Мира Добрева се ожени

  • 8 792
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 289
Аз не можах да разбера - 2 дни ли е продължила сватбата или какво...  newsm78

рокля с пера:


рокля без пера:


пусната коса:


кок:

# 106
  • София
  • Мнения: 2 840
Мира изглежда добре, но е ужасен човек, по мое мнение. Меркантилна, преди всичко. Много лошо впечатление ми прави по интервютата - първо да обясняваш как си си купила обущета от три средни работни заплати, при условие, че хоратя няма какво да ядат.............после все някой я обижда, някой и пречи, тя едва се справя, ама накрая Жоро спасителя дойде и я спаси.  Mr. Green
Не ми харесва тая жена, 'ич. Naughty

Впрочем, това "интервю" с обувчиците, беше "взето" от Венета Райкова, която все за това я питаше.Мира се чудеше как да не отговори, ама Венетка все се сучеше, не миряса, та трябваше да й се обяснява, че - да, скъпи са, но са от разпродажба и да й се казва, че не са купени със заплатат на телевизионна водеща, а че Жоро Торнев се грижи за парите.

И какво страшно има?!
И къде е лошото в тая работа? newsm78

И аз съм на същото мнение. Не ме кефи
!

# 107
  • Мнения: 289
Мира изглежда добре, но е ужасен човек, по мое мнение. Меркантилна, преди всичко. Много лошо впечатление ми прави по интервютата - първо да обясняваш как си си купила обущета от три средни работни заплати, при условие, че хоратя няма какво да ядат.............после все някой я обижда, някой и пречи, тя едва се справя, ама накрая Жоро спасителя дойде и я спаси.  Mr. Green
Не ми харесва тая жена, 'ич. Naughty

И аз съм на същото мнение. Не ме кефи!

В едно интервю (от преди 2-3 г ) обясняваше как майка й сутрин й оставя пари, за да има за през деня...  Tired

# 108
  • Мнения: 3 423
да обясняваш как си си купила обущета от три средни работни
заплати, при условие, че хоратя няма какво да ядат...

Това е същото, като да разправяш, че няма
какво да ядеш, при условие, че хората могат
да си позволят обувки от три средни заплати.
Така живее жената, няма какво друго да казва
и разказва за обувките си. Можеше и за конете
си да поговори, ама ще я сложат в друга класа.

# 109
  • Мнения: X
Мира изглежда добре, но е ужасен човек, по мое мнение. Меркантилна, преди всичко. Много лошо впечатление ми прави по интервютата - първо да обясняваш как си си купила обущета от три средни работни заплати, при условие, че хоратя няма какво да ядат.............после все някой я обижда, някой и пречи, тя едва се справя, ама накрая Жоро спасителя дойде и я спаси.  Mr. Green
Не ми харесва тая жена, 'ич. Naughty
Стига бе, момичето в детските си години е брало тютюн в забутано родопско село. Пожелало е да бъде нещо повече от това. Идва в София без нищо, без връзки, без стил. Само с една мечта - да бъде богата и известна. Постигнала го е. Колко са го пожелали и не са го постигнали?

# 110
  • Мнения: 10 758
Аз не можах да разбера - 2 дни ли е продължила сватбата или какво...  newsm78

Какво й пречи след църквата да си смени тоалета?

# 111
  • Мнения: 3 268
Мира е красива жена,но някак изкуствена ,като кукла.Ходеше преди години с един мой познат,зъболекар.От него знам,че е много меркантилна,той и затова я заряза.Жоро обаче май наистина го обича.Разтапя се до него просто.Мечтата й беше да се оженят,сбъдна се.Желая им щастие и деца.Жоро лично на мен ми е симпатичен визуално,готин,мъжкар.Хубава двойка са

# 112
  • Мнения: 289
Какво й пречи след църквата да си смени тоалета?

Нищо принципно.. но е сменена и прическата...
А надали ще сменя прическа по средата на сватбата си... не, че не може, де... Crazy

# 113
  • Мнения: 984
Баща ми много я харесва, много "светска" била  Mr. Green
а аз се чудя "светска" или "съветска" newsm78

# 114
  • Мнения: 14 491
аз я харесвам.
нека си е меркантилна- всеки си плаща за това, което иска да постигне, тя да му мисли.

# 115
  • Мнения: 5 713
Да са живи и здрави! Аз съм без мнение и за двамата.
Важното е, че е постигнала това, което така е желала. Пък как, нейна си работа.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не знам дали е меркантилна, но до колкото знам с Жоро са отдавна, а той тогава май не е бил много богат. Така, че ако само това са ви доводите да я смятате за такава може би грешите.
Аз нея много я харесвам. Спомням си когато я видях за първи път онемях, толкова красива  ми се видя. И все още е, според мен.
Да са живи и здрави и да се обичат по - дългичко !

# 117
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз не познавам жена, която да не обича парите, красивите неща/най-общо казано/ и да не се стреми към тях.

Що да е меркантилна?!

Сякаш се е оженила за някой богат дедок, че да я одумваме.
Жоро Торнев е много симпатичен мъж с кариера, а не някаква мутра.

И да нямаше пари, пак би се оженила за него,мисля си аз.

# 118
  • Мнения: 4 736
Еййй, обезкостихте и тази жена ooooh!

# 119
  • Мнения: 984
Аз не познавам жена, която да не обича парите, красивите неща/най-общо казано/ и да не се стреми към тях.
Въпроса е в методите за осъществяване на стремежите. Mr. Green
Това не го казвам във връзка с Мира Добрева. Да са щастливи заедно - това им пожелавам. И няколко чаавенца да трополят босички в дневната! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт