"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 268
  • 373
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 169
Гладнес значи започна Японската, ще ми се пак да я пробвам  Rolling Eyes дали ако реша да ям не взема да я карам 7 дена нея поне  newsm78 Но толкоз трудно да обядвам, че не е истина не ми се яде денем, а само вечер  newsm78  Вечер тя е салата с яйца или риба или пиле, нали така беше?  newsm78 Отивам да хвърля едно очо на темата ти, но и да реша да я спазвам няма да си е 100% Японско чудо  Confused

Според мен проблема е точно там, че не обядваш. Ако обядваш и вечеряш мисля, че след това няма да ти се хапва чак толкова bowuu  chef.
Аз ти писах в темата ми какво мисля по въпроса. Ако решиш да я правиш добре си дошла Flutter

# 76
  • Мнения: 479
Ами да се включа и аз плахо плахо в тази темичка..........
 Laughing

Станах сутринта премерих се и просто установих че кантара ми само веднъж  е показвал толкова килограми след като излязох от родилното. Летните ми дрехи висят в гардероба няма кой да ги носи...........

Надявам се че ще имам волята на повечето от Вас момичета з ада мога да си върна предишните килограми и фигура.

За протокола висока съм 176 тежа в момента 90кг. Надявам се да стана 75кг. Основната ми цел е за 20 Октомври да съм отслабнала поне 10 кг. Тогава ще кръщаваме дъщеря ми и ще празнуваме рожд. й ден.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 840
Oтносно луната, реших, че е по-добре да хапна сега и да издържа до утре на обяд, отколкото да ям довечера, защото наистина изпитвам глад.Странно е - не че мисе похапва, наистина съм гладна, чак ме заболя стомах.
Затова сега метвам една скара и спирам.Безвъглехидратно ще го раздавам - това ми действа на мен.

Реге, недей, бе, мила, какво очакваш, като килограмите ти са достойно малко - да ги сваляш ей така.Ми, не става, организмът се съпротивлява.И ако не направиш нещо да сложиш малко повече калории в менюто си, съвсем ще зациклиш.
Метаболизмът не е просто нещо.Хората взимат специалност по диететика, а учат преди това сума време и медицина.Ако беше така лесно, всички щяхме да сме толкова кила, колкото ни се ще.
Пробвай да се консултираш с диетолог и не си поставяй бързи цели - те не са ти и нужни, защото имаш 2 кила само да сваляш/според твоето желание/.

Гери, добре дошла.Ще се справиш до 20 октомври.Моята цел е 19 октомври и аз  мисля тогава да кръстя дребния, че все отлагам заради пусти диети....

# 78
  • Мнения: 6 958
Галатея и Реге благодаря ви  Hug

Реге Изпита ми е на 4 Септември, да ми стискате палци тогава ще имам нужда  Mr. Green белким те помогнат да си взема изпита  bowuu За диетата която се чудиш какво и що да правиш същата съм и аз... Писна ми да не знам какво искам (май точно това излиза) или по скоро да нямам сили и воля да си реша проблема с килцата веднъж за винаги без да мърморя и да проявявам толкова слаба воля и характер... (и това го има)  #Cussing out

Ако съм много ангажирана, а темата ни се е изписала до неделя може да я забавя до вторник вечер с пускането или да оставим за по следващата неделя, но за това ще ви информирам по късно на база това колко се е изписало и дали ще мога или не да я пусна...  Hug

Гладнес благодаря за разяснението   bouquet

КЛОНКА и това е вариант, което си го решила  Hug

Ами да се включа и аз плахо плахо в тази темичка..........
 Laughing

Добре дошла сред нас и успех   bouquet За новата темичка, ако искаш да фигурираш в табличката трябва да ми пратиш мерки на ЛС, но до нея има време още   bouquet

# 79
  • Мнения: 861
Нямам нищо против да се консултирам с диетолог, ама на вас ви е по-лесно в София, тук на какъв специалист да отида, още повече, че Бургаските лекари се славят като едни от най-некадърните. Между другото леля ми е професор по неврология, че тя ми беше уредила преглед в Бургас от някаква доцентка от София, едокринолог-това беше може би някъде месец-два след раждането на Денис. Тогава нищо не ядях, а не започвах да слабея. И отивам аз и й обяснявам, че ям само портокали и мандарини (беше зима), а тя само ми се изсмя невярващо. Едва ли не всички така казвали. Побеснях-не бях отишла там да си давам парите и да лъжа, та тръгна да ми разправя, че 4-5 кг веднага съм щяла да ги сваля с нейната диета, която така и не ми състави май.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
Миранди, гледай си изпита, мила.Хич не се напъвай да слабееш.Ако можеш дазадържиш резултатите - това ще е супер.КАто вземеш изпита, почваш пак.
Не си натоварвай психиката.
Диета се почва всеки ден, държавен се взима веднъж, или след 6 месеца - пак.Цели 6 месеца да го мислиш...не си струва.
Тиотслабна много, ще се справиш и с малкото останало.Тенденцията на сваляне при теб е трайна, така че - хич не се мъчи точно сега.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 840
Реге, какви ендокринолози?Ти да не си сто кила, бе?!
Виж, лесно е във форума, то е ясно.Аз ти казах - свикнала си организма си на много нисък калориен прием.Няма да отслабнеш така, защото той се е адаптирал.Сега, за да слабееш, вече ще трябва да минеш на пост и молитва.
Трябва ти промяна на режима.И трябва да пробваш друг вид.Махни плодовете и мини няколко дена на чисти белтъчини, без мазнини - риба или пиле на скара.Може и да не отслабнеш,но ще задържиш килограмите, а ще си включила повече калории.Така постепенно го свикни на по-висок калориен прием, а после, като намалиш калориите - ще започне отслабването.

# 82
  • Мнения: 861
Миранди, добре, че е останало толкова малко до изпита. Да минава и заминава. (А мислила ли си след изпита накъде?). Сигурна съм, че като ти отпадне напрежението покрай него ще се справиш по-лесно с диетата  Peace. За темата няма проблем, когато и да я пуснеш. Аз особено не държа толкова-виж току си ме сложила в табличка за напълнели  hahaha
Клонка, мислила съм го това за белтъчините. Май ще взема да пробвам. Това за молитвата много ми хареса  Joy. Разведрих се вече, благодаря  Hug

# 83
  • Мнения: 6 958
Нямам нищо против да се консултирам с диетолог

Нещо не съм разбрала, защо го казваш това и отговор към кой е, ама аз блея много ми пуши главата и моля да ме извиниш  #2gunfire но да кажа нещо само... от диетолози полза няма!!! Моята лична лекарка (и близка приятелка на семейството) е с тясна специализация диетология (ще ме прощава, че ще я спомена сега)  Embarassed и тежи над 100 кг., колко точно не мога да кажа и винаги е на диети, на пости и на какво ли не и резултат я свали 5 кила, я не...  Confused Каквото и да ми е казвала са просто едни въздухарски приказки хич не е ориентирана жената... На теб диетолог не ти трябва, познаваш се много добре и си много по на ясно какво може да очакваш върху себе си от дадена диета/храна и какво не... Въпросната диетоложка като ме видя сега.... АХХХНАААА  Shocked постоянно ме разпитва, ама как така аджаба съм отслабнала до сега, а имам и уж проблеми там с единия хормон и не си взех лекарствата които ми каза да пия  Mr. Green и въпреки това съм отслабнала... та сладур те не са на ясно хич, само влошават нещата още повече, само ти си тази която може да се справи с проблема   bouquet

Миранди, гледай си изпита, мила.

Диета се почва всеки ден, държавен се взима веднъж, или след 6 месеца - пак.Цели 6 месеца да го мислиш...не си струва.

Не ми се ще да го мисля още 6 месеца (до другия Март, ако не го взема) Joy hahaha Joy

Мерси Клонче, май се реших тази седмица да не се подлагам на глад, защото води до корабокрушение  #2gunfire в неделя така ядох, че изядох храна за цяла седмица и как да не кача 1.5 кг.  #Cussing out така, че май ще я карам както аз си знам (без да се уливам)  Mr. Green каквото и както ми се яде, но с мярка и ще се следя на кантара да не качвам, ако кача ща не ща гладна не гладна ще трябва да спра с яденето пак, ако пък сваля (макар, че малко абсурдно аз и ядене да свалям  hahaha) няма да имам равна на себе си  Hug

От толкова приказки да ям или не ееее познайте вече огладнях  Crossing Arms Дано издържа лунната, ако не има бол доматеЦ и ще метна 2 домата с още нещо и толкоЗ  Thinking

...

Реге след изпита до кривата круша или ще живея или ще се мре  Mr. Green след него ще си решавам любовните терзания, ако там всичко се провали ще трябва да ме спасявате, ако искате да съм сред вас все още  hahaha Wink Cry #2gunfire #Cussing out Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 701
Реших да си сложа нова цел в таблицата, а и на лентичката- 50кг. Тях да ги стигна, че са по- постижими, пък после ще видим! Все още се затруднявам в избора на диета, затова ви моля за съвет-
Моля, споделете с коя диета най- много кг сте свалили и за колко време?!?
Мерси   bouquet

# 85
  • Мнения: 861
Миранди, как ще мреш, бе  Naughty! Аз друго имах предвид след изпита-работа, кариера, такива ми ти неща, свързани със светлото бъдеще  Crazy.
А за любовните терзания, какво да ти кажа, мъка голяма-от тях или много слабея или дебелея. Преди 2 години и половина като ми започнаха първите разочарования от този род, бях на косъм от анорексия, тогава просто не можех да се храня, при самата мисъл за храна ми ставаше лошо, а не дай се боже, хапна някоя салата и после ми се заяви "Аз излизам" ...ужас...става ми ми лошо, надига ми се салатата и стократно съжалявам, че съм яла изобщо нещо. Сега пък действам по обратния начин-той ме ядоса аз се натъпча. Сбъркана работа, мъже  #2gunfire
Но ти си толкова млада, не си обвързана, няма място за отчаяние. Каквото и да решиш мисли само и единствено за себе си, че после приоритетите се променят и трябва да мислиш за онези мъничките, които ще станат смисъла на живота ти.   Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 2 840
..."Аз излизам" ...ужас...става ми ми лошо,
Зная я тая реплика.
Преди две години и аз я чух за пръв път.И на мен тогава ми замина салатката.... Mr. Green
Сега хич, ама хич не ми се отразява на апетита. Mr. Green
Всичко, което не ни прави щастливи, не си заслужава да бъде част от живота и мислите ни.
Аз си имам принцип - "Аз няма проблеми с мъжа си, той има проблеми с МЕН!!" Twisted Evil Mr. Green
Сега съм му обяснила, че проблемите с мъжете съм ги преживяла в пубертета.Сега само се радвам на общуването си с тях.И ако някой не ме радва, има други за тая цел. Whistling

Как ще си докарваш анорексия или булимия заради мъж???!!!Никога!!!Няма начин!!!

# 87
  • Мнения: 861
И ако някой не ме радва, има други за тая цел. Whistling
И аз така мислех, но и те нараняват  Tired

# 88
  • София
  • Мнения: 2 840
И ако някой не ме радва, има други за тая цел. Whistling
И аз така мислех, но и те нараняват  Tired

С какво???!!!Как?!
С това, че могат да си идат, да ме сменят, да спрат да ме обичат?!
Е и?!
Както те, така и аз ги мога тези неща.Нищо не е вечно.Нищо не е съвършено.Всяко чувство е емоция,която си струва да бъде запазена, докато е красива.Когато спре да бъде, просто я захвърляме и не хабим време и енергия за нея, защото ще са ни нужни за следващата, която отново ще ни радва.
Страдала съм само тогава,когато съм вярвала, че нещо е константа във времето и е само мое.Е, няма такъв филм.Само ние самите и нашата любов към самите нас си  остава през времето.
И любовта към децата.

# 89
  • Мнения: 861
Клонче, много ми харесваш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт