Какво стана с Максим Стависки?

  • 8 620
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 167
Като научих, че е бил лице на кампанията "Ако си пил, слез, искам да стигна жив", си мисля, че организаторите на тази кампания са длъжни да го съдят също.

точно. това че е бил лице точно на такава кампания е отежняващо вината обстоятелство.
не може да му се размине поне това. аз също бих го съдила (от кампанията).
ако съм на мястото на роднините няма да искам затвор, а ще го оставя без пукнат грош.
така или иначе е ясно, че в тази държава наказани няма, поне да плати.
и той, и жена му и роднините му.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 951
Никога не съм го харесвала!Срещала съм го няколко пъти и по надут от него не познавам.Жена му е същата.

# 77
  • Мнения: 2 161
Толкова ми опротивя този човек.Покри се,нямал да дава интервюта.Ами излез като пич!Дай публично изявление и кажи нещо достойно по мъжки.Да му имам ПИ АР-а!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 951
А доколкото си спомням,този септември щяха да правят сватба?Нали,не бъркам.

# 79
  • Мнения: 6 417
Аз за първи път чувам, че са планирали сватба.  newsm78

# 80
  • Мнения: 389
Загиналото момче е щяло да се жени. Този Октомври.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 951
Сигурна съм за сватбата.Бяха определили този септември.Не греша.Предполагам ,че и някой друг ще си го спомни.То беше ясно още в края на миналата година.

# 82
  • Мнения: 6 417
Те планираха да спрат да се състезават 1 г. и после пак да продължат.

# 83
  • Мнения: 4 916
Загиналото момче е щяло да се жени. Този Октомври.

И аз така четох през август в "Труд" - стана ми много гадно.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 951
За неговата сватба,беше през октомври.А тази на Максим беше обявена за септември.

# 85
  • Мнения: 4 916
... Дай публично изявление и кажи нещо достойно по мъжки.Да му имам ПИ АР-а!

Даде отдавна пред БТА. Всъщност си личеше, че е писано в ПРагенция.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 951
Лично той никъде не е давал изявление,от трагедията насам.Онова единствено изявление беше направено от негово име,чрез Албена,а дори не от нейно име  а ,чрез БТА, беше оповестено.

# 87
  • Мнения: 4 916
Лично той никъде не е давал изявление,от трагедията насам.Онова единствено изявление беше направено от негово име,чрез Албена,а дори не от нейно име  а ,чрез БТА, беше оповестено.

От името на М.Ст., чрез БТА, два дни след катастрофата. Ще ме накарате да ровя в БТА, ей.

тест

"Не намирам думи, с които да изразя начина, по който се чувствам. Силно разстроен съм и шокиран от случилото се.

Изпитвам най-дълбоко и искрено съчувствие към семействата на пострадалите. Единственото, за което се моля и което правя сега, е да помагам с каквото мога за спасяването на Мануела и за възстановяването на Валентин и Йоана.

Разбирам степента на публичния интерес и искам ясно да кажа, че аз не по-малко останалите хора, искам справедлив процес.

Трагедията е огромна и много лична и засяга всички мои близки. Знам, че това ще преобърне завинаги не само моя, но и животa на Албена.

Не мога да коментирам нищо в детайли, докато тече следствието, но ще съдействам напълно на органите на прокуратурата и съда".


дата - 7 август 2007 г.

# 88
# 89
  • Мнения: 25 713
Мдам. Четохме.
Както се писа в един друг форум, ако стрелям два пъти в главата ти и после запуша дупките с два пръст, ще се брои, че съм помагала и няма да ме осъдят за убийство. То всъщност се оказва, че и смъртта била тежка телесна повреда!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт