а,някой от вас живеят ли заедно със свекито?

  • 5 549
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 334
Ние не живеем заедно,но близо една до друга.Дели ни 1 улица.Не й позволявам да ми се намесва в живота и сме добре за сега Peace

# 106
  • Мнения: 336
         Моята свекърва е пич  Hug, млада, съвременна, а бе ок е  :hug. Ама сигурно ми е такова приятелче, защото живеем отделно. Но вместо негативни се трупат добри емоции м/у нас.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 428
Щеше да е кошмар ако живеехме заедно!

# 108
  • Мнения: 243
Щеше да е кошмар ако живеехме заедно!

При мен кошмарът е пълен - свекър, свекърва, че и девер на всичкото отгоре, който е мамино момче за капак #Crazy #2gunfire #2gunfire Но за съжаление не мога и да си помисля за квартира с тези две бебета на главата Hug

# 109
  • Мнения: 1 006
Живеем заедно със свеки и девер ми.Колкото и странно да звучи разбираме се добре всички и по сериозни пререкания не сме имали.Свекърва ми много ми помага,гледа детето защото аз се върнах на работа.

# 110
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
даааа заедно сме и понякога направо ми иде да се заровя в градината

# 111
По отделно живем,но се разбираме за сега. Stop

# 112
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз не съм сигурна, че ако живеем с майка ми, няма да се изпокараме на третата седмица, камо ли пък със свекървата.
Живеем си отделно, когато се виждаме, дори да не съм съгласна с нещо, културно я парирам и тя се усеща, не е проста жена.
Но аз още в началото на връзката с мъжа ми, като гаджета, си постлах така- целенасочено показах, че решенията за нашето семейство взимаме аз и мъжа ми-по всички теми и както решиме.Към момента сме си супер.Да се роди бебка - тогава може и да има промени, ма аз се готвя Simple Smile

# 113
  • Мнения: 3 153
Не живеем заедно и никога не сме живели. За нея мога само хубави неща да кажа иначе, но моята теория е, че в семейното огнище никой не трябва да донася и част от останалото си семейство в новосъздаденото такова-просто не стават нещата така!

# 114
  • Мнения: 221
Откакто се роди малкия живеем всички целокупно - свекър, свекърва и девер Shocked Засега сериозни сблъсъци не сме имали, но наистина мечтая да заживеем самостоятелно Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 18
даааа заедно сме и понякога направо ми иде да се заровя в градината
завиждам ти че поне имаш градина, аз освем да си купя една по голяма саксия tv smile3511

# 116
  • Варна
  • Мнения: 4 969
За нещастие живеем заедно ( а бях избягала и 2 години бяхме отделно и ми беше супер)Добри думи за нея нямам нито аз нито собственият й син  Sick
Лошото е, че точно като се върнахме забременях и незнам какво ще напрая ако трябва да изживея целият ужас да имам бебе и тя да е цял месец отпуска и на главата ми....отново.
Само дето този път, живот и здраве всичко да мине нормално, ще има да взема, не съм вече оная балама  Naughty

# 117
  • Мнения: 18
За нещастие живеем заедно ( а бях избягала и 2 години бяхме отделно и ми беше супер)Добри думи за нея нямам нито аз нито собственият й син  Sick
Лошото е, че точно като се върнахме забременях и незнам какво ще напрая ако трябва да изживея целият ужас да имам бебе и тя да е цял месец отпуска и на главата ми....отново.
Само дето този път, живот и здраве всичко да мине нормално, ще има да взема, не съм вече оная балама  Naughty
напълно те разбирам, почти в твоето положение съм само дето не чакам дете.
Женени сме от две години, от тях година и половина бяхме сами, но се наложи да се преместим при свекито/чакаме да се строй жилището ни/ и аз изпаднах в ужас като си помислих за вероятноста да остана в къщи по майчинство. Прекратихме опитите, не че за мен е добре това с мойте проблеми но в къщи по цял ден с нея, просто ще си вляза в лудница
На теб ти стискам палци всичко да е ОК и не и се давай

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Година и кусур живеем заедно. Веднъж да избягам, няма да ми види очите повече.

# 119
  • Мнения: 18
Година и кусур живеем заедно. Веднъж да избягам, няма да ми види очите повече.
всеки ден на връщане от работа минавам покрай новостроящия се блок и събирам сили за поредните забележки и натяквания
не че въобще ми се прибира ама не може все на работа

Общи условия

Активация на акаунт