Споделете 22 - Няма да чета назад, тук мирише ми на чат

  • 25 256
  • 1 251
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 029


стана тя еднаааааааа, задникът ми напълня?

мда. това е страхотно Mr. Green

# 676
  • Мнения: 7 111
Споделям, че Ламята е изтрещяла.  Laughing Дано дребното й бързо оздравява, че на какво ли още е способна майка й даже не ми се и мисли.  hahaha

# 677
  • Мнения: 4 392
Бу, този надпис е много предизвикателен. Най- малко без калник ще останеш..

# 678
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, този надпис е много предизвикателен. Най- малко без калник ще останеш..
Предстои да видим Simple Smile
Изглежда само на мен ми харесва. Очевидно вкусовете ми са извратени.
Калин@, твоето го има в разновидност: Ако можеш да четеш това, значи си достатъчно близо да набия спирачки и да те съдя.

# 679
  • Мнения: 677
Бу, винаги съм харесвал извратенящината ти! Пич си, нищо че си жена!

# 680
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз съм пич, майка ми е пич, а твойта? Grinning
Радвам се, че някой ми харесва новата украса за МПС-то.

# 681
  • Мнения: 3 091
Бу, и аз ти писах, че ти го харесвам, мари!
искам ти скайпа, моля!

не мога да не споделя - последно предложение от мен за заглавие:

Гъзът ми шията подпира, споделям - пие ми се бира!

# 682
  • Мнения: 2 891

Гъзът ми шията подпира, споделям - пие ми се бира!

Oпитвам се да разбера, какво трябва да направя, за да успея да се застопоря в тази позиция, но ми е абсолютно невъзможно  Mr. Green

# 683
  • Мнения: 3 091

Гъзът ми шията подпира, споделям - пие ми се бира!

Oпитвам се да разбера, какво трябва да направя, за да успея да се застопоря в тази позиция, но ми е абсолютно невъзможно  Mr. Green
не зеленей, о, джей джей!
като качиш 20 килца, ще се застопориш... споко

# 684
  • Мнения: 516
Бу, на мен ми харесваше надписът с блондинката. И понеже аз съм блондинка смятам да те изплагиатствам грубо. Mr. Green

# 685
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, на мен ми харесваше надписът с блондинката. И понеже аз съм блондинка смятам да те изплагиатствам грубо. Mr. Green
И аз го харесвам, и хората, каращи зад мен, се веселяха.
Но искам да ги сменям, омръзва ми. За най-лесно си купих от Метро самолепящи листи А4, направих си надписите, рамкирах и изпринтих.
Също купих самолепящи етикети за дискове Grinning Сега, вместо да се трудя и да си изкарвам парите, от сутринта досега ровя картинки от нета и правя етикети на дисковете на детето Grinning Плодотворно, но крайно недоходоносно Tired

# 686
  • Мнения: 2 070
 Joy

Ужасно много ми се спи бе...луда работа е това ниското кръвно...

Споделям тук и се надявам да не ме хокат от сдружението, че не е съвсем официално оповестено - май успяхме да се преборим /СНБМ/ близнаците да са с предимство при записване на градина. Това в София. От отдела на Фандъкова са се съгласили да прибавят близнаци, тризнаци и прочие към останалите с предимство. също така се говори, че ще има промяна и за майчинството или поне еднократната помощ...стискайте палци все пак, да го видим черно на бяло. Всъщност едва ли знаете, но тази година СНБМ работеше по проект на една фондация и организирахме кръгла маса по проблемите на отглеждането на едновременно родени деца. Общо взето цяла година с това се занимаваме, хич не е лесно, но малко по малко нещата потръгнаха и май ще има резултат на вс фронтове. най-трудно ще е с министерството на здравеопазването...знаете - повечето близнаци се раждат недоносени, има нужда от повече консултации и изследвания /пътеки по касата/.
Другият проблем е с градската среда - рампи, транспорт..скири предстои среща с отговорните институции и по този въпрос... Дано скоро се похваля пак.

Кой каза, че в БГ няма гражданско общество? А? А?
Протести до дупка и тва е.

# 687
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
ДеЩо, стискам палци. Аз подкрепям СНБМ, много. Но за съжаление, прецених, че дините ми стават много и се отказах от активно участие. Все пак, радвам се и ви благодаря Grinning

# 688
  • Мнения: 983
Ох дано стане. И ние от Пловдив ще се опитаме да направим нещо с подписката на близнашките майки. То вие и без нея си вършите добре работата, ама...
Ще стискаме палци за двойно майчинство най- вече.

# 689
  • Мнения: 2 070
ДеЩо, стискам палци. Аз подкрепям СНБМ, много. Но за съжаление, прецених, че дините ми стават много и се отказах от активно участие. Все пак, радвам се и ви благодаря Grinning

Хубавото на подписката е, че ще се включат хора от цялата страна. А дано София като поведе хорото за разни общински неща - градини, кухни, да се присъединят и другите градове. А майчинството го говорят сериозно, че ще се промени, даже нелоши суми се споменават.
Бу, знаеш, че и ние сме с теб, проблема за кърменето го споменавахме за близнаците, в Сф си е кошмар доколкото знам в родилните отделения, при положение, че децата са недоносени, захранват ги там с АМ..абе знаеш. На кръглата маса точно от МЗ бяха най-неотзивчиви, да не кажа по-крайни неща. Млъквам.

Общи условия

Активация на акаунт