"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 280
  • 373
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 621
Само ние самите и нашата любов към самите нас си  остава през времето.
И любовта към децата.

Хъмн ей тва на си е вярно smile3501

# 92
  • Мнения: 6 958
Страдала съм само тогава,когато съм вярвала, че нещо е константа във времето и е само мое.Е, няма такъв филм.Само ние самите и нашата любов към самите нас си  остава през времето.
И любовта към децата.

Нямам думи, невероятна си просто newsm51

Така ме карате да се отнасям и да си мисля за ''моите си неща'', че чак нищо друго не ме интересува и не ми се отдава да правя   Mr. Green Благодаря ви, че ви има момичета  Heart Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте пак, мили момичета  bouquet
Писали сте доста, ама смогнах Mr. Green
Първо да се похваля, че си имам нов номер за телефона, много се радвам Laughing
Аз днес съм режимна, добре е  Laughing
Мирандичка- успех на изпита, ще стискам палци колкото мога, спомням си каото беше моя миналата година, тъкмо бяха откраднали колата, въобще не ми беше до изпит, а и се падна това, дето не бях чела естествено, ама го взех Mr. Green Браво за публикациите и звездичките, аз пък от днес съм с две Hug
Галя- всичко ще се оправи със килограмчето Hug
Клонче-  твойте разсъждения направо ме карат да изпитват голямо възхищение към теб Hug
ReGe- Клончето е права- винаги организма се адаптира, това му е заложено, иначе не бихме оцелявали.
Galateia- Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, пък, да ви се похваля, най-накрая накарах моя много зает и много успял в бизнеса мъж да помисли и за моя бизнес.Почти съм успяла.Да видим докъде ще я докарам, щото ми писна да ми обяснява как нищо не ми липсва и няма нужда да работя.
Сега, като впрегна сили в свой собствен проект, ще съм твърде заета и ентусиазирана, за да мисля само за разходките на детето и за ядене. Praynig
В близкия месец ще съм все на тази вълна - в трепетно очакване.
И ще слабеяяяя..хаха..ей сега им видях сметката на гадните кила Twisted Evil

В тази връзка само да вметна, че една успяла жена, която мисли за мъжете така, както успелите мъже мислят за жените - никога не е наранявана.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 613
Браво, Клонче Hug
Ти го заслужаваш  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 2 840
Браво, Клонче Hug
Ти го заслужаваш  bouquet

Всички заслужаваме да бъдем успели жени.Всички заслужаваме да изградим своята независимост и да организираме живота си по свои правила.Любовта е ужасно карсиво чувство, без нея не може,но усещането, че си пълноценна жена не е само в това да създадеш семейство и деца - това си е някак в реда на нещата.Истинското удоволствие е в това да можеш да контролираш нещата.Толкова е тъжно, когато някоя жена, грижила се за дом, мъж, деца, един ден осъзне, че е зависима, че мъжът има свобода,която му се полага, защото той изкарва парите.Започват компромисите, започват съмненията,започва да се съобразява с настроенията му...и....изобщо..престава да е вълнуваща като личност.И ако трепери и за това да си запази мъжа на всяка цена, защото иска да си запази стандарта, а и този на децата си, направо става страшно.

Не съм феминистка, хич даже,но за да бъде една жена истински партньор, трябва във всеки един момент да може да затвори вратата и от другата страна нищо в материален аспект да не се промени за нея.Защото иначе тя просто си остава заключена в стаята и няма да мръдне оттам.

Ах, как си го обичам мъжа.И парите му обичам.Ама не ща да разчитам само на тях.Защото, признавам си, започнах да съм твърде послушна.А това никак, ама никак не е еротично.
Така че, мацки, не са само килата, самочувствието на една жена е огромен магнит, а то се гради с много неща, не само с визия.

Реплика на моя мъж за друг мъж:"Той много внимава какво прави, защото ако жена му разбере, ще го зареже като нищо и няма да си види детето.Нищо не й пречи - изкарва пари, може и без неговите да мине..."Ей това е логика. Twisted Evil

# 97
  • София
  • Мнения: 2 613
Клонче  bouquet
Аз бях така- миналата година като не ходех на работа и нямах ама никакви собствени доходи, направо Sick болеше ме за всеки разход- малък или голям Cry мъжа ми нищо не казваше, ама аз си знех какво ми е, бях свела моите лични разходи до такъв минимум, че нямаше накъде повече Cry
Сега е малко по-различно, вярно, че не вземам най-голямата заплата на света, но поне малко от малко имам възможността да взимам сама решения за някои неща. Така че те разбирам напълно Hug

# 98
  • Мнения: 621

Реплика на моя мъж за друг мъж:"Той много внимава какво прави, защото ако жена му разбере, ще го зареже като нищо и няма да си види детето.Нищо не й пречи - изкарва пари, може и без неговите да мине..."Ей това е логика. Twisted Evil


мдам, аз май съм от независимите, моят мъж страда от това че мисли че не ми е нужен Twisted Evil ами така е като измерват всичко в пари  Twisted Evil ноооо искам да каже, че и това което клончето е написала е въпрос на цялостносветоусещане - за мен е валидно, аз се чувствам пълноценна като се реализирам в повече аспекти, други си живеят чудесно със съпрузи които ги издържат и двамата се чувстват идеално в такива взаимоотношения (пример за това е майка ми)

# 99
  • Мнения: 203

Сега е малко по-различно, вярно, че не вземам най-голямата заплата на света, но поне малко от малко имам възможността да взимам сама решения за някои неща. Така че те разбирам напълно Hug
[/quote]
Важното е че се чувстваш жива/по някакъв свой си начин/

За пореден път се убеждавам,че гладуването не е за мен.И лунуването ми е трудно.Така,че си хапвам по малко Sick

# 100
  • София
  • Мнения: 2 613
Да, Галатейка, така е  bouquet
Аз също усещах, че искам да работя и да се реализирам в повече аспекти и именно и затова първо реших да работя, а после да имам деца, а не първо да родя, и после да работя, именно защото за мен беше важно, че аз мога да се реализирам, поне до някаква степен и като работеща жена, а оттук нататък се надявам и като майка да се реализирам добре един ден, разбира се Praynig

# 101
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, пожелавам ви приятна вечер и да сте щастливи Hug
Аз сега зачезвам, утре ще ви видя как сте Laughing

# 102
  • Мнения: 6 958
Кобарелова да се лунува и гладува не е лесно, след като не ти е по силите просто се поограничавай и пак ще имаш резултат в диетата  Hug

Рали ти само като си на работа ли ни пишеш тука, вечер май не пишеш  newsm78 Лека вечер и на теб и до утре  Hug

Галатея ти справяш ли се успешно с лунуването поне? Не се и съмнявам де...  Hug

КЛОНКА как върви следобедата ти, ще изкараш ли лунната до края?   bouquet А това, което си казала е абсолютно вярно, ти си страшно проницателен и психологически проникновен за нещата от живота човек...  Heart Eyes

Реге какво ще хапваш довечера?  baby_neutral Мисля за салата с малко сирене и печен патладжан  Crazy Лакомото заговори в мен  #2gunfire Какво ще кажеш, ако си тука сега преди да съм омела мандЖата  hahaha hahaha hahaha

Останалите как върви диетичния ви ден, а Лунната диета?   bouquet

Момичета от сега мисля за ядене  #2gunfire в акъла ми само салатка, ама с какво...?!?  #Crazy Много съм зле, ще ям то се видя... тази седмица какво си мислех, то пък каква ще излезне... Срамувам се от себе си и ме е яд на мене си, да не сте си и помислили да взимате пример от мен - недейте  Naughty  Wink, а трябва да ме накажете!!!  #2gunfire #Cussing out #2gunfire Отивам да си забъркоча нещо...  Embarassed Crazy Mr. Green

# 103
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Привет   bouquet

Полудях от работа тези два дни...

Миранди, аз го пия липозана от вчера, чудех се, чудех се, на опаковката пише 3 пъти по 2 на ден, преди ядене, ама аз нямам толкова яденета и тези два дни го пих един час преди вечеря - значи по две на ден newsm78 Сигурно е малко Thinking

Днес ми дойде една муза за женене, та ще се стягам...качвам се на колелото, че да изпищят гадните, гнусни, инатливи килограмчета #2gunfire

# 104
  • Мнения: 6 958
Днес ми дойде една муза за женене, та ще се стягам...качвам се на колелото, че да изпищят гадните, гнусни, инатливи килограмчета #2gunfire

Това ми хареса адски много  bowuu

Би ли обяснила по подробно какво искаш да кажеш с това?  newsm78 Загложди ме любопитството  Embarassed  Hug  bouquet

...

Момичета развалх лунната вечерях си салата от домати със задушени зеленчуци  Crazy яд ме е, то се знае и да видим утре на каква вълна ще ме избие...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт