а,някой от вас живеят ли заедно със свекито?

  • 5 544
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
НЕ!!! ShockedТя живее в друг град, виждаме се 4 пъти в годината за два-три часа и пак не мога да я изтрая, камо ли да живея с нея! Тя е ужасен човек с огромно самомнение без покритие, който иска Земята да се върти около нея и нейните прищевки. Последния път успя за има-няма два часа да ме изкара извън нерви. Нито аз ще живея някога в нейната къща, нито тя в моята. На времето като се женихме с мъжа ми тя ни каза "Оправяйте се", добре, няма проблеми, един ден нека сама да си се оправя и тя. Ако не изпитвах такава любов и уважение към мъжа си никога нямаше да седна да се  занимавам с човек като нея. Sick

# 76
Да,бе да свекито ви било виновно! Колко от вас имат синове ??? А колко имат братя...  Как ще е от другата страна - мама-тъща-свеки...

# 77
  • Мнения: 2 427
Сега чета и се чудя.Как успявате да живеете със странични хора?!Аз и със собствената си майка не бих могла да живея под един покрив,та камо ли с майката на някой друг.Не знам,на мен ми се струва като да ми отрежат крилата.Живота с друг в една къща направо е наказание.Добре,дори да предположим че страшно много се разбирате с този човек,как успявате да останете насаме,да имате своите интимни моменти.Излежаването на дивана прегърнати,отиването го до банята след като си правил любов,гостите които каниш и мн. др. такива аз лично с друг човек,който не е част от моето семейство просто не си ги представям.Да правя любов и вечно да се притеснявам че някой ще ме чуе,да не мога да проведа един разговор насаме със съпруга си...
От друга страна,ако се поставя на мястото на майката живэща при сина си съвсем се депресирам.Да се притеснявам да изляза от стаята си,да ме е страх че съм се застояла при младото семейство повече от необходимото-абсурд,не бих издържала и седмица в подобна ситуация.Бих киснала по цял ден в стаята си от страх да не притеснявам.

# 78
  • Мнения: 6 167
Албертин, сигурно хората са финансово притиснати към това положение.
Едва ли някой би стоял и час повече от необходимото с друго семейство под един покрив, пък било то майка/свекърва. Rolling Eyes

Иначе, не, не живея със свекъри, но са в съседната къща. Малко тип " Всички обичат Реймънд"  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако живеехме с някои от родителите дори нямаше да можем да се скараме на спокойствие.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 966
Живее над нас.Т.е.горния етаж.

И все пак не е в нас.Но не е извън блока ни... Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 149
Живее на 15 мин път Flutter
Зачита ни и доста ни глези-купува подаръци и често носи някой наготвен от нея специалитет Heart Eyes
Никога не идва без да се обади Heart Eyes
Всяка неделя сме в тях на семеен обяд,много е приятно Grinning
Винаги ме пита дали имам нужда от нещо и често ми пазари Peace
Аз съм доволна от моята свеки Grinning
Далеко съм от родителите си и нейната подкрепа и обич ми е много полезна.
Чувствам я като най-добрата си приятелка Flutter споделяме си всичко,и често е на моя страна Wink

# 82
  • Мнения: 2 427
Албертин, сигурно хората са финансово притиснати към това положение.
Едва ли някой би стоял и час повече от необходимото с друго семейство под един покрив, пък било то майка/свекърва. Rolling Eyes

Иначе, не, не живея със свекъри, но са в съседната къща. Малко тип " Всички обичат Реймънд"  Laughing
А аз винаги съм си мислила че е въпрос на приоритети...може и да греша.
За мен подобен тип съжителство е толкова непоносимо,че с радост бих се отказала от интернет,мобилен телефон,бих спряла и цигарите,бих се движила с градски транспорт само и само да плащам наема на жилището в което да се чувствам в моя собствен дом свободна

# 83
  • Мнения: 6 167
Албертин, голям камък хвърли, голяма дума не казвай  Stop
Не виждам от какво могат да се откажат примерно двама души с по 300 лева заплата и едно/две деца, за да плащат наем от 200 евро, например. На думи всичко е супер лесно , разбира се.  На практика явно сметките не излизат, за да има толкова хора, живеещи с родители.

# 84
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Албертин, голям камък хвърли, голяма дума не казвай  Stop
Не виждам от какво могат да се откажат примерно двама души с по 300 лева заплата и едно/две деца, за да плащат наем от 200 евро, например. На думи всичко е супер лесно , разбира се.  На практика явно сметките не излизат, за да има толкова хора, живеещи с родители.
Много точно казано.

# 85
  • Мнения: 2 427
Албертин, голям камък хвърли, голяма дума не казвай  Stop
Не виждам от какво могат да се откажат примерно двама души с по 300 лева заплата и едно/две деца, за да плащат наем от 200 евро, например. На думи всичко е супер лесно , разбира се.  На практика явно сметките не излизат, за да има толкова хора, живеещи с родители.

Да,най-вероятно разсъждавам от страната на човек,който не се е сблъсквал с подобен проблем. Blush

# 86
  • Мнения: 975
Опазил ме Господ ... Naughty

# 87
  • Мнения: 1 044
Ние не живеем заедно, но сме имали периоди, когато сме живели заедно. Трудно е, защото всеки има изградени навици и характер и се дразни от тези на другия, особено, когато те са напълно противоположни. Но с цената на компромиса и с мисълта за добро съжителство, човек се адаптира и приспособява, така че нещата да вървят гладко. Но много зависи от човека-има хора, които вари ги, печи ги, те не биха направили компромис с нищо

# 88
  • Мнения: 1 163
Живеем заедно по 2месеца в годината,като си дойде от Италия,бива,бива

# 89
  • Мнения: 234
От както съм се омъжила живея с тях и не се обичаме особенно.

Общи условия

Активация на акаунт