Гледахте ли за извънземното същество в Аспарухово?

  • 15 924
  • 186
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 760
В Сърбия също се появил извънземен в селския двора на някаква госпожа. В 6 сутринта отишла тя да си такова чушките и доматите и то клечало в сребрист костюм. Питала го от де се е взел в нейния двор и глух ли е, че не й отговаря. После хукнала до комшията бай нам кой си, ама той й казалу че извънземното все пак в нейния двор се е заселило и да се оправя. Туй е накратко историята, преди малко я прочетох във форум НЛО на дира.  newsm78

А бабата от ромски произход ли е?
Това е балканско нашествие, но при братята сърби са облечени, бе, в сребристо - да беше в златно - съвсем фешън щяха да са го докарали.А нашето, последното, е дибидюс горкото, от по-бедните ще да е...

Обрали са го....

# 166
  • Мнения: 4 290
на вси4ки снимки извъхземното е в една и съшта поза.И на клона в дървото и на снимките от 4уждата преса,май едно съштественце го слагат където им е интересно.

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
на вси4ки снимки извъхземното е в една и съшта поза.И на клона в дървото и на снимките от 4уждата преса,май едно съштественце го слагат където им е интересно.
Разбира се. На последната снимка ясно си личи, че е кукла.
Само в турски сайтове намерих картинките и не знам какво пише, но сигурно показват как е направен ефекта да изглежда по-реално...

Честно казано, много се чудя защо пускат такива глупости по ТВ да плашат хората, не може да са чак пък толкова задръстени да не проверят в нета дали не е фотоманипулация...

# 168
  • Мнения: 2 759
                  Аман от вас! Трети месец лепя листовки из София, че ми е избягало мъжото и никой да не ми обади каква е работата  Crossing Arms. Де що има болници обиколих, даже в офиса му го търсих (пък той там избягва да ходи, откак му казах че няма да го пусна сам на море). Пък аз работя много, нямам време ни да гледам новини, ни за Клю-то... Сигур е избягал, щот напоследък нямам време и да готвя - позаслабнал ми се види, макар снимката да е с лошо качество... Миткоооооо, идвай си вече мър мойту, няма та бия и друг път ща пускам на море  Whistling.

# 169
  • Мнения: 6 167
офф  Ianika , това твоето дете ли е в подписа ти!?

Не , защо? Кое те вълнува ?

не знам защо реши, че съм се развълнувала.  Laughing
попитах, стана ми интересно кой би си аранжирал малкото дете по този начин за снимка.

# 170
  • Мнения: 114
офф  Ianika , това твоето дете ли е в подписа ти!?

Не , защо? Кое те вълнува ?

не знам защо реши, че съм се развълнувала.  Laughing
попитах, стана ми интересно кой би си аранжирал малкото дете по този начин за снимка.



Това "офф" ме накара да мисля така .Просто детенцето ми е много симпатично
радвам се ,че ти харесва. Wink

# 171
  • Мнения: 6 167


ооф=офф топик=извън темата

# 172
  • София
  • Мнения: 2 840
                  Аман от вас! Трети месец лепя листовки из София, че ми е избягало мъжото и никой да не ми обади каква е работата  Crossing Arms. Де що има болници обиколих, даже в офиса му го търсих (пък той там избягва да ходи, откак му казах че няма да го пусна сам на море). Пък аз работя много, нямам време ни да гледам новини, ни за Клю-то... Сигур е избягал, щот напоследък нямам време и да готвя - позаслабнал ми се види, макар снимката да е с лошо качество... Миткоооооо, идвай си вече мър мойту, няма та бия и друг път ща пускам на море  Whistling.

И що си го пуснала голо, ма?
Как очакваш са съчувствие и подкрепа - ей, заваля сняг....

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Е как що? Нали имаше виц: Мъжът казал "Ще ходя гол, да видят хората, че не ме храниш!". Жената отвърнала: "Ми ходи си гол, тъкмо да видят хората що не те храня". Такива ми ти работи.

# 174
  • Мнения: 2 759
                  Аман от вас! Трети месец лепя листовки из София, че ми е избягало мъжото и никой да не ми обади каква е работата  Crossing Arms. Де що има болници обиколих, даже в офиса му го търсих (пък той там избягва да ходи, откак му казах че няма да го пусна сам на море). Пък аз работя много, нямам време ни да гледам новини, ни за Клю-то... Сигур е избягал, щот напоследък нямам време и да готвя - позаслабнал ми се види, макар снимката да е с лошо качество... Миткоооооо, идвай си вече мър мойту, няма та бия и друг път ща пускам на море  Whistling.

И що си го пуснала голо, ма?
Как очакваш са съчувствие и подкрепа - ей, заваля сняг....
                    Нали туй викам и аз - избягал е от седмия етаж през абсорбатора (нарочно сме с решетки навсякъде  Whistling) без мое знание, щот не го пуснах сам на море. Напук ша ми прави! Добре, че не е зел децата. Нека си намери друга, по-сгодна жина, щом иска (коет, разбира са н' е фъзможну, де, нали - аз съм ОССФ)  Crossing Arms... Само личната карта си й зел, което ма навежда на мисълта, че нищо чудно полицаите да ми го паркират на чергичката пред дома по някое време другия месец... Ама аз ши я махна - да спи на цимента, гуведуту му с гуведу... Да видим друг път ша са крий ли от мен по дърветата, и пред хората да мъ излага!  Crossing Arms

# 175
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

# 176
  • Мнения: 184

Абе ние извънземните не сме толкова грозни.Това е фалшификат. Mr. Green

# 177
  • Мнения: 2 180
Айде, сега и у форума дойдоха тия извънземни! Няма оправия.  Joy

# 178
  • Мнения: 184
Айде, сега и у форума дойдоха тия извънземни! Няма оправия.  Joy

АААААААА, ние отдавна сме си тук  Crossing Arms

# 179
  • Мнения: 376
Ауууууууу в  какво информационно затъмнение съм попаднала.  #Cussing out Не гледам нито телевизия, нито приказвам със съкварталките, нито съм чела скоро във форума. А то в квартала извънземно се навъртало. Ши хода аз да видя таз работа.....ей я де е горичката.
Иначе недоумавям как не се сетихте, че е лято и бяха жеги, та затова голичко ходеше ИТИ. Кат застудя си наметна сребърния плащ със златните нишки. Ама ей на не мислите трезво по въпросът значи.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт