Какви са ви половинките?

  • 34 339
  • 251
  •   1
Отговори
# 240
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Имам си най-добрият съпруг на тази земя Heart Eyes С лупа да бях го търсила пак нямаше да намеря такъв. Водолей -понякога тих, понякога истинска буря, но спрямо мен - винаги нежен!  love001

# 241
  • Мнения: 139
Бившият - стрелец/много търпеливо същество/,сегашният  - везни -кофти
hahaha Хахах и моя е везни, аз съм дева-забавно е, но кофти не мога да кажа, имаме си своите търкания, обаче кат сме заедно умираме да се хилиме Joy Joy Joy Crazy

# 242
  • Мнения: 230
аз -Водолей,той Водолей....всичко има в яки дози!!!!!  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 13
Мойта е рускиня ... сами си правете изводите зодия риби

# 244
  • Мнения: 97
Цитат
Имам си най-добрият съпруг на тази земя Love С лупа да бях го търсила пак нямаше да намеря такъв. Водолей -понякога тих, понякога истинска буря, но спрямо мен - винаги нежен! love001
По добре не бих могла да го кажа  Peace И моя е водолей  Hug

# 245
  • Мнения: 139
 Аз лъв - той лъв -ченге. Много сме добрички ....... след като си изпием кафето  Laughing

# 246
  • Мнения: 1
Аз лъв - той лъв -ченге. Много сме добрички ....... след като си изпием кафето  Laughing
Хе-хе лъвчетата са добри само когато се чувстват добре. И аз си имам едно лъвче - когато е ядосано бягам надалече.

# 247
  • Мнения: 212
Моя мъж е пристрастен към траш метъл...
Ма не е чешит,по-скоро е темерут Hug

# 248
  • Мнения: 712
И аз си имам лъв. Като мърка е добре, ама какво ми трябваше днес да го дърпам за опашката... Sad Сега съм убедена, че той си гледа работата и е забравил, пък мене ме гризе и ме е яд... нали съм си пусти злопаметен рак.
Но поне не ме е страх да го галя обратно на косъма  Laughing и да го размахвам за опашката около главата си - голямата котка винаги прощава  Laughing

# 249
  • Мнения: 0
Много сме готини и двамата!
Нагаждаме се един с друг,смеем се и много си говорим...за всичко.
Аз бързо паля и бързо ми минава,а той е много спокоен,никога не повишава тон.
Съобразителен е и много внимателен.Но най-обичам като се лигавим и си правим смях.
Смело мога да кажа,че е най-добрият човек,когото познавам.
До сега не знам да е навредил на някой с нещо.

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 364
Моя пълна противоположност.  Rolling Eyes Приличаме си само по това, че не пушим и не пием.

# 251
  • Мнения: 364
В някои отношения сме напълно противоположни. Но аз само с него мога да хармонирам  Laughing

Моят мъж е спокоен, последователен, не говори много, но винаги подходящо, може да бъде хладен, когато ситуацията го изисква, мисли много логично и не се оставя на емоциите, на всеки въпрос намира отговор.

Приличаме си в това, че ценим брака, гледаме в една посока и обичаме да пътуваме в други страни.

Не вярвам в зодиаци, но за протокола- Дева (асц Скорпион) и двоен Близнак.

Общи условия

Активация на акаунт