Пак няма какво да облека ...

  • 5 287
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 315
И аз съм тук    #Crazy

# 31
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Май всички сме еднакви  Joy, обаче моята половинка е доста по-суетен от мен. Той има поне 10 чифта обувки, докато аз имам едва 2-3 чифта ( не мога да си харесам, а ако си харесам то няма да са ми удобни #Cussing out).

# 32
  • Мнения: 375
Май всички сме еднакви  Joy, обаче моята половинка е доста по-суетен от мен. Той има поне 10 чифта обувки, докато аз имам едва 2-3 чифта ( не мога да си харесам, а ако си харесам то няма да са ми удобни #Cussing out).
Joy Аз съм същата, като тръгна да си търся минава им сезона докато си намеря.
А с дрехите съм патологичен случай - гардероба ми е пълен, но сутрин като застана пред него 10 минути стоя, гледам умно и не мога да измисля какво да сложа. На всичкото отгоре никак не ми е любимо занимание да ходя по магазините. Абе, оправия няма   Joy

# 33
  • Мнения: 2 220
Излекувах се от тази болест  Peace

Сподели рецептата, моля те.  Praynig Laughing

# 34
  • Мнения: 401
мн познато-а при мен има каквоп да облека ,но все даречеме жадя нещо което не съм слагала скоро и искам него и почвам да се чудя кое да слойа защото искам да си нося всичко а не става Sad а сега като е студено-само дънки и блузки пук ми и писва Sad

# 35
  • Мнения: 2 936
На мен пък ми е много чудно, като захладнее и като почна да се чудя кво да обличам,  какво, по дяволите, съм носила миналата зима newsm78

всяка смяна на сезоните ,аз си задавам същият въпрос  Joy Joy Joy

# 36
  • софия
  • Мнения: 163
Красим, точно това е и моето положение - имам дрехи достатъчно като бройка, обаче една с една не отиват. А винаги, когато си пазарувам, уж гледам да преценявам с какво друго ще я вържа. Бреййй, ама как може толкова да си приличаме.  Hug

# 37
  • London, baby
  • Мнения: 800
Когато всички дрехи са ми омръзнали и нямам нови си казвам "Пак няма какво да облека". Сега съм в такъв период, и е време за шопинг терапия. А може ли приятеля ми да има 1/3 от дрехите ми, и носи едни и същи до скъсване и тогава си купува нови. Докато аз, трупам, трупам и все място нямам и все нищо нямам. Женска болест...  ooooh! Crazy

# 38
  • Мнения: 1 100
Аз съм от изключенията - нямам такъв проблем. Което не нося подарявам или изхвърлям, не пазя нищо излишно. Като изключим последните месеци  Wink, нямам промени във фигурата и затова изборът от дрехи в гардероба ми е голям - въпреки това заемат много по-малко място от тези на мъжа ми, защото са значително по-мънички  Laughing

# 39
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 408
Излекувах се от тази болест  Peace

Сподели рецептата, моля те.  Praynig Laughing

Първо - заета съм да обикалям по магазините просто за тръпката.
Второ - финансите не стигата за разточитекство, тъй, че пазарувам неща, които са ми нужни.
Трето - замислям се, когато пазарувам, дали това, което харесвам в момента ще подхожда на други мои дрехи.
ЧЕтвърто - наблягам на класически модели, които се носят повече време. Не робувам на модерните за сезона цветове.

# 40
  • Мнения: 1 934
Това все едно аз съм го писала Laughing
И аз съм така CrazyА мъжо каза,че било от големия избор,който съм имала,за това съм се чудела толкова.И постоянно имам нужда от нещо ново Flutter

Peace Peace

# 41
  • Мнения: 1 100
Първо - заета съм да обикалям по магазините просто за тръпката.
Второ - финансите не стигата за разточитекство, тъй, че пазарувам неща, които са ми нужни.
Трето - замислям се, когато пазарувам, дали това, което харесвам в момента ще подхожда на други мои дрехи.
ЧЕтвърто - наблягам на класически модели, които се носят повече време. Не робувам на модерните за сезона цветове.
newsm10

# 42
  • Мнения: 1 877
Моя мъж все това разправя - как той,който има два пъти по-малко дрехи от мен,все има какво да облече,а аз винаги се чудя как да се натъкмя.Мисля,че човек колкото по-голям избор има,толкова по-се чуди какво да избере...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ох...настъпихте ме по мазола.... Гардероба ми е претъпкан с глупости, които почти не обличам - сигурно нося 30 % от дрехите си. Все нямам какво да облека, едно с друго не се връзват и .... така! В момента нямам нито дрехи, нито обувки. Иде ми да се гръмна, като застана пред отворения гардероб - ровя, ровя и накрая се вмъквам в едни дънки!

И аз съм така.

# 44
  • Мнения: 1 906
Позната история, нямам място в гардероба вече, все мрънкам че нямам дрехи нямам обувки, а накрая какво се получава гардероба не се затваря, а на коридора не можем да се разминем от моите обувки. Напоследък все повече се замислям защо е така ама отговор не намирам  newsm78 Това жените сме си загадка  hahaha
Подкрепям напълно  Mr. Green .

Общи условия

Активация на акаунт