Това вие ли сте или не се познахте?

  • 3 603
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 331
Здравейте!
Момичета, прочетете статията още веднъж.
Поци, прочети я и ти.
После ще коментираме кого визира авторът?
Цялата дискусия е сбъркана май?  Hug
И аз си мисля същото! Sick

# 61
  • Мнения: 1 890

"Най- обичам да се приближа до някоя, да си вдигна ризката, да си стегна пресата и да кажа:
"Глей кво стаа, а, кво ше кажеш""

"И все ме питат- кажи, как се поддържаш такъв стегнат?
Ми с липосукция, ботокс и хероин - как иначе.
Зор видях докато се заразя със СПИН, само и само да съм слабичък.
Да не съм луд да пазя диета и да ходя на фитнес три пъти седмично плюс изкачване на Витоша пеша всяка неделя."




......." като кучето на Павлов съм станал."
"Вика ми -"добро утро" а аз ръмжа" Че кое му е доброто" -
 - Питат ме: "Кажи каква диета да си направя"
Викам им- "Ескимоска- сурово месо и китова мас- много добре е за стриите и перисталтиката".

Как не разбираш.

Нали заради теб имам към две хиляди лева липси по документи.


Иначе аз си ги харесвам малките ми мъхчета, даже си фантазирам за тях.
ето любимата ми фантазия:

Седя в коридора пред стаята, леко запотен предвкусващ удоволствието.
Напрегнат съм, но това е напрежение на очакване на нещо красиво.
Слушам тихото им жужене- вероятно ми правят складовата наличност/яко сбъркана естествено/
-или по скоро си коментират снощният Биг Брадър.
Айсикютата пищят непрекъснато.

Притварям очи, концентрирам се, за да усетя мигът в неговата изпълваща цялост- светът около мен замира.
Време е.

Вадя гранатата, дърпам шплента, отварям вратата, хвърлям гранатата в стаята, затварям вратата и клякам в коридора със запушени уши.
Екстаз
.

Та така си фантазирам аз, петък следобед е, позволено ми е, нали...    bouquet  bouquet  bouquet Peace




Така го прочетох аз.
Някои просто истерясват!!!...........така си мисля . Не , че много мога да мисля.

# 62
# 63
  • Мнения: 917
ей какво й е на статията, много такива хора има, аз лично се разпознах!!!
истината е че килцата от "плюскане" се качват. ми да аз познах себе си. верно качих с раждането, но ако бях хапвала разумно, нямаше да е така, апък аз дай сега "бебето искало" и не ми стига че през деня се тъпчех, ми и по цели нощи не спях и ставах да ям. а сега е трудно да се гладува, вече като ти се е разширил стомаха

# 64
  • Мнения: 4 678
Автор на "Колежки"не е Иво Сиромахов,искам тук да се извиня на Иво.
В разговор с него се разбра ,че само разказа за мъжките хобита е негов Peace
Предварително му се извинявам за нападките срещу него  bouquet

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 20:52 от Поци

# 65
  • Мнения: 2 331
Че те нападките бяха срещу теб!
Автор на "Колежки"не е Иво Сиромахов,искам тук да се извиня на Иво.
В разговор с него се разбра ,че само разказа за мъжките хобита е негов Peace
Предварително му се извинявам за нападките срещу него  bouquet
Че те нападките бяха най-вече  срещу теб! newsm78 Чест ти прави извинението!  smile3501

# 66
  • Мнения: 5 468
Посмях се, поразтресох сланинки... Оооохххх...., колко е вярно само.
Стафидки в козунак Laughing.
Обаче аз търпя мъжката от 1 август. Казах и край... не правя такива щуротии вече. Ай ше се и шопара Close Laughing....

# 67
Още нещо от Иво Сиромахов като специален поздрав за Поци Simple Smile:
----


Лозан Гогов за Слави Трифонов

Днес ще ви представя поетичните търсения на един творец, който е озадачил с песните си няколко поколения българи. Това е Слави Трифонов, а ето и петте негови най-неразбираеми песни.
На пето място в моята класация е странната сюита, озаглавена “Тайсън Кючек”:
Седем-осем и ще си паднала,
Седем-осем и ще си легнала,
Седем-осем лягай и брой си сама.
Какво означава словосъчетанието “седем-осем”? Според мен то означава, че певецът е корумпиран. От продуцентската къща “Седем-осми” са му платили, за да им направи скрита реклама в песента си. Моля Съветът за електронни медии да вземе съответните мерки.
На четвърта позиция в класацията е епопеята, наречена “Комбайнеро-интелигентска”. Заглавието е много хубаво, много точно, защото знаем, че сред комбайнерите има много интелигенти, пък и сред интелигентите има много хора, които са произлезли от аграрните среди.
Хубавото обаче свършва дотук. Защото припевът на песента е напълно безсмислен. Забележете:
Няма да те питам на-на-най-на
искаш ли да правим на-на-най-на.
Тука във комбайна на-на-най-на
Двама ще изпълним плана-най-на.
Какво разбираме от тази поетическа фигура? Разбираме, че е жътва, че има добра наличност на зърнени култури, че техническите ресурси работят с пълен капацитет и че лирическият герой отправя покана за кооперативна работа към друг труженик, вероятно от женски пол. Не е ясно обаче как поетът точно си представя жътвата по двойки. Дали очаква по този начин да постигне двойно по-висок добив или това е един зле прикрит сексуален намек, който подбужда към блудство на работното място? Ако е така, младата жетварка трябва добре да си направи сметката, защото не е сигурно дали ще остане доволна. Да не забравяме, че същият творец стигна от “нананайна” до “не, не, не и не”!
На трето място в моята класация е комуникационната ода “100 есемеса”.
Пратих 100 есемеса,
Кажи къде са, дали четеш ги поне,
Ти ли стана принцеса
И май се правиш на каква ли не”
В този текст се натъкваме на един много неприятен казус. Лирическият герой парадира с факта, че е пратил 100 есемеса на жена, към която очевидно се домогва. Това поражда два извода: първо, че човекът е стиснат и затова праща есемеси, вместо да се обади и второ, че жената отказва да му отговори, което е сигурен знак, че тя не желае да влиза във взаимоотношения с него и това си е чист комуникационен тормоз.
На второ място в класацията ми е кулинарното капричио “Ръгай чушки в боба”. Тук няма какво да цитирам, защото целият текст се изчерпва със заглавието “Ръгай чушки в боба”.
Това е един апотеоз на българското гурме, в което основни ингредиенти са фасула и чушките. Два изконни национални продукта! В тази скандална творба поетът се опълчва срещу авторитетите на кулинарното изкуство като Ути Бъчваров и Иван Звездев и извежда на преден план чушко-бобовият дуализъм. Една комбинация, която със сигурност ще доведе до отделяне на обилни количества газове. По този начин лирическият герой протестира срещу енергийната зависимост на България и се опитва сам да се превърне в алтернатива на газопровода “Южен поток”.
На първо място в класацията е ораторията “Минах ли те?”
Тук ще спра вниманието ви само върху един стих, който се повтаря като лайтмотив по време на цялото произведение. Това е стихът:
“Ще полудея, баси майката, какъв живот живея!”
Темата за майката не е чужда на българските литературни традиции. Тя се появява още в ботевото “Майце си”, преминава през вазовото “ти два пъти ми майка беше”, за да се срине в трифоновото “ще полудея, баси майката, какъв живот живея”.
Струва ми се, че не е особено коректно, когато човек полудява, да се обръща към майка си. Какво ти е виновна майка ти, че полудяваш?
Лудостта е занимание самотно, тя трябва да се носи с достойнство от полудяващия индивид, без в нея да бъдат въвлечени най-близките му роднини.
Надявам се съответният творец да си вземе съответните поуки.


----
Източник:
http://www.ivosiromahov.com/phpbb/viewtopic.php?t=881

Общи условия

Активация на акаунт