Какви са ви половинките?

  • 34 366
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 471
моята половинка е перфектна,той е най-добрият мъж на света newsm76
де и аз да имах такъв  Mr. Green  ... ние с моя приятел сме големи инати и се се чепкаме за нещо
Иначе и двамата сме си Суперр  Whistling

# 196
  • Мнения: 26
Моята половинка?Много е кротък и добър,грижовен баща.Но си има голям кусур.Не прави сметка на паричките smile3518Взима постоянно заеми и после жената да се оправя.А парите?Не казва къде са отишли smile3516.Иначе си е готин сладурко и много го обичам.

# 197
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Още по ненормален от преди....ЕГН ,кво да прайш  ooooh!

# 198
  • Мнения: 28
Моята половинка е страхотна, много я обичам и не мога без него, въпреки, че често се дрънкаме за разни нещица , но това е като подправка към основното наречено "съжителство". Иначе сме колкото различни, толкова и с еднакви интереси и мироглед , но все още се преоткриваме и се напасваме един към друг и дай боже винаги да е така,че да не си омръзнем.......

# 199
Моят е типична Дева, но с хард-елементи  Laughing Сериозен, земен, в критични ситуации е най-мобилизираният от всички наоколо, верен (до обсебване чак), забавен, когато е на кеф и има пари  Mr. Green , но и заядлив, материалист, критикар и дребнав до еснафщина, когато реши  Rolling Eyes Аз обаче като добра и разбрана Риба си го търпя вече 10 години и подминавам кусурите му като малка гара или казано иначе знам му номерата  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 776
Моят е типична Дева, но с хард-елементи  Laughing Сериозен, земен, в критични ситуации е най-мобилизираният от всички наоколо, верен (до обсебване чак), забавен, когато е на кеф и има пари  Mr. Green , но и заядлив, материалист, критикар и дребнав до еснафщина, когато реши  Rolling Eyes Аз обаче като добра и разбрана Риба си го търпя вече 10 години и подминавам кусурите му като малка гара или казано иначе знам му номерата  Mr. Green
Браво, много точно описание на мъжът-дева. Аз обаче съм водолей и отвреме на време (рядко) между нас прехвърчат искри  Crazy Не понасям някои особености в характера му, но иначе, като цяло - бива  Joy

# 201
  • Мнения: 521
Моят е типична Дева, но с хард-елементи  Laughing Сериозен, земен, в критични ситуации е най-мобилизираният от всички наоколо, верен (до обсебване чак), забавен, когато е на кеф и има пари  Mr. Green , но и заядлив, материалист, критикар и дребнав до еснафщина, когато реши  Rolling Eyes Аз обаче като добра и разбрана Риба си го търпя вече 10 години и подминавам кусурите му като малка гара или казано иначе знам му номерата  Mr. Green
Браво, много точно описание на мъжът-дева. Аз обаче съм водолей и отвреме на време (рядко) между нас прехвърчат искри  Crazy Не понасям някои особености в характера му, но иначе, като цяло - бива  Joy

И моят е Дева...
Да направим нещо като клуб,а? Laughing

# 202
  • Мнения: 776
Моят е типична Дева, но с хард-елементи  Laughing Сериозен, земен, в критични ситуации е най-мобилизираният от всички наоколо, верен (до обсебване чак), забавен, когато е на кеф и има пари  Mr. Green , но и заядлив, материалист, критикар и дребнав до еснафщина, когато реши  Rolling Eyes Аз обаче като добра и разбрана Риба си го търпя вече 10 години и подминавам кусурите му като малка гара или казано иначе знам му номерата  Mr. Green
Браво, много точно описание на мъжът-дева. Аз обаче съм водолей и отвреме на време (рядко) между нас прехвърчат искри  Crazy Не понасям някои особености в характера му, но иначе, като цяло - бива  Joy

И моят е Дева...
Да направим нещо като клуб,а? Laughing

Ако си направим клуб за мъжете Дева, то този клуб май ще е повече за оплакване на трудните им характери, отколкото за хвалби? Rolling Eyes Crazy

# 203
  • София
  • Мнения: 378
И аз давам заявка за участие в клуба на мъжете Деви  Laughing
Трудни характери - да, но на моменти. Мисля, че това се компенсира от страхотната загриженост за семейството, от прекрасното отношение към детето и практичното мислене  Laughing

# 204
  • Мнения: 3
Последно време е преобладаващо крива.... разбира се след покупка на безсмислена дреха(защото е намалена) се пооправя Simple Smile
Като цяло супер!

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 108
И аз давам заявка за участие в клуба на мъжете Деви  Laughing
Трудни характери - да, но на моменти. Мисля, че това се компенсира от страхотната загриженост за семейството, от прекрасното отношение към детето и практичното мислене  Laughing


Това е аболютно точно казано Peace!  И аз съм за този клуб на мъжете Дева. Макар че, на моменти пък хич не ми е лесно с критикарството и дребнавоста му, при все че аз съм ужасен и инатлив Овен Mr. Green.

# 206
  • Мнения: 776
Да, вярно е, че мъжът-дева е винаги загрижен за семейството и е страхотен баща   bouquet

# 207
  • Мнения: 185
След толкова време се връщам в тази тема и какво да видя? Намирам отговор на една стара моя чуденка - мъжът ми каква зодия е - Лъв или Дева. Роден е на 23.08 и различните хороскопи го определят по различен начин. Но сега като прочетох описанията за мъж Дева - никакви съмнения повече. До едно съвпадат с описанието, което бих дала на моя мъж. Ще взема да започна да вярвам на хороскопи и зодии  Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 3
Кажете нещо за мъжете-скорпиони, интересни наблюдения предполагам ще има.

Моята половинка е Близнаци, докато аз съм гореспоменатото.

# 209
  • Мнения: 20
ЗОДИЯ ТЕЛЕ...ДО ТУК С ОПИСАНИЕТО. smile3506... newsm47

Общи условия

Активация на акаунт