Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 488
  • 378
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 496
Цитат
каритЕ
Цитат
карИте
Цитат
ший...
Цитат
шеа
ooooh! ooooh! ooooh!
благодаря!Складовете до гарата ли?

# 301
  • Мнения: X
ooooh! ooooh! ooooh!
благодаря!Складовете до гарата ли?

Да Grinning Елитис.

# 302
  • Мнения: 4 496
 newsm48 smile3508 afwitch
Поздрав-който иска-да цъкне върху танцуващата мацка в подписа ми,или върху червеното цветенце!

# 303
  • Мнения: 515
Аз мисля че е от кАрите  Peace поне така съм го чувала  Simple Smile

Аз си правя маската от около един месец и резултата е страхотен - слагам тривитаминол, мас, зехтин, мед, оцет, газ, кисело мляко, слагах и ракия, но спрях. Та от нещо ми щипе главата, но незнам от какво  newsm78 Мислех, че е от ракията, но явно е от нещо  друго  Thinking От какво може да е??? Оцета??? Пък не ми се иска да махам нищо, защото ми е такава хубава косата..........

# 304
  • Мнения: 146
Аз мисля че е от кАрите  Peace поне така съм го чувала  Simple Smile

Аз си правя маската от около един месец и резултата е страхотен - слагам тривитаминол, мас, зехтин, мед, оцет, газ, кисело мляко, слагах и ракия, но спрях. Та от нещо ми щипе главата, но незнам от какво  newsm78 Мислех, че е от ракията, но явно е от нещо  друго  Thinking От какво може да е??? Оцета??? Пък не ми се иска да махам нищо, защото ми е такава хубава косата..........
[/quot


От газта е , според мен  newsm78
На мен през почивните дни трябва да ми донесът тривитамнол и почвам активно и аз с маската Simple Smile


# 305
  • Мнения: 3 782
Маската с майонеза, само с нея ли се прави?
Ох, не мога повече, от къде да си намеря тривитаминол?Искам хубава коса. Но пък продължава да пада още, какво да направя? Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 14:28 от ani_4ka

# 306
  • София
  • Мнения: 1 956
Маската с майонеа само с нея ли се прави?
Ох, не мога повече от къде да си намеря тривитаминол?Искам хубава коса. Но пък продължава да пада още, какво да направя? Rolling Eyes
Аз намерих Средството против косопад!!! Sunglasses
Ампули с Aminexil - първо пробвах на Керастаз - 5 броя, подействаха, но смнооого скъпи - 10лв броя, а трябва поне месец и половина да се слагат през ден. Тогава видях, че Виши са със същите съставки и си купих от тях. Много съм доволна. 50 и няколко лева са 12 ампули.

# 307
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета, не съм следила темите от четвъртата насам, а и маската не съм правила оттогава. Знам, че е досадно да се задават обсъждани въпроси, но покрай детето съвсем нямам време да изчета толкова страници. Затова, извинете, ако се повтарям с някого и моля някой да напише дали вит. А (или някоя от другите съставки) е вредна за ползване по време на кърмене. Разбрах, че за плода е проблем използването на вит. А.
Благодаря!
Много добре е направен първия пост! Много информативен и полезен. Поздравления за ЗизиТоп!   bouquet 

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 16:58 от Renny

# 308
  • Мнения: X
дали вит. А (или някоя от другите съставки) е вредна за ползване по време на кърмене. Разбрах, че за плода е проблем използването на вит. А.
Едни казват че има проблем, други, че няма, тъй като не навлиза голямо количества в кръвния ток.  newsm78 По - скоро няма да има проблем, според мен, но не се наемам за меродавно мнение Rolling Eyes

# 309
  • Мнения: 522
Как сте момичета?
Как са ви косите  Hug

P.S Десислава съм

# 310
  • Мнения: 3 314
като слагате в маската  аспирин -разтваря ли се добре    newsm78  аз колкото и да съм го стрила на ситно не се разтваря-стои си така  Crossing Arms 


Как сте момичета?
Как са ви косите  Hug

P.S Десислава съм
        много са ни хубави косите благодарение на теб и твоята маска  bouquet  bouquet  bouquet

# 311
  • Мнения: 522
като слагате в маската  аспирин -разтваря ли се добре    newsm78  аз колкото и да съм го стрила на ситно не се разтваря-стои си така  Crossing Arms 


Как сте момичета?
Как са ви косите  Hug

P.S Десислава съм
        много са ни хубави косите благодарение на теб и твоята маска  bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се, продължавайте и да не прекалявате ей  Peace
Аспирин и аз слагам понякога,но го стривам,после прибавям няколко капки вода за да стане на каша и тогава в маската

# 312
  • Мнения: 985
Как сте момичета?
Как са ви косите  Hug

P.S Десислава съм

Къде се губиш, Деси? И защо такъв ник си сложила? Иначе сме гривести. По косите ще ни познаят Laughing

# 313
  • Мнения: 522
Как сте момичета?
Как са ви косите  Hug

P.S Десислава съм

Къде се губиш, Деси? И защо такъв ник си сложила? Иначе сме гривести. По косите ще ни познаят Laughing
за да не ме намерите   hahaha Майтапя се, малко разнообразие бе мацки Simple Smile

# 314
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Къде се губиш, Деси? И защо такъв ник си сложила? Иначе сме гривести. По косите ще ни познаят Laughing
Някой сполучливо беше нарекъл гривестото общество във форума "Сектата на Деси"  Mr. Green
Зизи Топ, благодаря за бързия отговор!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт