Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не съм давала колата си на друг, освен на съпруга ми и то, когато има нещо да се оправя по нея  Simple Smile. Случвало се е да си ги менкаме с него, но да си даваме колите друг да ги кара, не  Naughty.

# 46
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Искали са ми я.
Давам я, но срещу ангажимента да водят и вземат децата от градината.

Е, вярвайте ми, никой не щя да я вземе при тези условия. Даже и мъжа ми. И скоро не са ми я искали.

# 47
  • Мнения: 2 161
Аз пък друго не разбирам-как е възможно да поискаш чужда кола?Таксита няма ли?

# 48
  • Мнения: 4 668
Аз пък друго не разбирам-как е възможно да поискаш чужда кола?Таксита няма ли?
Да . И аз това се чудя  Confused
Затова писах и в предишния си пост , че ми прави и лошо впечатление , когато ми я поискат ...

# 49
  • Мнения: 335
Аз книжка нямам,съответно и кола......но виж,много ми се свиди фотото  Blush И аз не съм скръндза,но за него ставам  Naughty

# 50
  • Мнения: 817
Ами бих я дала защото в момента сме с 3 коли и имам алтернатива.Но по-принцип ,ще ми е кофти и ще ми създаде неудобство.Но не от това ,че някой ще ми я кара ,ще ми я пипа и тн.н ,това все пак е вещ , а аз определено не съм вещоман.По-скоро бе ме притеснило ,че аз всеки ден я ползвам,водя децата на детска ,на тенис ,на плуване ,живеем на отдалечено място и просто оставам с вързани ръце без кола.това означава да си седя у дома ,да не мога да отида едно кафе да изпия.А децата си никога не бих ги качила в някое смрадливо такси при гнусен бакшиш просто няма начин Rolling Eyes,освен ако не е нещо животоаложително............. Tired

# 51
  • Мнения: 1 120
Колата си не я давам на никой друг освен на мъжа ми и то само в случаите , ако се е наложило нещо да се поправи Blush

# 52
  • Мнения: 721
Зависи на кого я давам, но в повечето случаи ми е доста неприятно и не й давам ключовете.
Аз чужда кола не карам - това ми е принцип!

# 53
  • София
  • Мнения: 11 715
Колята съм я давала само на баща ми да я кара и то когато неговата е била на ремонт.Не ми е ставало кофти,че му я давам да я кара,а евентуално ако съм имала някакви планове.
Иначе други хора не са ми я искали.

# 54
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Никога и на никой не съм давала да кара автомобила ми. Аз си го карам, аз си го водя по ремонти, правя си му застраховките, близки сме си....
И ревнувам ужасно!  Embarassed
Не съм сама значи Blush Grinning

# 55
  • Мнения: 2 609
Не ни се случвало да даваме колата на приятел, роднина. А и няма как мъжът ми я ползва всеки ден. Но пък се е случвало, да закара някой до някъде, с нашата кола, ако има нужда.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 524
Давам я, ама винаги ми е едно свито сърчицето  Blush

# 57
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Но пък се е случвало, да закара някой до някъде, с нашата кола, ако има нужда.
За закарване - карам, разбира се Peace
Обаче и любимия вече се улавям, че не ми се иска да ми сяда на шофьорското място, като един инструктор през цялото време натискам спирачка и съединител Crazy.
Добре, че ми е мощна колата и си имам оправдание да не му я давам под предлог да не се пребие Stop

# 58
  • Мнения: 685
Няма такъв филм.  Колата не давам каквото ще да става! smile3542

Общи условия

Активация на акаунт