между бюрата да се разминават.

Отивам в кухненският бокс да си сглобя едно кафенце и неволно се заслушвам в разговора им.
Вече ми е съвестно че нямам хемороиди.

Иначе аз си ги харесвам малките ми мъхчета, даже си фантазирам за тях.
ето любимата ми фантазия:

Седя в коридора пред стаята, леко запотен предвкусващ удоволствието.
Напрегнат съм, но това е напрежение на очакване на нещо красиво.
Слушам тихото им жужене- вероятно ми правят складовата наличност/яко сбъркана естествено/
-или по скоро си коментират снощният Биг Брадър.
Айсикютата пищят непрекъснато.

Притварям очи, концентрирам се, за да усетя мигът в неговата изпълваща цялост- светът около мен замира.
Време е.

Вадя гранатата, дърпам шплента, отварям вратата, хвърлям гранатата в стаята, затварям вратата и клякам в коридора със запушени уши.
Екстаз.

Та така си фантазирам аз, петък следобед е, позволено ми е, нали...    bouquet  bouquet  bouquet Peace



Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 23:31 от Поци

# 1
  • Мнения: 2 492
Поци това е доста ... ъъъ как да кажа , тъпичко .
Дано не си го писал ти , защото много ми падаш в очите , а ми беше симпатичен .
Не защото се оприличавам с лелките тъпчещи чипс , а просто защото никой не може да се смята за  нещо повече от друг , само щото коремната му преса е релефна .  ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 241
Доста грубо и нетолерантно
ако форума беше 'красив татко" можеше и да е смешно, но на мен не ми е по вкуса някой така да обижда жените с които работи и вижда всеки ден.
не е задължително една жена да виси във фитнеса, за да може един мъж да я уважава.

# 3
  • Мнения: 861
В нашия офис пък мъжете набиват маааазни мекичета и се опитват всяка сутрин да ме убедят, че имали само по 2 калории, на обяд кебапчета или пица, а на мен ми се смеят, че все "паса".

# 4
  • Мнения: 138
Хей момичета - погледнете го от към смешната му страна - наистина... Има какво да научи една жена от такова разказче под формата на майтап... Наистина виждам доста голяма доза истина в него - което и на мен не ми харесва, но наистина офисните плъхове понякога изглеждаме така в очите на другите... А пък ТЕ - ДРУГИТЕ... да не ви казвам как изглеждат в нашите очи по някога..., но уви нямам дар слово, за да го опиша  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 678
Писал го е Иво Сиромахов,и е шега.
 Не мога да разбера защо се връзвате.  bouquet
Ето и още едно Peace
http://ivosiromahov.com/2_article/a2.html
Гузен ,негонен бяга ,май newsm78
нЕ искам на никого да бъда симпатичен Peace

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 08:53 от Поци

# 6
  • Мнения: 2 492


А ето го и перфектния господин  ... направо съм влюбена , какъв Аполон .  Mr. Green
Нали е перфектен момичета - леко плешивичък , застаряващ , косматичък , облечен в пекрасни нюанси на оранжевото .  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 241
Мисля, че когато човек спре да гледа на другите само като на опаковка , ще започне и себе си да цени повече -поне с мен така се получи.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
На мен ми беше смешно...
Познавам поне една жена не мърдаща от бюрото, нагъваща уж само салатки. Като излезем по мое желание на разходка, тя иска да седнем в най-близкият ресторант и да се натъпче... А после съответно се оплаква от новите си килца и ме пита каква диета пазя...

# 9
  • Мнения: 330
На мен ми беше смешно, доста се посмях smile3532
Човек трябва да е с добро чувство за хумор и да може да се надсмива дори над себе си. Аз лично съм имала "чипсо-сникърсови" периоди и точно по време на тях съм ревала защо има толкова хубави изваяни тела пък моето как така не е... Всъщност още си "лекувам" последствията от тези периоди, ама както и да е.
Айде смейте се повече, че нали знаете - смехът действа положително на коремните мускули  smile3503  newsm51

# 10
  • Мнения: 463
Дали Поци или Иво Сиромахов, умрях от смях. Много ми беше забавно. Замислете се, че това е реалност. Моите колежки, повечето са такива. Peace

# 11
  • Мнения: 2 492
Дали Поци или Иво Сиромахов, умрях от смях. Много ми беше забавно. Замислете се, че това е реалност. Моите колежки, повечето са такива. Peace

Това кара ли те да не ги уважаваш и да искаш да ги избиеш ?
А трябва ли да изтребим сакатите , а болните ... как мислите .
С такова манияшко мислене е бил сещате ли се кой ... Хитлер .
Прекалено е наблягал чавека на чистите гени , на добрия външен вид .
Сто пъти предпочитам една добродушна ядяща чипс жена пред вманиячен , арогантен индивид блъскащ като животно , за да може после да си покаже плочките на корема . Crazy
Самия Сиромахов има една статия за манияците на тема фитнес , представя ги в не особенно приятна светлина .

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 10:27 от nepukistka

# 12
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Цитат
Очичките им са потънали в лицата като стафидки в козунак.
  Joy Joy Joy

сладурско...дояде ми се козунак..  ooooh! Embarassed Joy
Имам нещо мъъъъничко общо с гореописаната ситуация, но не се засягам, напротив - развесели ме! Що ли да се сърдя на истината..

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Много ми хареса, доста се посмях.
Не виждам защо трябва да се държите като ощипани госпожици. И защо трябва да се уважават колежките, които непрекъснато реват, че са дебели, тъпчат се и нищо не предприемат, за да променят нещата?

# 14
  • Мнения: 2 492
Е , аз се отказвам ... явно за повечето жени е нормално някой да се държи така .
А да стана ми интересно дали това как изглежда някой определя поведението ви към него .
От тук и въпроса за уважението ...

# 15
  • Мнения: 266
Дали Поци или Иво Сиромахов, умрях от смях. Много ми беше забавно. Замислете се, че това е реалност. Моите колежки, повечето са такива. Peace

Това кара ли те да не ги уважаваш ?
Не, но при условие, че не занимават всички с проблемите си- цял ден гладни, нищо не хапват, едва ли не загиват от глад, пък дебелеят...Иначе човек си е такъв, какъвто е (слаб, дебел, хубав или грозен) и въшният вид за мен не е мерило за характер и интелект. Но като започнат и да се присмиват, на мен или колежките които спортуваме- е, това ми идва вече в повече...
Иначе няколко килограма в повече не ми пречат да уважавам човека, но още повече го уважавам ако виждам че полага някакви грижи за себе си...

# 16
  • Мнения: 4 678
Дами целта е изпълнене Laughing
Темата беше мотивираща.
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
Знам ,че вече като влизати в офиса ще се сещате за баничките с боза Peace
Целта е изпълнена bowuu

# 17
  • Мнения: 2 492
Дами целта е изпълнене Laughing
Темата беше мотивираща.
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
Знам ,че вече като влизати в офиса ще се сещате за баничките с боза Peace
Целта е изпълнена bowuu


Съмнявам се ...
В моята работа и двете ми колежки се хранят безобразно , обездвижени са до краен предел и факта , че аз ям салати и спортувам им е абсолютно безразличен .
Всеки си живее както му харесва и вероятността да си смени навиците от една статия са доста под нулата .

# 18
  • Мнения: 224
Дами целта е изпълнене Laughing
Темата беше мотивираща.
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
Знам ,че вече като влизати в офиса ще се сещате за баничките с боза Peace
Целта е изпълнена bowuu


Браво, Поци! Харесвам методите ти  Laughing

# 19
  • Мнения: X
Много ми хареса, доста се посмях.
Не виждам защо трябва да се държите като ощипани госпожици. И защо трябва да се уважават колежките, които непрекъснато реват, че са дебели, тъпчат се и нищо не предприемат, за да променят нещата?
Съгласна съм Peace  Laughing
Гузен не гонен бяга (както каза и Поци).  Whistling
Офис плъховете сме странни птици - имаме тука едни 10 стъпала и 90 % от колегите и колежките се оплакват от преумора, ако случайно им се наложи да ги качат веднъж дневно( аз ги качвам и слизам поне по 20 пъти). Затлъстяло сърце му се вика - може да го имаш и ако си 50 кила с камъни в джобовете.
"Да излезем на разходка" означава с колата да паркираме някъде до Морската градина, да минем 100 м и да се пльоснем в заведение за по един тост с шунка (че се преуморихме от толкоз ходене Mr. GreenStop

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 15:06 от Анонимен

# 20
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Разказчето беше супер. Не разбрах само какво толкова се засегнаха някои моми тук. 

# 21
  • Мнения: 1 092
Браво ,Поци !!!Много оригинално - с мъжо умряхме от смях Joy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Страшно ми хареса историята. Посмях се на това, което бях.
Да, хапнала съм доста чипс в предишния си живот. Да, чудех се защо дебелея. Да, има нужда от такива анекдоти. Flutter

# 23
  • Мнения: 55
Не мисля, че е супер, защото излиза извън добрия тон.
Би било смешно, и добро попадение, ако липсваше тази агресивна  нотка,
която е доста гадна.

# 24
  • Мнения: 2 147
Аз го приемам като шега (виц) и няма място  за лични отношения... в даден момент, може да виждам и себе си, но това не ме дразни Hug Crazy
.... ами тогава как гледаме и се смеем на шоуто на Слави, на Дж. Лено и т.н Hug newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Текстчето е в някаква степен забавно, но определено е лишено от изтънчен хумор.Предназначението му е да радва определен тип четящ човек, така че всеки реагира различно.

Честно казано, на мен авторът ми е по-смешен от текста - най-вече заради комичното разминаване между Аз-а в текста личността на самия автор. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 454
- като минат покрай мен все едно съм в магазин за пердета.
Скоро ще тръгнат с рокли с долна арматура стил "Мария Антоанета" и тогава ще им монтираме светофарчета между бюрата да се разминават



Хихихих, това е най-доброто...АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА...не само с цитата, но и с всичко написано!

И какво има да им уважаваш...'волята' с която знаят, че трябва да осталбнат и знаят, че чипса не е работа, а продължават!?

Когато човек се грижи за себе си ,това означава, че се уважава, а това от своя страна кара и другите да го уважават.
Не казвам, че съм перфектна...искам да си сваля килограмите, винаги съм се стремяла да изглеждам добре...защото го заслужавам...и не ям чипс...(използвам чипс просто като дума олицетворяваща цялата junk food)

И в крайна сметка винаги съм се питала от къде на къде ...трябва някой да гладуват, да спортуват, да с мъчат за телата си, да се чудят с какво да се облекат всяка сутрин, да се притесняват дали маникюра им е наред, дали прическата им е ОК, а разни други...да си мързелуват, да си ядат, да ходят развлечени, с корени до ушите в косата да ги толерираме, че и да им измисляме песнички от рода на 'You're beautiful no mather what they say'....

Айде моля ви се...мисля, че Поци имаше предвид и обиждаше начина им на мислене, а не телата им или нещо друго...ако си променят отношението и се вижда желание...нямаше да е така!


  bouquet Hug  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840

И в крайна сметка винаги съм се питала от къде на къде ...трябва някой да гладуват, да спортуват, да с мъчат за телата си, да се чудят с какво да се облекат всяка сутрин, да се притесняват дали маникюра им е наред, дали прическата им е ОК, а разни други...да си мързелуват, да си ядат, да ходят развлечени, с корени до ушите в косата да ги толерираме, че и да им измисляме песнички от рода на 'You're beautiful no mather what they say'....


Ама, ти много насериозно го взе това текстче, че и за Кристина Агилера се присети.... Joy Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
Ха, много ми хареса! Накара ме и да се замисля, че наистина много хора просто съществуват, но не живеят истински. Слава богу, аз не съм от тях и затова страдам от краткото денонощие, защото не ми стига за всичко, което искам да свърша. Но аз също съм била там, където са тези дами от описание - с разликата, че винаги си върша съвестно работата - това ми е основен закон.

Пуки този разказ не е просто отношениекъм пълните жени, напротив даже това е съвсем малка част - виж, че тук става въпрос за отказ от важните неща в живота не за кг. И воъбще не го приемай лично, щото като те познавам - ти нямаш нищо общо с гореописаните героини, ама нищо общо.

Храната - аз ако мога ще забраня близалките и чипса, барабар с колата със закон! Така че съм за такива разкази - те отразяват ежедневието и на двата пола - мъжете не са по-различни - вижте, че и те дебелеят с всеки изминат ден.

Браво ПоциPeace

# 29
  • Мнения: 1 454
КЛОНКА, Simple Smile просто това ми беше основната тирада като бях едно лято в Америка и гледах всичките 'сладки' 'големи', момиченца дето си припяваха тази песен Simple Smile
за това!  Joy

# 30
  • Мнения: 1 975
Развесели ме Поци, мерси имах нужда Peace

# 31
  • Мнения: 2 492
Ха, много ми хареса! Накара ме и да се замисля, че наистина много хора просто съществуват, но не живеят истински. Слава богу, аз не съм от тях и затова страдам от краткото денонощие, защото не ми стига за всичко, което искам да свърша. Но аз също съм била там, където са тези дами от описание - с разликата, че винаги си върша съвестно работата - това ми е основен закон.

Пуки този разказ не е просто отношениекъм пълните жени, напротив даже това е съвсем малка част - виж, че тук става въпрос за отказ от важните неща в живота не за кг. И воъбще не го приемай лично, щото като те познавам - ти нямаш нищо общо с гореописаните героини, ама нищо общо.

Храната - аз ако мога ще забраня близалките и чипса, барабар с колата със закон! Така че съм за такива разкази - те отразяват ежедневието и на двата пола - мъжете не са по-различни - вижте, че и те дебелеят с всеки изминат ден.

Браво ПоциPeace

Все пак имаш някакъв поглед над моята личност ... аз заради пияници в парка седя и чакам линейка 40 мин на 40 гр  , вдигам скандали по магазини , за да си търся правата ... просто съм си такава . Все искам да защитавам , да има справедливост . И това доста често си е за моя сметка после .

# 32
  • Мнения: 224


Все пак имаш някакъв поглед над моята личност ... аз заради пияници в парка седя и чакам линейка 40 мин на 40 гр  , вдигам скандали по магазини , за да си търся правата ... просто съм си такава . Все искам да защитавам , да има справедливост . И това доста често си е за моя сметка после .
[/quote]

Виждаш ли, мило момиче, значи не си непукистка   Grinning  Heart Eyes   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 492


Все пак имаш някакъв поглед над моята личност ... аз заради пияници в парка седя и чакам линейка 40 мин на 40 гр  , вдигам скандали по магазини , за да си търся правата ... просто съм си такава . Все искам да защитавам , да има справедливост . И това доста често си е за моя сметка после .

Виждаш ли, мило момиче, значи не си непукистка   Grinning  Heart Eyes   bouquet
[/quote]

Непукизма ми е в друга насока ...  Wink

# 34
  • Мнения: 1 432
Беше ми много забавно.Първона4ално минах по диагонал текста,но ме заинтригува та го из4етох целия  Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 331
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
странен метод си избрал този път! newsm78 този тип чувство за хумор невинаги е разбираем.признавам, че не ми беше смешно, защото мен ме разсмива самоиронията,а не иронизирането на другите и то саркастичното иронизиране на другите. Hug

# 36
  • Мнения: 2 723
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78

Ти ли точно ще ме накараш да хвърля чипса  hahaha
А и кво те е еня кой колко чипс яде, нали ти си си наред  ooooh!

# 37
  • Мнения: X
Ти ли точно ще ме накараш да хвърля чипса  hahaha
А и кво те е еня кой колко чипс яде, нали ти си си наред  ooooh!
После кой бил груб и кой съдел останалите  Whistling
Всите сме в кюпа Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 685
 newsm48Това като първосигнална и първопрочитна реакция-ама наистина ми стана смешно! smile3532 smile3501
После- smile3515 smile3513 newsm61-ме изби на феминизъм-
Обаче в крайна сметка,реших че няма нужда да се вземаме толкова насериозно-то и без това ежедневието ни е едно...-я дайте да се посмееем!
newsm10 newsm51 smile3532 smile3525

# 39
  • Мнения: 139
- като минат покрай мен все едно съм в магазин за пердета.
Е това изказване ми напълни душата... смях се с глас...
Много си духовит Поци baloni и по-честичко да ни развеселяваш Hug

# 40
  • Мнения: 267
Поци, добро попадение! Поздравления, успя да разбуниш духовете, макар честно казано незнам как някои хора имат сили в петък следобед да се връзват вместо да разпуснат и да се посмеят! Не вярвам, че има човек, който да не е попадал в такава ситуация- работата не върви, колегите ти са ти криви, щото работат не върви, и на всичкото от горе има за какво да се зачекнеш с тях- дали ще са чипсове и килограми или нещо друго няма значение.А също и не вярвам на някого да не се е случвало да има подобни фантазии! Приказката е супер за петък следобед за да изпуснеш парата от работа и да се заемеш с уикенда с пълна сила и добро настроение!  Joy

# 41
  • Мнения: 3 036
Хайде петък е края на седмицата е!
Разпуснете с чипс ама в къщи!
Не дразнете хората че   #2gunfire
Малко повече чувство за хумор(малкар и малко черен)

# 42
  • Мнения: 669
Петък е и обичам черен хумор.
Но разказа е с всеяден, евтин, псевдоинтелигентен такъв.
Сигурно има такива жени в много офиси, но моето работно място изглежда така:
10 сутринта
10 млади жени се преобличат за работа.
10 слаби, мускулести, гладки тела се появяват пред погледа ми.„
И така всеки ден! Wink
Който за каквото е учил... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 678
Доволен съм че темата оцели десетката Peace
За кой ли път ще напиша ,че не исках да обидя никоя от вас Praynig
Защото Вие сте готини  bouquet  bouquet  bouquet
Темата беше вдихновена от Миранди,щото не ще да тренира,а аз и обещах да я мотивирам Peace
Защото Вие сте готини  bouquet  bouquet  bouquet
Като топите мазнините не топете и чувството си за хумор,но по мои скромни наблюдения, това е масов факт ooooh!
Диетите водят до изнервене,за това на диетите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Щом ви харесват така вашите близки и приятели да не ви пука  bouquet
Защото Вие сте готини  bouquet  bouquet  bouquet

Никси,аз няма да те откажа от чипса Peace
Изследванията у болницата ще те откажат  bouquet

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 22:27 от Поци

# 44
  • Мнения: 484
Аз го приех като "плесница" за хората, които постоянно се оплакват, че нещо не им е наред, но нищо не правят по върпоса.
И нямам предвид само излишните килограми.
И смятам, че такива хора имат нужда от такава, нищо, че ще се засегнат, може и да им стане болно. Но ако това ги накара да променят нещата - така да е. Както моята майка обича да казва: това, което ти сам си направиш, никой друг не може. Така, чеда мислим какво си причиняваме.
Съгласна съм, че е грубо и лично на мен не ми беше забавно - ако това е била идеята, при мен ефектът не беше постигнат.
Доволна съм, че не работя в офис и когато отида на работа заставам пред група жени и мъже, които обичат да спортуват и нямат търпение да започнем.

# 45
  • Мнения: 4 678
Идеята беше "плесница"
С риск да ме намразят много от форума,предпочетох да ги стимулирам за правилно хранене и спорт с груб тон Peace
Май само такъв тон има ефект,щото те си пишат ли пишат от месеци ,а ефекта е 0  bouquet

# 46
  • варна
  • Мнения: 1 830
,щото те си пишат ли пишат от месеци ,а ефекта е 0  bouquet
Е, това беше гадно.Не при всички момичета ефекта е 0 Naughty

# 47
  • Мнения: 4 678
Знам,някои отслабнаха при мен Peace
Но да не ти казвам на какво ги подложих  bouquet
Инквизицията съществува Peace

# 48
  • Мнения: 6 958
Темата беше вдихновена от Миранди, щото не ще да тренира,а аз и обещах да я мотивирам Peace

Чета чета и какво да видя... Shocked Тц тц тц  Sunglasses кога успя и мен да ме намесиш тука?!?...  Rolling Eyes

А това, че имах период на НЕспортуване, всеки знае себе си и си има причини, но нз...  Peace

Как да е, а относно темата който иска да се смее, който иска да плаче, а моето мнение си остава за мен...  Mr. Green

# 49
# 50
  • Мнения: 484
Е, Поци, поне "разбуни духовете" на спортуващите, неспортуващите (временно или не), феминистките и офисните плъхове.  Joy

# 51
  • Мнения: 4 678
Били ,Миранди не знае,че за година ще отслабне от моите простотии Joy

Polin,това беше и целта Hug

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 12:12 от Поци

# 52
  • Мнения: 1 279
Милий - познах съ!!!


Сега ще има:
 и


Ама въпреки всичко съм си убава!!!

и мъжо ми ме носи на ръце /или на гръб!/



ПОВЕЧЕ УСМИВКИ МОМИЧЕТА!!!!!

# 53
  • Мнения: 1 339
Хахахах Голди, кефиш  Laughing Laughing Laughing 
Казано честно повече ме изкефи поста на Голди, от колкото статията  Laughing Mr. Green Laughing

# 54
  • Мнения: 2 331
Били ,Миранди не знае,че за година ще отслабне от моите простотии Joy
ООООООООО,за по-малко. hahaha Joy Пък и ако реши да спортува пак,равна няма да има,нали?!  bouquet Ама ,Миранди,кажи все пак за статията!Смя ли се?Че аз не можах.Но,аз съм с претенции към хумора.И не е от диети този ефект. hahaha Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 4 678
Само те гоня по форумите ooooh!
Качих продължениети за типовете тяло в Таткото  bouquet
Хайде ,че химията взе да действа,ще вървя да тренирам Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 331
ми то в тоя почивен сезон само ние форумстваме,затова! Whistling Ама и ти прескачаш от тук там ,а??? hahaha Joy Hug

# 57
  • Мнения: 1 890
Здравейте!
Момичета, прочетете статията още веднъж.
Поци, прочети я и ти.
После ще коментираме кого визира авторът?
Цялата дискусия е сбъркана май?  Hug

# 58
  • Мнения: 6 958
Били ,Миранди не знае,че за година ще отслабне от моите простотии Joy
ООООООООО,за по-малко. hahaha Joy Пък и ако реши да спортува пак,равна няма да има,нали?!  bouquet Ама ,Миранди,кажи все пак за статията!Смя ли се?Че аз не можах.Но,аз съм с претенции към хумора.И не е от диети този ефект. hahaha Joy Joy Joy

На статията ''не'', но на някои постове ''да''.

# 59
  • Мнения: 511
Е, Поци, поне "разбуни духовете" на спортуващите, неспортуващите (временно или не), феминистките и офисните плъхове.  Joy
smile3508

# 60
  • Мнения: 2 331
Здравейте!
Момичета, прочетете статията още веднъж.
Поци, прочети я и ти.
После ще коментираме кого визира авторът?
Цялата дискусия е сбъркана май?  Hug
И аз си мисля същото! Sick

# 61
  • Мнения: 1 890

"Най- обичам да се приближа до някоя, да си вдигна ризката, да си стегна пресата и да кажа:
"Глей кво стаа, а, кво ше кажеш""

"И все ме питат- кажи, как се поддържаш такъв стегнат?
Ми с липосукция, ботокс и хероин - как иначе.
Зор видях докато се заразя със СПИН, само и само да съм слабичък.
Да не съм луд да пазя диета и да ходя на фитнес три пъти седмично плюс изкачване на Витоша пеша всяка неделя."




......." като кучето на Павлов съм станал."
"Вика ми -"добро утро" а аз ръмжа" Че кое му е доброто" -
 - Питат ме: "Кажи каква диета да си направя"
Викам им- "Ескимоска- сурово месо и китова мас- много добре е за стриите и перисталтиката".

Как не разбираш.

Нали заради теб имам към две хиляди лева липси по документи.


Иначе аз си ги харесвам малките ми мъхчета, даже си фантазирам за тях.
ето любимата ми фантазия:

Седя в коридора пред стаята, леко запотен предвкусващ удоволствието.
Напрегнат съм, но това е напрежение на очакване на нещо красиво.
Слушам тихото им жужене- вероятно ми правят складовата наличност/яко сбъркана естествено/
-или по скоро си коментират снощният Биг Брадър.
Айсикютата пищят непрекъснато.

Притварям очи, концентрирам се, за да усетя мигът в неговата изпълваща цялост- светът около мен замира.
Време е.

Вадя гранатата, дърпам шплента, отварям вратата, хвърлям гранатата в стаята, затварям вратата и клякам в коридора със запушени уши.
Екстаз
.

Та така си фантазирам аз, петък следобед е, позволено ми е, нали...    bouquet  bouquet  bouquet Peace




Така го прочетох аз.
Някои просто истерясват!!!...........така си мисля . Не , че много мога да мисля.

# 62
# 63
  • Мнения: 917
ей какво й е на статията, много такива хора има, аз лично се разпознах!!!
истината е че килцата от "плюскане" се качват. ми да аз познах себе си. верно качих с раждането, но ако бях хапвала разумно, нямаше да е така, апък аз дай сега "бебето искало" и не ми стига че през деня се тъпчех, ми и по цели нощи не спях и ставах да ям. а сега е трудно да се гладува, вече като ти се е разширил стомаха

# 64
  • Мнения: 4 678
Автор на "Колежки"не е Иво Сиромахов,искам тук да се извиня на Иво.
В разговор с него се разбра ,че само разказа за мъжките хобита е негов Peace
Предварително му се извинявам за нападките срещу него  bouquet

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 20:52 от Поци

# 65
  • Мнения: 2 331
Че те нападките бяха срещу теб!
Автор на "Колежки"не е Иво Сиромахов,искам тук да се извиня на Иво.
В разговор с него се разбра ,че само разказа за мъжките хобита е негов Peace
Предварително му се извинявам за нападките срещу него  bouquet
Че те нападките бяха най-вече  срещу теб! newsm78 Чест ти прави извинението!  smile3501

# 66
  • Мнения: 5 468
Посмях се, поразтресох сланинки... Оооохххх...., колко е вярно само.
Стафидки в козунак Laughing.
Обаче аз търпя мъжката от 1 август. Казах и край... не правя такива щуротии вече. Ай ше се и шопара Close Laughing....

# 67
Още нещо от Иво Сиромахов като специален поздрав за Поци Simple Smile:
----


Лозан Гогов за Слави Трифонов

Днес ще ви представя поетичните търсения на един творец, който е озадачил с песните си няколко поколения българи. Това е Слави Трифонов, а ето и петте негови най-неразбираеми песни.
На пето място в моята класация е странната сюита, озаглавена “Тайсън Кючек”:
Седем-осем и ще си паднала,
Седем-осем и ще си легнала,
Седем-осем лягай и брой си сама.
Какво означава словосъчетанието “седем-осем”? Според мен то означава, че певецът е корумпиран. От продуцентската къща “Седем-осми” са му платили, за да им направи скрита реклама в песента си. Моля Съветът за електронни медии да вземе съответните мерки.
На четвърта позиция в класацията е епопеята, наречена “Комбайнеро-интелигентска”. Заглавието е много хубаво, много точно, защото знаем, че сред комбайнерите има много интелигенти, пък и сред интелигентите има много хора, които са произлезли от аграрните среди.
Хубавото обаче свършва дотук. Защото припевът на песента е напълно безсмислен. Забележете:
Няма да те питам на-на-най-на
искаш ли да правим на-на-най-на.
Тука във комбайна на-на-най-на
Двама ще изпълним плана-най-на.
Какво разбираме от тази поетическа фигура? Разбираме, че е жътва, че има добра наличност на зърнени култури, че техническите ресурси работят с пълен капацитет и че лирическият герой отправя покана за кооперативна работа към друг труженик, вероятно от женски пол. Не е ясно обаче как поетът точно си представя жътвата по двойки. Дали очаква по този начин да постигне двойно по-висок добив или това е един зле прикрит сексуален намек, който подбужда към блудство на работното място? Ако е така, младата жетварка трябва добре да си направи сметката, защото не е сигурно дали ще остане доволна. Да не забравяме, че същият творец стигна от “нананайна” до “не, не, не и не”!
На трето място в моята класация е комуникационната ода “100 есемеса”.
Пратих 100 есемеса,
Кажи къде са, дали четеш ги поне,
Ти ли стана принцеса
И май се правиш на каква ли не”
В този текст се натъкваме на един много неприятен казус. Лирическият герой парадира с факта, че е пратил 100 есемеса на жена, към която очевидно се домогва. Това поражда два извода: първо, че човекът е стиснат и затова праща есемеси, вместо да се обади и второ, че жената отказва да му отговори, което е сигурен знак, че тя не желае да влиза във взаимоотношения с него и това си е чист комуникационен тормоз.
На второ място в класацията ми е кулинарното капричио “Ръгай чушки в боба”. Тук няма какво да цитирам, защото целият текст се изчерпва със заглавието “Ръгай чушки в боба”.
Това е един апотеоз на българското гурме, в което основни ингредиенти са фасула и чушките. Два изконни национални продукта! В тази скандална творба поетът се опълчва срещу авторитетите на кулинарното изкуство като Ути Бъчваров и Иван Звездев и извежда на преден план чушко-бобовият дуализъм. Една комбинация, която със сигурност ще доведе до отделяне на обилни количества газове. По този начин лирическият герой протестира срещу енергийната зависимост на България и се опитва сам да се превърне в алтернатива на газопровода “Южен поток”.
На първо място в класацията е ораторията “Минах ли те?”
Тук ще спра вниманието ви само върху един стих, който се повтаря като лайтмотив по време на цялото произведение. Това е стихът:
“Ще полудея, баси майката, какъв живот живея!”
Темата за майката не е чужда на българските литературни традиции. Тя се появява още в ботевото “Майце си”, преминава през вазовото “ти два пъти ми майка беше”, за да се срине в трифоновото “ще полудея, баси майката, какъв живот живея”.
Струва ми се, че не е особено коректно, когато човек полудява, да се обръща към майка си. Какво ти е виновна майка ти, че полудяваш?
Лудостта е занимание самотно, тя трябва да се носи с достойнство от полудяващия индивид, без в нея да бъдат въвлечени най-близките му роднини.
Надявам се съответният творец да си вземе съответните поуки.


----
Източник:
http://www.ivosiromahov.com/phpbb/viewtopic.php?t=881

Общи условия

Активация на акаунт