Лошо мирише

  • 5 710
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
Пуша и то доста, но в тоалетната не ми е хрумвало! Не мисля, че това е подходящо място. Тя цигарата върви готино с нещо за пиене и т.н, по - табиетлийската все пак!
Но пък пуша яко като седна пред компютъра  Embarassed

# 46
  • Мнения: 2 716
Вече чакам тема: "Серете ли на терасата си?"...
Това вече мина на дневен ред Joy

Аз не съм пушач, но мъжа ми е - но в тоалета никога не пуши
И аз така си мислех  Tired

# 47
Всички пушачи трябва лека - полека да бъдат депортирани в китай. Писна ми да ми мирише живота на цигари.

Гледам, че в Америка (където се случва всичко най-ново) хай клас хората почти не пушат, освен това въвеждат и строги правила против пушенето, което значи, че след 2 поколения там ще има много по-малко пушачи. Това ще се пренесе и в Европа и накрая ще останат само парцалите. Говорим за 2100 година обаче. Тогава само аз ще съм жив в този форум.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пуша и то доста, но в тоалетната не ми е хрумвало! Не мисля, че това е подходящо място. Тя цигарата върви готино с нещо за пиене и т.н, по - табиетлийската все пак!
 Embarassed

Че кво ти пречи да гаврътнеш едно, табиетлийската... Wink Аз пък като пия, що не пуша бе... newsm78 ХМ... И нали имам едве тоалетни, да взема да пропуша. Crazy

Тогава само аз ще съм жив в този форум.

Вземи пални една Сигарка, да не се делиш от наборите...

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не въпреки, че съм пушач  Naughty
После цял ден мирише въпреки че имаме вентилационна система в WC-то  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 674
Не пуша,нито в тоалетната,нито някъде другаде.Непушач съм!

И аз така ...Първа оция  Peace Не понасям смрад на цигари  в моята къща. Sick  Направила съм на балкона специален   кът за пушачите.Имат си столче,пепелник...и там да ходят и да си се тровят ката искат...Нямам нищо против.Но в моята къща цигари..НЕ!  Mr. Green Знам ...лоша съм... Mr. Green Но здравето на семейството и моето   е най-важното.... Sunglasses




Или да се отучи от акането. И без това и то мирише.




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy....Де ако можеше.... hahaha  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 02:29 от roza66

# 51
  • Мнения: 332
Не познавам хора, които пушат в тоалетната.
Не подозирах, че има такова явление.
И аз  Sick

# 52
  • Мнения: 1 163
Само на тераската иначе bambam

# 53
  • Мнения: 5 393
Не,въпреки че съм пушачка.

Всъщност пуша само на работа и в заведения, и понякога на детската площадка. Вкъщи много рядко(само ако имам гости).

# 54
  • Мнения: 17 407
Вкъщи не се пуши. Това не пречи редовно в тоалетната ни да мирише на цигари, също така и в асансьора. Подивяваме с мъжа ми, но на кой му пука...

# 55
  • Мнения: 1 092
Да.Пуша понякога.Не ми е навик,но се случва .Имам предвит в тоалетната.

# 56
  • Мнения: 27 524
Първа опция.  Peace
Родителите на мъжа ми го правят този номер и е отврат, но кенефа си е техен  Laughing

# 57
  • Мнения: 4 451
Татко влизаше и с кафето там. Много ни беше яд всички у дома, но сега ни липсва този му ритуал... Tired

# 58
  • Мнения: 2 716
Някъде в нета се премята снимка на тоалетна чиния вместо стол пред компютъра. Та там е мястото, където все повече неща се правят. Кой с кафето, кой със суджука... Обаче как да стане така, че да опазим малките пространства от цигарен дим  newsm78
Асансьора, тоалетната и колата до тук.
А моите родители си пушат навсякъде. Сутрин, преди да си отворят очите, напипват кутията с цигари, палят в леглото и... Ама, както каза Блонди кенефа си е техен.

# 59
  • Мнения: 126
Вече чакам тема: "Серете ли на терасата си?"...
Това вече мина на дневен ред Joy



По този въпрос гледах едно предаване по Би Ти Ви преди години където тоалетната си беше на терасата.Така е сроен блока,излизаш на терасата и на едната от стените има врата през която се влиза в WC-то.Много удобно за проветряване а и за пушене май.

Общи условия

Активация на акаунт