Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 256
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 677
Снимката на Марчето стана легендарна, да.

Коя снимка?

Рила, Пирин, но и манастири все пак, Дяволино! Не знаех, че и ти си аматьор. С Лиска може да си основете лига.
Споделям, че пих до сега. А можех и още.

# 496
  • Мнения: 3 405
пфу, не разбирам, назад съм с форума
кой ще ме светне, че да вляза в лигата на професионалистите?  Wink

# 497
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Споделям: Добро утро на всички!  Grinning

# 498
  • Мнения: 503
Само да ми мине махмурлука и отивам да си прибера децата. Страшна сватбичка изкарахме!

# 499
  • Мнения: 9 903
Споделям: Добро утро на всички!  Grinning

после що станали 50 страници. Хайде да пропускаме поздравите и кафенцата, моля. Нищо лично.

# 500
  • Мнения: 3 423
Снимката на Марчето стана легендарна, да.
Коя снимка?
Не знаех, че и ти си аматьор. С Лиска може да си основете лига.
Споделям, че пих до сега. А можех и още.

Можел си и още, но бързаш
да потретиш за аматьорите!
Анджелино, аз пък си мисля,
че снимка на Марчето не ми е
нужна, щото май се познаваме.

Пък и снимките винаги лъжат!
Със сигурност ви е пързулнала...

# 501
  • Мнения: 3 405
Aха, значи поне не съм от измамените  Mr. Green

# 502
  • Мнения: 4 371
Ох, едни мисли са ме налегнали, след като се сънувах със старата си лъскава естествено черна коса, дали да не си направя кичури, или да се направя кестенява и да я оставя да си расте Tired

# 503
  • Мнения: 10 758
Ох, едни мисли са ме налегнали, след като се сънувах със старата си лъскава естествено черна коса, дали да не си направя кичури, или да се направя кестенява и да я оставя да си расте Tired
Ето така PeaceВинаги си ми харесвала повече преди.

# 504
  • Мнения: 4 371
Много нерви и средства изхабих да стана руса. А и аз се харесвам и така Crazy

# 505
  • Мнения: 2 897
.......дали да не си направя кичури, или да се направя кестенява и да я оставя да си расте Tired

Не Naughty

Много нерви и средства изхабих да стана руса. А и аз се харесвам и така Crazy
Ето ти отговор на въпроса Wink Simple Smile

И аз много се двоумях дали да не си отрежа косата,но се отказах-твърде дълго я пускам(от къса-както се е видяло,предполагам) и сърце не ми дава ConfusedА и идеята за късата коса се радва на изключително малко подкрепа,да не кажа нищожна.

# 506
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цял живот съм била с дълга коса, от няколко години съм с къса и се чувствам много добре.

Имам чувството, че ако някой от съучениците ми ме види с къса коса, няма да ме познае.  Laughing

# 507
  • Мнения: 5 577
споделям, че съм психясала нещо  - оная вечер Калина миришеше страхотно, тази миризма не ме напуска вече 2 дни, само за това мисля.  Crazy

# 508
  • Мнения: 516
Верги, психясала си. Препоръчвана терапия- тур из парфюмериите. Mr. Green

# 509
  • Мнения: 1 533
споделям, че съм психясала нещо  - оная вечер Калина миришеше страхотно, тази миризма не ме напуска вече 2 дни, само за това мисля.  Crazy



Ухаеше, Вергилия. Не миришеше.

Споделям, че снощи на площада в Русе имаше страхотно хаус/техно парти. Дечурлигата потанцуваха, С доняфлор и майказайка постърчахме, погледахме и се прибрахме.

Общи условия

Активация на акаунт