Мира Добрева се ожени

  • 8 789
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 903
предложил й спонтанно на 5 юли и за месец и 10 дни е организирана такава сватба? С кристали върху поканите, на майната си в Ахелой, гостите настанени в разгара на сезона в ново ваканционно селище - за тях ли е пазено? Само за костюма на младоженеца ми звучи реално да се набави в такъв срок.

в статията в монитор има смешна снимка с розова рокля, с едни такива дълбоки гащи отдолу Simple Smile

# 121
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Много красива двойка.
Пак завидяхте брееееееееееееееее. Twisted Evil

# 122
  • Мнения: 289
предложил й спонтанно на 5 юли и за месец и 10 дни е организирана такава сватба? С кристали върху поканите, на майната си в Ахелой, гостите настанени в разгара на сезона в ново ваканционно селище - за тях ли е пазено? Само за костюма на младоженеца ми звучи реално да се набави в такъв срок.

в статията в монитор има смешна снимка с розова рокля, с едни такива дълбоки гащи отдолу Simple Smile

Доколкото прочетох й предложил на 5-ти и искал сватбата да е на 7-ми... Crazy

# 123
  • Мнения: 3 423
в статията в монитор има смешна снимка с розова рокля, с едни такива дълбоки гащи отдолу Simple Smile
Като амфорка, нали! Мъжете си падат.
Много мразя рокли, кроени на верев.
А прожектори как мразя. Ужас!

Доколкото прочетох й предложил на 5-ти и искал сватбата да е на 7-ми... Crazy
Много е бил зорлия. Значи така.
На 5 юли тя се е изкъпала, което
е възбудило у него неподозиран
ищах да и надене прангите, и то
два дни по-късно, докато е свежа.
Жена, два дни след като се е къпала.
Мъжете знаят защо.

# 124
  • Мнения: 4 585



Да говорим по същество. Дайте линк към гащите.

# 125
# 126
  • Мнения: 10 758
Е къде па ги видЕхкте тия дълбоки гащи Thinking

# 127
  • Мнения: 5 713
Е къде па ги видЕхкте тия дълбоки гащи Thinking
И аз не виждам. Виждам прашки. При тая тясна рокля няма начин да не се очертаят, освен ако е без гащи.  Mr. Green

# 128
  • София
  • Мнения: 3 099
Какво всички се правят на бити лисици (Лисьо, ша прощаваш!)!? Излезе, че никой тук не ги познава пряко или пряко-през-човек - всички скромни и медийно-информирани....

# 129
  • Мнения: 10 758
Какво всички се правят на бити лисици (Лисьо, ша прощаваш!)!? Излезе, че никой тук не ги познава пряко или пряко-през-човек - всички скромни и медийно-информирани....
Стефани каза, че преди е ходела с един нейн познат, зъболекар.

# 130
  • София
  • Мнения: 3 099
Какво всички се правят на бити лисици (Лисьо, ша прощаваш!)!? Излезе, че никой тук не ги познава пряко или пряко-през-човек - всички скромни и медийно-информирани....
Стефани каза, че преди е ходела с един нейн познат, зъболекар.

Хубаво, де, а Жоро? Никоя ли не е спала с него? Сигурна съм, че Мира не му е първата...

# 131
  • Мнения: 4 585


Няма значение какви и са гащите.
Тц. Не ми харесва. Аз, дето съм стар чиляк,
познавам по-хубави жени. В тч и съфорумки.

# 132
  • Мнения: 289
Сигурна съм, че Мира не му е първата...

Ех, че си... ми може да се е пазил човека  Crazy

# 133
  • Мнения: 3 268
Какво всички се правят на бити лисици (Лисьо, ша прощаваш!)!? Излезе, че никой тук не ги познава пряко или пряко-през-човек - всички скромни и медийно-информирани....
Стефани каза, че преди е ходела с един нейн познат, зъболекар.

Хубаво, де, а Жоро? Никоя ли не е спала с него? Сигурна съм, че Мира не му е първата...
Абе тоя Жоро няма да у се чудя много,ако ми падне. Wink LaughingУх,забравих,че е женен.

# 134
  • София
  • Мнения: 3 099
Баси и клюкарките!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт