Най-абсурдните думи казани по време на секс ?

  • 26 261
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Ама беше ли свършила?Защото ако има виновен за това,че жените не стигат до оргазъм,то това са същите тези жени,дето викат а-а-а артистично и накрая лъжат,че са свършили.

Абсолютно.
Такъв въпрос ми е обиден направо.

# 31
  • Мнения: 3 611
Ама беше ли свършила?Защото ако има виновен за това,че жените не стигат до оргазъм,то това са същите тези жени,дето викат а-а-а артистично и накрая лъжат,че са свършили.

Абсолютно.
Такъв въпрос ми е обиден направо.

По_ обиден щеше да ти е, ако не беше свьршила  Wink

# 32
  • Мнения: 184
Ама беше ли свършила?Защото ако има виновен за това,че жените не стигат до оргазъм,то това са същите тези жени,дето викат а-а-а артистично и накрая лъжат,че са свършили.

Абсолютно.
Такъв въпрос ми е обиден направо.

 Peace

# 33
  • Мнения: 2 897

По_ обиден щеше да ти е, ако не беше свьршила  Wink
[/quote]
 Разбира се,момъкът ще бъде поканен да си ходи, по живо по здраво Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 5 622

 Разбира се,момъкът ще бъде поканен да си ходи, по живо по здраво Twisted Evil

Koeто ме навежда на един въпрос- давате ли втори шанс на такива(дето не са се справили от първия път) или не?Щото аз си мисля, че съм склонна да дам, но не знам колко е правилно  newsm78

# 35
  • Мнения: 2 161
Да,давала съм.Ама само втори.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Koeто ме навежда на един въпрос- давате ли втори шанс на такива(дето не са се справили от първия път) или не?Щото аз си мисля, че съм склонна да дам, но не знам колко е правилно  newsm78

И аз съм склонна да дам. Всичко ако е до едното свършване...

# 37
  • Мнения: 2 897
Да,давала съм.Ама само втори.

И аз така.

# 38
  • Мнения: 185

Koeто ме навежда на един въпрос- давате ли втори шанс на такива(дето не са се справили от първия път) или не?Щото аз си мисля, че съм склонна да дам, но не знам колко е правилно  newsm78
И трети му давам даже Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 161

Koeто ме навежда на един въпрос- давате ли втори шанс на такива(дето не са се справили от първия път) или не?Щото аз си мисля, че съм склонна да дам, но не знам колко е правилно  newsm78
И трети му давам даже Mr. Green
Добра душа.

# 40
  • Мнения: 5 622
Е, трети чак, не. Щото първия път може да се издъни нещо, ама и ако втория път стане същото, начи грешката определено е в неговия телевизор  Mr. Green Сега разбирам защо някои изобщо не примат втори шанс..Щото знаят, че и десет шанса да им се дадат,все същата ще я свършат  Joy

# 41
# 42
  • Мнения: 4 202
Чак абсурдни думи не съм чувала, но един младеж искаше да си водим съвсем нормален разговор по време на секс "как мина денят ти?", "имаше ли много работа?" и разни такива неща, които някак си не ми се обсъждат в такъв момент, всъщност нищо не ми се обсъжда в такъв момент  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 161
Ама заради тебе страдат хората и пускат анонимни теми!

# 44
  • Мнения: 4 734
"По-леко, че имам разтройство"  hahaha
ShockedТова при анален ли? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт