Изправящ сешоар

  • 8 030
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 668

ползвам такъв от половин година, страшно съм доволна, в началото въобще не можех да се справям, но като свикнах си правя супер косата, изправя много добре, може да придава и обем от корените, което за мен е много добре, след като си направя косата 2 дни стои супер без да се начупва и да щръква нанякъде
по-късно мога да ви пусна снимка как ми става косата от него
без стилизанти!
а за да се изправя с четка и сешоар трябваше да ползвам препарати за изправяне
да допълня 1000 вата е и струваше към 65лв.

 Да, ще е интересно да пуснеш снимка Simple Smile Аэ се иэправям с преса и от реэултата сам доволна, но как ми иэгоря косата от нея smile3511 Та питането ми е гори ли косата тоэи сешоар, и после трябва ли да се повтаря с преса отгоре эа да не стои раэхварчана? Благодаря предварително  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 211
Да, ще е интересно да пуснеш снимка Simple Smile Аэ се иэправям с преса и от реэултата сам доволна, но как ми иэгоря косата от нея smile3511 Та питането ми е гори ли косата тоэи сешоар, и после трябва ли да се повтаря с преса отгоре эа да не стои раэхварчана? Благодаря предварително  bouquet
довечера ще кача
ами не гори косата и не стои разхвърчана, е не е като след фризьор, но за домашни условия е перфектно

# 32
  • Мнения: 1 761
Само да споделя- аз съм с дебела чуплива коса и единственото, което ми помага за изправяне е течен кристал, нанесен на мокра неподсушена коса веднага след като си измия косата.Всеки сешоар след това само я изсушава-ако я среша със ситен гребен си стои изправена, лъскава и обемна.С най-широката четка за изправяне става става като коприна.Използвам МИС-сешоар,купих го от Билла преди около 3 години,пише,че бил професионален.Струваше 40-50 лева.
Течният кристал, който ползвам е италиански и е жълт на цвят, не е прозрачен като този на Кристчънс оф Роум.С последния все едно съм се намазала с олио за готвене-никакъв ефект за изправяне, но пък косата става много здрава.

# 33
  • Мнения: 1 668
Само да споделя- аз съм с дебела чуплива коса и единственото, което ми помага за изправяне е течен кристал, нанесен на мокра неподсушена коса веднага след като си измия косата.Всеки сешоар след това само я изсушава-ако я среша със ситен гребен си стои изправена, лъскава и обемна.С най-широката четка за изправяне става става като коприна.Използвам МИС-сешоар,купих го от Билла преди около 3 години,пише,че бил професионален.Струваше 40-50 лева.
Течният кристал, който ползвам е италиански и е жълт на цвят, не е прозрачен като този на Кристчънс оф Роум.С последния все едно съм се намазала с олио за готвене-никакъв ефект за изправяне, но пък косата става много здрава.

И моят е италиански на rolland-доволна съм как става  като се намажа с него и после мина с пресата ,но иначе тоэи варянт с него и после сешоара при мен няма положителен ефект эа жалост Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 3 840

ползвам такъв от половин година, страшно съм доволна, в началото въобще не можех да се справям, но като свикнах си правя супер косата, изправя много добре, може да придава и обем от корените, което за мен е много добре, след като си направя косата 2 дни стои супер без да се начупва и да щръква нанякъде
по-късно мога да ви пусна снимка как ми става косата от него
без стилизанти!
а за да се изправя с четка и сешоар трябваше да ползвам препарати за изправяне
да допълня 1000 вата е и струваше към 65лв.

 Да, ще е интересно да пуснеш снимка Simple Smile Аэ се иэправям с преса и от реэултата сам доволна, но как ми иэгоря косата от нея smile3511 Та питането ми е гори ли косата тоэи сешоар, и после трябва ли да се повтаря с преса отгоре эа да не стои раэхварчана? Благодаря предварително  bouquet

И аз го имам този сешоар, но приставката ми за изправяне се повреди отдавна и мога да го ползвам само за сушене  Sad

Само да споделя- аз съм с дебела чуплива коса и единственото, което ми помага за изправяне е течен кристал, нанесен на мокра неподсушена коса веднага след като си измия косата.Всеки сешоар след това само я изсушава-ако я среша със ситен гребен си стои изправена, лъскава и обемна.С най-широката четка за изправяне става става като коприна.Използвам МИС-сешоар,купих го от Билла преди около 3 години,пише,че бил професионален.Струваше 40-50 лева.
Течният кристал, който ползвам е италиански и е жълт на цвят, не е прозрачен като този на Кристчънс оф Роум.С последния все едно съм се намазала с олио за готвене-никакъв ефект за изправяне, но пък косата става много здрава.

И моят е италиански на rolland-доволна съм как става  като се намажа с него и после мина с пресата ,но иначе тоэи варянт с него и после сешоара при мен няма положителен ефект эа жалост Sad

Къде се продават тези кристали?

# 35
  • Мнения: 1 761
Аз си го купувам от една фриозъорка- намира се до Министерство на Земеделието, на Позитано,фризъорския салон се казва Далия,струват 18.50.

# 36
  • Мнения: 1 668
Аэ кристалите си ги поръчах при една приятелка, която има фриэьорски салон, но после ги видях в едно магаэинче в което се продават професионални  продукти эа коса Simple Smile
Цената на по- малкото шишенце е 15 лв

# 37
  • Мнения: 3 211
ето снимка:

# 38
  • Мнения: 1 371
Изправила си се отлично.   bouquet Харесва ми.
Ходих и ги разгледах в Технополис. Има два вида: първия има нещо, като щипка - хваща ти косата и тя минава през ролката. А втория е този по тв-то. И двата са около сто лева. Все още се чудя какво да си взема, а никой не казва къде е този магазин на Пиротска...  Sad

# 39
  • Мнения: 3 211
аз казах по-горе от кой вид имам: Ровента Лисима, струваше под 70лв., мисля, че 67лв. от магазини Зора м.декември '06

# 40
  • Мнения: 1 250
Точно този имах предвид в първия си пост.

Общи условия

Активация на акаунт