За продуктите на DUCRAY

  • 70 123
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
А лосиона какъв е ?

# 46

[/quote]

И аз уж се съветвах с дерматоложка, ама кел файда Crossing Arms Ти непротивопърхутен пак на Ducray ли избра или на друга фирма? Ако си попаднала на нещо добро, ще съм благодарна да препоръчаш  bouquet Защото на мен от масовата козметика шампоани, пак ми се появява пърхут Cry
[/quote]

Извинявай, че отговарям едва сега, но сега видях съобщението. На мен също ми е голям проблем да намеря нещо добро, с което да редувам противопърхотнат терапия. Знам, че е добре да няма много химически добавки (каквито има например в шампоаните с всевъзможни ексти 'за обем', 'за гладкост', 'против накъсване', ' с формула за силна коса' - всичко това е химия, която дразни скалпа). Ориентирай се към билкови или бебешки шампоанчета. Аз бях доволна от Хърбъл Есенсис, които не са скъпи. Ползвах зеления им шампоан, който май се води за коса, склонна към омазняване. Но трябва да призная, че след време неизбежно проблемът се връща. Дали защото е есен, аз отново трябва да се боря с това. Сега съм взела ампули на СЕРИ, защото ми казаха, че били ефективни и ще тичам за Дюкре,  за да спасявам положението Sad Желая ти успех и ако откриеш нещо по-добро за редуване, ще се радвам да споделиш!

Общи условия

Активация на акаунт