Това вие ли сте или не се познахте?

  • 3 601
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 266
Дали Поци или Иво Сиромахов, умрях от смях. Много ми беше забавно. Замислете се, че това е реалност. Моите колежки, повечето са такива. Peace

Това кара ли те да не ги уважаваш ?
Не, но при условие, че не занимават всички с проблемите си- цял ден гладни, нищо не хапват, едва ли не загиват от глад, пък дебелеят...Иначе човек си е такъв, какъвто е (слаб, дебел, хубав или грозен) и въшният вид за мен не е мерило за характер и интелект. Но като започнат и да се присмиват, на мен или колежките които спортуваме- е, това ми идва вече в повече...
Иначе няколко килограма в повече не ми пречат да уважавам човека, но още повече го уважавам ако виждам че полага някакви грижи за себе си...

# 16
  • Мнения: 4 678
Дами целта е изпълнене Laughing
Темата беше мотивираща.
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
Знам ,че вече като влизати в офиса ще се сещате за баничките с боза Peace
Целта е изпълнена bowuu

# 17
  • Мнения: 2 492
Дами целта е изпълнене Laughing
Темата беше мотивираща.
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
Знам ,че вече като влизати в офиса ще се сещате за баничките с боза Peace
Целта е изпълнена bowuu


Съмнявам се ...
В моята работа и двете ми колежки се хранят безобразно , обездвижени са до краен предел и факта , че аз ям салати и спортувам им е абсолютно безразличен .
Всеки си живее както му харесва и вероятността да си смени навиците от една статия са доста под нулата .

# 18
  • Мнения: 224
Дами целта е изпълнене Laughing
Темата беше мотивираща.
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
Знам ,че вече като влизати в офиса ще се сещате за баничките с боза Peace
Целта е изпълнена bowuu


Браво, Поци! Харесвам методите ти  Laughing

# 19
  • Мнения: X
Много ми хареса, доста се посмях.
Не виждам защо трябва да се държите като ощипани госпожици. И защо трябва да се уважават колежките, които непрекъснато реват, че са дебели, тъпчат се и нищо не предприемат, за да променят нещата?
Съгласна съм Peace  Laughing
Гузен не гонен бяга (както каза и Поци).  Whistling
Офис плъховете сме странни птици - имаме тука едни 10 стъпала и 90 % от колегите и колежките се оплакват от преумора, ако случайно им се наложи да ги качат веднъж дневно( аз ги качвам и слизам поне по 20 пъти). Затлъстяло сърце му се вика - може да го имаш и ако си 50 кила с камъни в джобовете.
"Да излезем на разходка" означава с колата да паркираме някъде до Морската градина, да минем 100 м и да се пльоснем в заведение за по един тост с шунка (че се преуморихме от толкоз ходене Mr. GreenStop

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 15:06 от Анонимен

# 20
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Разказчето беше супер. Не разбрах само какво толкова се засегнаха някои моми тук. 

# 21
  • Мнения: 1 092
Браво ,Поци !!!Много оригинално - с мъжо умряхме от смях Joy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Страшно ми хареса историята. Посмях се на това, което бях.
Да, хапнала съм доста чипс в предишния си живот. Да, чудех се защо дебелея. Да, има нужда от такива анекдоти. Flutter

# 23
  • Мнения: 55
Не мисля, че е супер, защото излиза извън добрия тон.
Би било смешно, и добро попадение, ако липсваше тази агресивна  нотка,
която е доста гадна.

# 24
  • Мнения: 2 147
Аз го приемам като шега (виц) и няма място  за лични отношения... в даден момент, може да виждам и себе си, но това не ме дразни Hug Crazy
.... ами тогава как гледаме и се смеем на шоуто на Слави, на Дж. Лено и т.н Hug newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Текстчето е в някаква степен забавно, но определено е лишено от изтънчен хумор.Предназначението му е да радва определен тип четящ човек, така че всеки реагира различно.

Честно казано, на мен авторът ми е по-смешен от текста - най-вече заради комичното разминаване между Аз-а в текста личността на самия автор. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 454
- като минат покрай мен все едно съм в магазин за пердета.
Скоро ще тръгнат с рокли с долна арматура стил "Мария Антоанета" и тогава ще им монтираме светофарчета между бюрата да се разминават



Хихихих, това е най-доброто...АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА...не само с цитата, но и с всичко написано!

И какво има да им уважаваш...'волята' с която знаят, че трябва да осталбнат и знаят, че чипса не е работа, а продължават!?

Когато човек се грижи за себе си ,това означава, че се уважава, а това от своя страна кара и другите да го уважават.
Не казвам, че съм перфектна...искам да си сваля килограмите, винаги съм се стремяла да изглеждам добре...защото го заслужавам...и не ям чипс...(използвам чипс просто като дума олицетворяваща цялата junk food)

И в крайна сметка винаги съм се питала от къде на къде ...трябва някой да гладуват, да спортуват, да с мъчат за телата си, да се чудят с какво да се облекат всяка сутрин, да се притесняват дали маникюра им е наред, дали прическата им е ОК, а разни други...да си мързелуват, да си ядат, да ходят развлечени, с корени до ушите в косата да ги толерираме, че и да им измисляме песнички от рода на 'You're beautiful no mather what they say'....

Айде моля ви се...мисля, че Поци имаше предвид и обиждаше начина им на мислене, а не телата им или нещо друго...ако си променят отношението и се вижда желание...нямаше да е така!


  bouquet Hug  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840

И в крайна сметка винаги съм се питала от къде на къде ...трябва някой да гладуват, да спортуват, да с мъчат за телата си, да се чудят с какво да се облекат всяка сутрин, да се притесняват дали маникюра им е наред, дали прическата им е ОК, а разни други...да си мързелуват, да си ядат, да ходят развлечени, с корени до ушите в косата да ги толерираме, че и да им измисляме песнички от рода на 'You're beautiful no mather what they say'....


Ама, ти много насериозно го взе това текстче, че и за Кристина Агилера се присети.... Joy Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
Ха, много ми хареса! Накара ме и да се замисля, че наистина много хора просто съществуват, но не живеят истински. Слава богу, аз не съм от тях и затова страдам от краткото денонощие, защото не ми стига за всичко, което искам да свърша. Но аз също съм била там, където са тези дами от описание - с разликата, че винаги си върша съвестно работата - това ми е основен закон.

Пуки този разказ не е просто отношениекъм пълните жени, напротив даже това е съвсем малка част - виж, че тук става въпрос за отказ от важните неща в живота не за кг. И воъбще не го приемай лично, щото като те познавам - ти нямаш нищо общо с гореописаните героини, ама нищо общо.

Храната - аз ако мога ще забраня близалките и чипса, барабар с колата със закон! Така че съм за такива разкази - те отразяват ежедневието и на двата пола - мъжете не са по-различни - вижте, че и те дебелеят с всеки изминат ден.

Браво ПоциPeace

# 29
  • Мнения: 1 454
КЛОНКА, Simple Smile просто това ми беше основната тирада като бях едно лято в Америка и гледах всичките 'сладки' 'големи', момиченца дето си припяваха тази песен Simple Smile
за това!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт