Работа в Испания

  • 28 213
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
Mersi za otgovora.
Da ti kaza po prinzip ne se oplakvam ot ispanskoto zdraveopazvane.vse pak pri razdaneto niamah nikakuv problem i t.n.,no da ti kaza chestno kato gledam che deteto e veche treti den s temperatura vse si misleh che mozeha da mu dadat neshto poveche.a ot moite kolegi v rabotata samo chuvam che tova bila normalna praktika i triabvalo i na detska gradina da go pratia.to dobre che maikami e pri men ta dnes go gleda tia inache i moito shte she da otide s temperatura na gradina.

# 76
да ти кажа и аз знам че е нормална практика но не я одобрявам много или по точно не я разбирам
знам че колкото по малко се ходи до докторите е по добре но пък за малко детенце .........   
а и на детска градина чак...... Shocked
все пак е болничко едва ли
е му се слуша викането на другите дечица  Confused

# 77
zdr-te na vsi4ki mn mi dopadna forum4eto az sy6to 6t zaminavam za ispaniq jivot i zdrave  az oba4e 6te zaminavam s firma i mn se nadqvam da ne izleze edna ot teq fal6ivite napravih dosta raz6ireno tyrsene i i razbrah 4e firmata e legalna registrirana i taka natatyk. rabotata koqto mi be6e predlojena e brane na portokali i mandarini sega si vzeh edin razgovornik pone ezika da ponau4a kvoto moga no kato gledam nqma da e nikak lesno imam priqtel tam vsi4ko koeto mi e razkazval za tam e mn hubavo i krasivo no kakto vsqka druga strana i tam ima lo6i ne6ta naprimer nosi mislq 4e moje da gi e spestil za6toto krasivite im ne6ta sa mn pove4e qvno mn iskam da zamina ve4e nqmam tyrpenie i da zapo4na rabota tam ako vsi4ko potrygne dobre izob6to ne smqtam da se vyrna tuk v bg ni6to tuk ne mi haresva edinstveno 6te mi lipsvat blizkite 6te se radvam ako nqkoy ima info za takyv vid rabota koqto 6te rabotq da spodeli.

# 78
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мацки как мога да разбера дали тази фирма е легална, чували ли сте я?
http://rabotaveu.com/

# 79
  • Мнения: 3 098
Мацки как мога да разбера дали тази фирма е легална, чували ли сте я?
http://rabotaveu.com/
Не знам доколко е легална,оба4е за Испания инфото им е остаряло ве4е.В заплащането също видях доста нето4ности.Освен това за тия 300? комисионна които искат,няма да свършат абсолютно нищо.Миналата седмица слушах пак за такива хора"изгорели"и оставени на улицата.

# 80
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз съм доста мнителна и не бих се доверила лесно. Май най-сигурния начин е на място, очи в очи.

# 81
  • Мнения: 3 098
Хубаво е,4е си такава,това е голям плюс за където и да било. Peace
След Нова Година ще отпадне 2 годишната забрана за работа в Испания,т.е.съкратиха я на 1 година.Най_добре си уреди сама нещата.
Жалвали са ми се хора,на които толкова пари са им смъкнали от гърба за "еди си какъв документ",който аз съм вадила за 20 минути без никакви пре4ки.Побеснявала съм като ги слушах как са ги мамили нагло. Close

# 82
Zdraveite na vsi4ki koito sa tuk kak ste radvam se da vi vidq

# 83
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
jakliin - пиши на кирилица , ще ти се скарат , латиницата не е разрешена тук ! А мисля , че ако пишеш в темата на испанските мами ще получиш много по-голяма и подробно информация ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224947.0;all

# 84
Здравейте и от мен!Нова съм във форума.Изчетох всички постове на един дъх,защото темата "Испания"вълнува и мен.Съпругът ми е в Севиля и се надявам(живот и здраве)да го последваме с дъщеря ни напролет.Той работи като заварчик чрез посредническа фирма,но иска да започне работа самостоятелно.Има ли някакъв шанс и какво трябва да направи?Може ли някой да ми даде и информация за цените на квартирите в Севиля?Благодаря предварително!

# 85
  • Мнения: 3 098
Здравейте и от мен!Нова съм във форума.Изчетох всички постове на един дъх,защото темата "Испания"вълнува и мен.Съпругът ми е в Севиля и се надявам(живот и здраве)да го последваме с дъщеря ни напролет.Той работи като заварчик чрез посредническа фирма,но иска да започне работа самостоятелно.Има ли някакъв шанс и какво трябва да направи?Може ли някой да ми даде и информация за цените на квартирите в Севиля?Благодаря предварително!
Какви документи има в момента мъжът ти?
А за квартирите в Севиля нищо не мога да ти кажа.Можеш да провериш в сайтове за продажба и наемане на жилища,но пък и там е относително.На място най_добре стават нещата.

# 86
здравей те  имам вапрос : подала сьм документи  за работа в испания  ако ме вземат  мога ли да си взема детето : ще може ли да учи там  ? работата  е с договор за 1 г - аз сам  разведена но имам палномошно от бащата

Общи условия

Активация на акаунт