Придобивките на нашите деца - есен-зима

  • 15 308
  • 229
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 647
A "Спайдерската блуза" откъде я купи?
Омръзна ми от този спайдърмен #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 46
  • Мнения: 645
И на мен главата ми е гръмнала с този спайдермен #Silly. Блузата е от едно магазинче на бул. Ситняково точно там където свършва Оборище, но я видях в Кондора в Младост. Даже онзи ден за малко да купя анцуг на спайдермен от три части страхотен на Марвел, ама първо беше много дебел за градината а и беше 40и кусур лева Tired, него го видях в едно магазинче на Редута Joy

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 3 816

Ботушките ги взех от магазин на ТСМ, намира се на Руски паметник, на спирката срещу МВР болница. Струват 14 лева. Peace

# 49
  • Мнения: 1 547
Ето и нашите придобивки, които купихме през почивните дни:
гумени ботушки
маратонки
ботички
блузка
елече
Сега си търсиме дънки и джинси, тези дни ще пообиколя да разгледам.

Прекрасно е елечето! Моля, сподели откъде го купихте и за колко парички? Дали има по-малки размери? Много ни е нужно елече...

# 50
  • Мнения: 641

Ботушките ги взех от магазин на ТСМ, намира се на Руски паметник, на спирката срещу МВР болница. Струват 14 лева. Peace

Благодаря Hug!

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 11 715
Slan4ogled със здраве да си носите супер придобивките!Само пижамките не ги видях,къде са  Wink?

# 53
  • София
  • Мнения: 3 816
Смърфиета , елечето го е купувала майка ми от Бокал, доколкото знам някъде около театър София за около 14-15 лева. Peace

# 54
Ние се сдобихме с камуфлажен панталон (много як!), блузка с якичка и черна жилетка на Noppies (www.noppies.com) от магазин 9+. Ще чакам зимната стока за яке, че тези които имат не ми харесаха особено. За тези покупки дадох около 120 лв.

# 55
  • Мнения: 645
Ние от днес си имаме едно долнище, пантофки и пижамка на дисни като костюм на феноменалните Peace

# 56
  • Мнения: 1 547
Смърфиета , елечето го е купувала майка ми от Бокал, доколкото знам някъде около театър София за около 14-15 лева. Peace

Благодаря!  Hug Не се бях сетила за Бокал. Ще проверя там!

# 57
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Слън4оглед със здраве да ги носите. Hug

От къде е анцунг Дисни?
Зеления суит4ер с ку4ето?
4ервено долнище?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
Слън4оглед със здраве да ги носите. Hug

От къде е анцунг Дисни?
Зеления суит4ер с ку4ето?
4ервено долнище?
анцунга Дисни от Бокал за 31лв
зеления суитчер с кучето от Бенетон-цена на помня,но беше нещо с намаление
червенето долнище от Илиенци за 14лв

# 59
  • Мнения: 1 073
[...................

това е засега от нас:)

Дънките са супер!
А, от къде ги купихте?
Мерс!

Общи условия

Активация на акаунт