кога се превеждат прословутите 200 лева...

  • 2 137
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 050
Момичета,искам да ви питам не точно за тези 200лв,но пак е свързано с пари.В момента се опитвам да подам молба за енергийна помощ.От социалните обаче ми казаха(доста неучтиво),че нямам право да получавам такава помощ защото уча!!!! #Crazy #Crazy #Crazy-студентка съм.Аз не виждам нищо логично в това.По майчинство съм и уча,а те отказват да ми дадат помощ!!! Shocked Каква е таза държава и някой има ли информация дали е точно така или на нашите не им се занимава тук?


Да, прави са. Трябва да се регистрираш като безработна. Студентството не е работа.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 258
Относно банковата сметка - преди 2 год. като попълвах документите след рато родих сина ми, не стига, че трябваше да ходя от София до Пазарджик, за да ги подам на място (хайде, такова е изискването), ами и след това ме извикаха да се подпиша на документите за нова дебитна карта, защото не можело да ми ги преведат в банковата сметка в ОББ, която аз съм посочила в документите. #Crazy И ми издадоха нова кредитна карта в ДСК.
Сега по л.к. вече се водя в София, да видим как ще е.

# 47
  • Мнения: 6 442
Благодаря ви,момичета Simple Smile Златни сте!

# 48
  • Мнения: 9 050
Аз си подадох молбата, написах си сметката, която си имам в банката, в която съм си я открила ( която не е от банките, с които работят Социалното и НОИ ) и никой нищо не ми е казвал за други банки, други сметки и други карти.

# 49
  • Мнения: 141
с първите детски, след месец от подаването на документите

# 50
  • Мнения: 2 005
Някъде след месец ги взех Peace

Общи условия

Активация на акаунт