Какви са ви половинките?

  • 34 366
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 175
Кажете нещо за мъжете-скорпиони, интересни наблюдения предполагам ще има.

Моята половинка е Близнаци, докато аз съм гореспоменатото.

Бррр..бившият ми е скорпион.. И поне още няколко скорпионски гаджета преди и след - няква карма ми беше ( и все болеше от тях накрая).. Mr. Green

За любимия мога да кажа само :ЛЪВ
Истински..и отвсякъде.. Embarassed Sunglasses

# 211
  • Мнения: 646
ЗОДИЯ ТЕЛЕ...ДО ТУК С ОПИСАНИЕТО. smile3506... newsm47
 

 smile3514 станахме две     smile3532

# 212
  • Мнения: 148
Моят е типична Дева, но с хард-елементи  Laughing Сериозен, земен, в критични ситуации е най-мобилизираният от всички наоколо, верен (до обсебване чак), забавен, когато е на кеф и има пари  Mr. Green , но и заядлив, материалист, критикар и дребнав до еснафщина, когато реши  Rolling Eyes Аз обаче като добра и разбрана Риба си го търпя вече 10 години и подминавам кусурите му като малка гара или казано иначе знам му номерата  Mr. Green
Браво, много точно описание на мъжът-дева. Аз обаче съм водолей и отвреме на време (рядко) между нас прехвърчат искри  Crazy Не понасям някои особености в характера му, но иначе, като цяло - бива  Joy

И моят е Дева...
Да направим нещо като клуб,а? Laughing
Хайде и аз в клуба с половинките-деви Heart Eyes

# 213
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Водолейче spoko

# 214
  • София
  • Мнения: 2 702
И аз влизам в клуба на девите и съм много щастлива от този факт.За мен е идеалната половинка,аз съм лъв!

# 215
  • Мнения: 0
Лъвица! - най-силното й качество е, че не е дребнава, както повечето жени на които бях попадал преди това.
Не е за подценяване и виншният й вид, макар, че са свръхсуетни лъвовете според мен.

# 216
  • Мнения: 1 296
Моят мъж е дева - най-хубавата зодия, според мен. Много ме глези, много ми угажда, и като го знам колко е добър в секса...понякога едва издържам да се прибере от работа и да го завлека в спалнята. Но е и много взискателен в същото време и понякога ме ядосва с това.

# 217
  • Мнения: 241
Бившият-кози рог.Сегашния-водолей.

# 218
  • Мнения: 0
Бившият-кози рог.Сегашния-водолей.
Бъдещият - риби, а след него - телец  Mr. Green

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
най-лошата зодия....РАК,вечно има мнение и дори да не е прав, не отстъпва,злопаметен, инатчия,прекалено самочувствие в повечето пъти без покритие...,мърморещ,с ''широки''пръсти особено за пред ''приятелите'',в къщи да не пипне нищо/тази година 2-3 пъти е хвърлял боклука-1път на 8 март Laughing/,а ако не дай боже се захване с нещо да не си пред очите му,фучи,бучи и прави необмислени и прибързани неща....Е ,нищо хубаво май не написах,но лошото е ,че след повече от 20год.открих тези черти от характера....Може би и з-то аз съм ДЕВА и съм доста критична и педантична,но мисля,че това е най-лошата комбинация за девата-жена...

# 220
  • Мнения: 143
Doli недей чак толкова критично към раците и аз си имам един в къщи.Инатлив и да не отстъпва  Thinking ами няма такъв случай винаги е на моята,съгласна съм ,че е мърморещ ,но не повече от мен ако си наумя нещо.За домашната работа мие чинии ,изхвърля боклука редовно и разхожда кучето сутрин (аз хич не обичам да ставам рано).Относно това ,че прави необмислени и прибързани неща - ами винаги преди да направи каквото и да е се допитва и до мен и няма случай да не ме е послушал .А само да спомена аз съм Овне и неговия рачешки характер просто бледнее пред моята скромна особа.Май не винаги водните знаци успяват да укротят огнените  Joy

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 19:46 от alek_stz

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
но сигурно успяват да мачкат земните... Twisted Evil

# 222
  • София
  • Мнения: 12 554
Лъв е.

# 223
  • Мнения: 0
Аз съм краен, деспотичен, на моменти лош и зодия везни в която не вярвам изобщо. Тя е емоционален скорпион, като ми прощава всичко, не натяква и ме прави щастлива всеки изминал ден.

# 224
  • Мнения: 458
той- Стрелец - кротък, спокоен, търпелив на моята деспотична, лоша и вечно взискателна Везна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт