Това вие ли сте или не се познахте?

  • 3 597
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 975
Развесели ме Поци, мерси имах нужда Peace

# 31
  • Мнения: 2 492
Ха, много ми хареса! Накара ме и да се замисля, че наистина много хора просто съществуват, но не живеят истински. Слава богу, аз не съм от тях и затова страдам от краткото денонощие, защото не ми стига за всичко, което искам да свърша. Но аз също съм била там, където са тези дами от описание - с разликата, че винаги си върша съвестно работата - това ми е основен закон.

Пуки този разказ не е просто отношениекъм пълните жени, напротив даже това е съвсем малка част - виж, че тук става въпрос за отказ от важните неща в живота не за кг. И воъбще не го приемай лично, щото като те познавам - ти нямаш нищо общо с гореописаните героини, ама нищо общо.

Храната - аз ако мога ще забраня близалките и чипса, барабар с колата със закон! Така че съм за такива разкази - те отразяват ежедневието и на двата пола - мъжете не са по-различни - вижте, че и те дебелеят с всеки изминат ден.

Браво ПоциPeace

Все пак имаш някакъв поглед над моята личност ... аз заради пияници в парка седя и чакам линейка 40 мин на 40 гр  , вдигам скандали по магазини , за да си търся правата ... просто съм си такава . Все искам да защитавам , да има справедливост . И това доста често си е за моя сметка после .

# 32
  • Мнения: 224


Все пак имаш някакъв поглед над моята личност ... аз заради пияници в парка седя и чакам линейка 40 мин на 40 гр  , вдигам скандали по магазини , за да си търся правата ... просто съм си такава . Все искам да защитавам , да има справедливост . И това доста често си е за моя сметка после .
[/quote]

Виждаш ли, мило момиче, значи не си непукистка   Grinning  Heart Eyes   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 492


Все пак имаш някакъв поглед над моята личност ... аз заради пияници в парка седя и чакам линейка 40 мин на 40 гр  , вдигам скандали по магазини , за да си търся правата ... просто съм си такава . Все искам да защитавам , да има справедливост . И това доста често си е за моя сметка после .

Виждаш ли, мило момиче, значи не си непукистка   Grinning  Heart Eyes   bouquet
[/quote]

Непукизма ми е в друга насока ...  Wink

# 34
  • Мнения: 1 432
Беше ми много забавно.Първона4ално минах по диагонал текста,но ме заинтригува та го из4етох целия  Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 331
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78
странен метод си избрал този път! newsm78 този тип чувство за хумор невинаги е разбираем.признавам, че не ми беше смешно, защото мен ме разсмива самоиронията,а не иронизирането на другите и то саркастичното иронизиране на другите. Hug

# 36
  • Мнения: 2 723
Не съм искал да обидя никоя от вас,а да ви накарам да хвърлите чипса,май се получи newsm78

Ти ли точно ще ме накараш да хвърля чипса  hahaha
А и кво те е еня кой колко чипс яде, нали ти си си наред  ooooh!

# 37
  • Мнения: X
Ти ли точно ще ме накараш да хвърля чипса  hahaha
А и кво те е еня кой колко чипс яде, нали ти си си наред  ooooh!
После кой бил груб и кой съдел останалите  Whistling
Всите сме в кюпа Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 685
 newsm48Това като първосигнална и първопрочитна реакция-ама наистина ми стана смешно! smile3532 smile3501
После- smile3515 smile3513 newsm61-ме изби на феминизъм-
Обаче в крайна сметка,реших че няма нужда да се вземаме толкова насериозно-то и без това ежедневието ни е едно...-я дайте да се посмееем!
newsm10 newsm51 smile3532 smile3525

# 39
  • Мнения: 139
- като минат покрай мен все едно съм в магазин за пердета.
Е това изказване ми напълни душата... смях се с глас...
Много си духовит Поци baloni и по-честичко да ни развеселяваш Hug

# 40
  • Мнения: 267
Поци, добро попадение! Поздравления, успя да разбуниш духовете, макар честно казано незнам как някои хора имат сили в петък следобед да се връзват вместо да разпуснат и да се посмеят! Не вярвам, че има човек, който да не е попадал в такава ситуация- работата не върви, колегите ти са ти криви, щото работат не върви, и на всичкото от горе има за какво да се зачекнеш с тях- дали ще са чипсове и килограми или нещо друго няма значение.А също и не вярвам на някого да не се е случвало да има подобни фантазии! Приказката е супер за петък следобед за да изпуснеш парата от работа и да се заемеш с уикенда с пълна сила и добро настроение!  Joy

# 41
  • Мнения: 3 036
Хайде петък е края на седмицата е!
Разпуснете с чипс ама в къщи!
Не дразнете хората че   #2gunfire
Малко повече чувство за хумор(малкар и малко черен)

# 42
  • Мнения: 669
Петък е и обичам черен хумор.
Но разказа е с всеяден, евтин, псевдоинтелигентен такъв.
Сигурно има такива жени в много офиси, но моето работно място изглежда така:
10 сутринта
10 млади жени се преобличат за работа.
10 слаби, мускулести, гладки тела се появяват пред погледа ми.„
И така всеки ден! Wink
Който за каквото е учил... Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 678
Доволен съм че темата оцели десетката Peace
За кой ли път ще напиша ,че не исках да обидя никоя от вас Praynig
Защото Вие сте готини  bouquet  bouquet  bouquet
Темата беше вдихновена от Миранди,щото не ще да тренира,а аз и обещах да я мотивирам Peace
Защото Вие сте готини  bouquet  bouquet  bouquet
Като топите мазнините не топете и чувството си за хумор,но по мои скромни наблюдения, това е масов факт ooooh!
Диетите водят до изнервене,за това на диетите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Щом ви харесват така вашите близки и приятели да не ви пука  bouquet
Защото Вие сте готини  bouquet  bouquet  bouquet

Никси,аз няма да те откажа от чипса Peace
Изследванията у болницата ще те откажат  bouquet

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 22:27 от Поци

# 44
  • Мнения: 484
Аз го приех като "плесница" за хората, които постоянно се оплакват, че нещо не им е наред, но нищо не правят по върпоса.
И нямам предвид само излишните килограми.
И смятам, че такива хора имат нужда от такава, нищо, че ще се засегнат, може и да им стане болно. Но ако това ги накара да променят нещата - така да е. Както моята майка обича да казва: това, което ти сам си направиш, никой друг не може. Така, чеда мислим какво си причиняваме.
Съгласна съм, че е грубо и лично на мен не ми беше забавно - ако това е била идеята, при мен ефектът не беше постигнат.
Доволна съм, че не работя в офис и когато отида на работа заставам пред група жени и мъже, които обичат да спортуват и нямат търпение да започнем.

Общи условия

Активация на акаунт