"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 263
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 701
Привет милички! Аз позакъснях с вписването, но не бях в София, а пък сега съм и болна.... С мъжо все същото! Ходихме до Белоградчик, Върбичкото езеро, Магурата, Видин... Уж да ни се оправят отношенията, но този излет само ги влоши... Той видя първата жена в живота му и започна да трепери, изчерви се, развълнува се......... Аз бях  #Crazy и направоооо  #Cussing out #2gunfire............. И сега съм тъй.......... Cry

# 61
  • София
  • Мнения: 2 613
Abirena- не се предавай Hug понякога наистина почивките само влошават нещата, вместо обратното, но ти не губи кураж, млади сте, цялото време на света е пред вас Hug Hug
изпращам ти цялата си виртуална подкрепа Hug Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 621
Той видя първата жена в живота му и започна да трепери, изчерви се, развълнува се......... Аз бях  #Crazy и направоооо  #Cussing out #2gunfire............. И сега съм тъй.......... Cry


бе я не се ядосвай за глупости, това с първата жена е временна работа като я е срещнал просто се е посъщисъл - спомени, едно-друго ..., щом е избрал теб и се е оженил за теб значи ти си на първо място!

И моят сладур ми повъртя номера с една колежка и аз му поговорих малко за живота вселената и всичко останало  Twisted Evil
Сега след няколко месеца като му понамаля ловния инстинкт и тръпката от нещо ново стигна до извода, че девойката (тя е 7 г. по-малка от мен Mr. Green) била досущ като мен като достатъци и недостатъци, само дето аз съм малко по-мъдра и малко по-слаба (вече Twisted Evil)
Та така ... и аз изпотроших бая нерви тогава ... и сега съжалявам ... това чудо е за три дни ... дето викал шопа "що да се косим, кът ше ми мине" Mr. Green Да бях учила френски, или да се бях хванала по активно със спорт, или да си направя една шопинг терапия, малко глезене в козметичен салон, такива едни приятни за душата неща, а не да се тровя за глупостите на мъжа ми ... ама нейсе - надявам се че вече поумнях Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
Абирена, твърде дълго ви продължава тоя период.Младоженци сте все пак, какво сте се зацупили....

Видял си първата жена,е смутил се е, защото му е напомнила, че някога и той е бил девствен Mr. Green
Освен това може да се е притеснил, че ти я виждаш и разбираш, че не е някоя неземна хубавица и някой ден може да му подхвърлиш каква жена си ти и какъв късмет е извадил с теб/в съпоставка с другата/.Всички си имаме минало, не можем да го изтрием, а реагираме на срещата си с него по най-различен начин.Е, твоят се изчервява - научи още нещо ново за него - честито Mr. Green

Галатея,всички жени са по-привлекателни от собствената, докато не станат достатъчно близки, за да осъзнае мъжът, че няма нищо ново под слънцето Joy Joy
Докато трае този процес на мъжко съзряване/понякога може да продължи до степен на невъзможност жената да изтрае/жената може да си скъса нервите или да си гледа кефа - всяка сама избира Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 2 613
Аз пък досега не съм имала този проблем с мъжа ми newsm78 Даже и в най-дебелите ми периоди съм получавала единствено и само подкрепа и засвидетелстване на харесване, и аз съм му безкрайно благодарна за това Grinning И аз зато сега се стремя да изглеждам по-добре, защото мисля, че и той заслужава до него да бъде една добре изглеждаща жена.

# 65
  • Мнения: 621
Аз пък досега не съм имала този проблем с мъжа ми newsm78 Даже и в най-дебелите ми периоди съм получавала единствено и само подкрепа и засвидетелстване на харесване, и аз съм му безкрайно благодарна за това Grinning И аз зато сега се стремя да изглеждам по-добре, защото мисля, че и той заслужава до него да бъде една добре изглеждаща жена.
радвай се Ралче  - явно твоят вече е "съзрял", а моят ще си го почакам да узрява, ако не ми писне много де Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 1 169
Сисин4е - честито. Много се радвам за теб ако те дават по ТВ драсни някой ред та да те гледаме  Wink Hug

abirena -  много кофти се е получило, но ти гледай напред и не се тормози с излишни мисли радвай се на
 живота  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз пък досега не съм имала този проблем с мъжа ми newsm78 Даже и в най-дебелите ми периоди съм получавала единствено и само подкрепа и засвидетелстване на харесване, и аз съм му безкрайно благодарна за това Grinning И аз зато сега се стремя да изглеждам по-добре, защото мисля, че и той заслужава до него да бъде една добре изглеждаща жена.

О, това е хубаво, а и е нормално.
Тук не става въпрос за харесване, всичко са общи приказки за мъжете и жените.С годините се натрупват толкова много неща в една двойка - и жената, и мъжът почват да си задават въпроси за избора си, неминуемо е, но в крайна сметка, освен ако нещата не са наистина много зле, рано или късно се стига до извода, че всички хора си имат кусури, но ги демонстрират само пред най-близките си, а навън са перфектни.Това е смисълът на опознаването на света изобщо.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 613
Аз мисля, че много си зависи от конкретните двама души, и затова не обичам да давам общовалидни изводи- всичко е предопределено от съответната ситуация, в която се намират двамата. Всеки има право да постъпи както сметне, че е правилно за него.

# 69
  • Мнения: 1 975
Здравейте кукли  wavey

Лунувате ли  newsm78 И аз лунувам от днес, но май ще бъде днес и утре само. Не успях 3-те дни за жалост Rolling Eyes. Искам да ви се оплача Sad. След като ви се похвалих в събота, че съм 50.1кг и взех, че се поотпуснах малко и хоп днес на кантара 51.2 Cry Cry Cry, направо щях да припадна, а лошото е, че нещо нямам волята да бъда пак супер режимна. Сега вече съжалявам за гладуването на което се подлагах, защото сега каквото и да хапна, колкото и малко да е ми се лепи. Но няма да се предам  Naughty искам да ги видя тия 48кг, надявам се след лунуването да имам резултат  Praynig

За мъжете и жените, абе сложен е въпроса - те са друга порода, трудно можеш ги разбереш. И аз не съм имала проблем със залитане встрани /да не чуе Дявола/ и не мога да давам съвети, но си мисля, че няма как да си твърда в подобна ситуация. Аз поне не бих могла  Rolling Eyes

Abirena вие от скоро сте заедно, иначе бих ти предложила да се разделите за малко. че да поохладнеят страстите Thinking, а за първата хич не му се ядосвай КЛОНКА ти го е написала супер  Hug Hug Hug Нали знаеш, че ние сме с теб  Heart Eyes

ral4e:) ами ти почти не се виждаш бе мила, само някаква сянка, дай нещо в по-близък план  Hug

GlaDneSS какво беше това дзак и назад, ами поспри се де, дай малко инфо за теб, много рядко вече ни навестяваш  Wink

Миранди
лунуваш ли  newsm78

Sisin4e пак зачезна  Rolling Eyes

Целувам ви всички и до после, ако не спече пак форума  Cry

# 70
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Heart Eyes

Аз съм доста изпушила от учене  #Crazy килата са си кажи речи същите, никаква промяна  Confused Днес уж лунувам, дано издържа  Praynig

Рема може би покачването ти е както казваш зарди МЦ, обаче да става от плодове - не го вярвам  Naughty виж ако хапваш ориз, картофи, хляб, шоколад по мога да се съглася с теб, но от плодовете не може да качваш кг. и най-важното ако ги ядеш ги яж на празен стомах, а не за десерт след основната ти храна...   bouquet

Кобарелова успешно лунуване   bouquet

Ралче радвам се, че всичко в работата е наред  bowuu А за поличката супер сииии, аз не съм носила поли от дете  Embarassed #Cussing out Видях снимката, но много трудно се виждаш ти...  Rolling Eyes

Реге може да качваш от задържане на течности  Rolling Eyes но има и друго доста време си на плодов глад и нали знаеш, че като хапнеш друго се очаква покачване от кило-две, т.е. за да си желаните кг. трябва да свалиш малко под тях и да имаш мегдан както се казва да качиш 2 кг., които ще стабилизират теглото ти трайно... Незнам дали се изразих правилно, но съм убедена, че е така  bowuu

Абигайл може би задържала вода, покачването не е реално бъди сигурна, и аз качих за една неделя 1.5 кг.  #2gunfire ако не си ходила в 00 или си пила повече течности или си хапвала солено, нормално е да си качила, но то не е трайно покачване  Naughty За Редуктила хич не си и помисляй!!! Прочети темата до какви буквално ''катаклизми'' води приема му, аз хвърлих едно око и останах потресена  Shocked По добре или нищо или Липозанче или Инхуа, нещо по безвредно  Praynig

Мариша тренировката която правиш е добре, 40 минути на 1 степен си е за сваляне на мазнини и е нормално да оформиш мускул толкова бързо (гледам си 5 и няколко кг.) така, че по добре да ти е стегнато тялото, но това не означава че си напълняла, просто мускула тежи повече, особено ако си тренирала интензивно няколко дена и после се изтеглиш!!!  Peace

КЛОНКА как върви лунната?  Hug

Абирена трябва да поговорите с мъжо много добре и забравете за ината, който проявявате и двамата, някой трябва да отстъпи, знам че си казваш сигурно ''защо пък аз'', но след като ти е тежко и на двама ви е тежко този път нека мине от теб както се казва и оправете веднъж за винаги нещата, заедно сте, обичате се, а това е най-важното нещо  Heart Eyes

Галя както казах по горе и аз качих за едното ядене в неделя (тъпкане си беше, ама ми е трудно да си го призная)  Embarassed До няколко дена всичко ще бъде наред, пак ще си 50, че и по малко ще бъдеш с упоритата диета и воля, които проявяваш  Hug

Весел ден   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 169

GlaDneSS какво беше това дзак и назад, ами поспри се де, дай малко инфо за теб, много рядко вече ни навестяваш  Wink


Хоп Галка специално за теб ще драсна някой друг ред   Heart Eyes Hug . Хич не се притеснявай за каченото предполагам знаеш, че за 1 ден не се качват килограми най - вероятно задържаш течности или трябва да посетиш ВЦ-то  Crazy . Наистина много ти се радвам за постигнатото кога почна и почти постигна целта си, а аз ту качвам ту свалям. От днес съм на Японското чудо току що хапнах обяда. Планове много при мен ама дали ще ги осъществя искам да успея да изкарам диетата и да стана поне 60 кг. че ми писна вече, а и има вариант да ходя на сватба все пак трябва да изглеждам прилично е аз не съм решила още дали да отида много неща трябва да направя за тогава, а сякаш не ми се иска да се товаря много много Crazy Wink hahaha

# 72
  • Мнения: 6 958
Охх да споделя още една мъка с вас...  Confused

Аз днес уж лунувам, но съм нервна и ми се яде какво ли не  #Crazy Как ще карам цялата седмица направо незнам мъка ми е...  #2gunfire Предстои ми държавен изпит и май няма да мога да издържа на тоя глад всичко ми се яде, особено шоколадче...  #Cussing out Ще направя каквото мога по въпроса, дано не се дъня яко и изкарам на плодове колкото мога... Честно да ви кажа денем ми е ок', но от цял ден учене вечерта така огладнявам, че ми се разваля настроение и всичко, започвам да нервнича, да треперя и чак да ми се реве от нерви ли от глад ли незнам... Мисля да направя каквото мога с плодовете денем и ако ми се яде да ям салата или нещо минимално и май тази седмица ще я отпиша и няма да бъде плодова  Thinking като ми мине изпита ще съм свободна и ако тогава мога да изкарам едни 10 дена плътни ще бъде добре... Малко ми трябва до 70 на фона на сваленото до момента, но са ми голям зор...  Cry Какво ще ме посъветвате...  Cry

Дано издържа с лунуването днес поне...  Praynig

Гладнес значи започна Японската, ще ми се пак да я пробвам  Rolling Eyes дали ако реша да ям не взема да я карам 7 дена нея поне  newsm78 Но толкоз трудно да обядвам, че не е истина не ми се яде денем, а само вечер  newsm78  Вечер тя е салата с яйца или риба или пиле, нали така беше?  newsm78 Отивам да хвърля едно очо на темата ти, но и да реша да я спазвам няма да си е 100% Японско чудо  Confused

# 73
  • Мнения: 621
Какво ще ме посъветвате...  Cry

Дано издържа с лунуването днес поне...  Praynig

Гладнес значи започна Японската, ще ми се пак да я пробвам  Rolling Eyes дали ако реша да ям не взема да я карам 7 дена нея поне  newsm78 Но толкоз трудно да обядвам, че не е истина не ми се яде денем, а само вечер  newsm78  Вечер тя е салата с яйца или риба или пиле, нали така беше?  newsm78 Отивам да хвърля едно очо на темата ти, но и да реша да я спазвам няма да си е 100% Японско чудо  Confused

Ако можеш издръж само до утре на обяд на лунната, за да не те е яд че си пропуснала пълнолунието и от утре си мини на някоя друга диета, докато ти мине изпита, може на японската, а може и да си направиш свой по-ниско калоричен режим - ти правилата за диетично хранене си ги знаеш, а и луната ще те подкрепя в периода след пълнолунието Heart Eyes! Да ти кажа според мен след подобна почивка ще сваляш много по-бързо Peace

# 74
  • Мнения: 861
Миранди, много добре се изрази, ясно ми е е че е в резултат на плодовете, ама какво ти задържане на течности, свърши ми МЦ сега се предполагаше, че трябва да ги свалям течностите, не да ги задържам.  smile3515 А за идеята ти да сваля повечко, че да има после възможност за качване на 1-2., то не виждам как ще стане, защото така или иначе даже и на плодове под 50 не падам, бе  #Cussing out. И почнах тази седмица без никави идеи как ще я карам. Хапнах 2-3 ябълки сега до 1 часа, да видим дали ще устискам, то така или иначе проблема ми е вечерта. Ей затова, кажи ми какъв съвет да ти дам, като съм в същото положение  spoko
Тая японската и нея я мисля, но съм я правила в гимназията-след седмица вече имах чувството, че ще закудкудякам  Sick. Или пък моното, ама от нея много огладнявам  newsm78. Тъпо ми е да ям мляко, което не обичам, като има плодове и зеленчуци  Crossing Arms
Изпитът ти не е ли в края на септември, поне моят беше тогава. Представям си какво ти е с всичкото това учене и гладна  Tired Hug.

Общи условия

Активация на акаунт