Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23

  • 12 918
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Според написаното на самата оферта завивката е за легло 140х180, а не с тези размери.
Хм, не съм дочела сигурно, довечера като се прибера пак ще го погледна. Но пак е малка Simple Smile

# 61
  • Мнения: 491
не си спомням но някоя мацка беше писала тука 4е е поръчала коледни лампички за елха,може ли някой ако ги намери къде са да пусне едно линкче,опитвам се да ги намеря ,ама нъцки
ей тука са всички декорации за Коледа, но точно сега нещо не се отваря. Може да не е актуално и да ги пуснат като наближи Коледа, може и временен проблем на сайта да е.

http://www.laredoute.fr/achat-meubles-deco-et-literie-deco-decor … tegoryid=22939418

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Ако някоя мама от Пловдив прави поръчка скоро,може ли да ми поръча ето това:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5404185& … ue&ksource=-1
и ако не съм много досадна, да попитам пак:
Има ли ограничение за бройките от един артикул и до колко?

Ako poru4vam, ste ti pi6a

# 63
# 64
  • Мнения: 178
Пускам размери на якенцето, което продавам (в предишната тема е)
Ширина 44 см
Дължина 56 см
ширина на ръкава 17.5 см
от рамо до рамо (от шев до шев) 35 см.

Ако някой се интересува да ми пише днес, ако не....ще го пусна в Продавалника.

# 65
  • Мнения: 2 122
Хм, сега ме хвърлихте в размисъл с тези Пуми  newsm78, чак пък и да има разлика, малко ми е съмнейшън, те нали си имат няколко номерации- европейска, американска незнам си каква?
Абе каквото стане пък, за 50 лева толкова  Mr. Green

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
mini_79  кое ти е съмнително?Нали всеки от нас,който я е поръчал е заложил на това,че си имат стандартна номерация.Фактите обаче говорят,че този модел явно са го предобрили и не отговаря на никакви стандарти Mr. Green

# 67
  • Русе
  • Мнения: 1 302
А каква е тази карта Кенгуру, която предлагат? Някой получи ли такова предложение?
Важи само за Франция

Благодаря ти chochka. Явно разпращат оферти и предложения едно към гъотере  Laughing.

# 68
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 238
а някой да е поръчвал това детско яке вижда ми се много изгодно ,но дали става за зимата?
http://www.laredoute.fr/vente-parka-ouatinee-enfant-okaou.aspx?p … t=1&hasprev=1

# 69
  • Мнения: 2 122
mini_79  кое ти е съмнително?Нали всеки от нас,който я е поръчал е заложил на това,че си имат стандартна номерация.Фактите обаче говорят,че този модел явно са го предобрили и не отговаря на никакви стандарти Mr. Green
Ех, ти пък аз за вас нищо не казвам в случая   bouquet, точно че направо се чудя как е възможно да се предлагат различни номерации-къде им е келепира да ги произвеждат  newsm78

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
може да е грешка в калъпа Wink

# 71
  • Мнения: 13 512
Има ли някакво ограничение за бройките от един артикул?
Опитвам се да поръчам няколко якета,но от един арикул и не ми приема поръчката. Sick
аз съм поръчвала15 пердета в една поръчка,  не ми даде повече

# 72
  • Мнения: 1 204
Кожените не се перат, тях само с мокра кърпичка ги забърсваш и са готови.
Иначе съм пускала в пералнята велурени маратонки и гуменки, само им вадиш стелките, на 30 градуса и ги слагаш в някаква калъфка от възглавница.
ДА но ако са и отвътре кожа,а ако не,в пералнята,да за калъфката забравих да кажа
мерси момичета   bouquet

# 73
  • Мнения: 3 211
Има ли някакво ограничение за бройките от един артикул?
Опитвам се да поръчам няколко якета,но от един арикул и не ми приема поръчката. Sick
аз съм поръчвала15 пердета в една поръчка,  не ми даде повече
може да е нямало повече в наличност Thinking

# 74
  • Мнения: 13 512

може да е нямало повече в наличност Thinking
имаше... в друга поръчка пуснах още 15.

Общи условия

Активация на акаунт