" Той и тя "

  • 6 569
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Току що изгледах повторението... ама Стефания Колева защо изглежда така състарена? Confused Стайлингът й хич го нямаше!
И на мен не ми харесва нещо ,иначе я харсвам де,но нещо куца...

# 61
  • Мнения: 27 524
Не, аз не съм от феновете. Ужасно слаба и тъпа игра. Няма нищо общо с преведената френска версия. Всяка имитация не струва  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 6 167
Не, аз не съм от феновете. Ужасно слаба и тъпа игра. Няма нищо общо с преведената френска версия. Всяка имитация не струва  Simple Smile

ти така казваш, защото не си виждала италианската  Mr. Green
но си права де - все не им се получава - нито идола, нито сос нани, нито размяна на съпруги... оригиналите са винаги по-добри. в бг може би се получава добре господари на ефира, които са по италиански патент.
това ми харесва. ааа, и ВИП Брадър  Laughing

аз видях някои сериии в замунда.  Peace

# 63
  • Мнения: 27 524
ти така казваш, защото не си виждала италианската  Mr. Green
но си права де - все не им се получава - нито идола, нито сос нани, нито размяна на съпруги... оригиналите са винаги по-добри.

Хи хи  Laughing Покани ме на гости да видя  Heart Eyes
На мен ми стига ужасния Робин Кяфалиев със страното си излъчване и невъзможния подбор на кадри... Без Думи по приницп е супер предаване, но Раши ме плаши  Shocked

# 64
  • Мнения: 1 111
Стефито ми харесва  и в рекламата за боята за коса...

# 65
  • Bapнa
  • Мнения: 762
МартинеееееЕЕЕееееЕЕЕЕеее !  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 27 524
Стефито ми харесва  и в рекламата за боята за коса...

Особено като казва ГарниеРРР, когато всеки знае, че се казва ГраниЕ, ама това си е грешка на фирмата.  Crazy
Стефи е готина и чаровна, но в Той и Тя куца  Confused

# 67
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Филма не беше ли Тя и Той? Забавен е, но се дразня, че винаги Тя е тъпа, недоразбрала, досадна... Ами Той?

# 68
  • Мнения: 9 095
довечера от 20ч ще го дават, незнам, но предполагам че ще повтарят епизода от четвъртък Wink

# 69
  • Мнения: 275
 И Мартина Вачкова веднъж в предаването си намекна , че не възприема Стефания в този сериал....иначе била добра  актриса...
   ?????Защо всичко българско  се прави някак си нескопосано..... newsm78 newsm78
като гледам селиала ...притеснява ме  нещо ....диалога върви измъчено, тъпо и иии тя и той са като някакви пълни олигофрени  , ама иначе са на добре платена работа и разбират от много неща...противоречия всякакви има   .....всички нови български филми са такива.... Thinking
     Това е моето мнение  -  мисля си , че нямаме добри умни  сценаристи , такива който да пишат перфектни диалози , да се водят реални разговори между геройте а не да изглежда   сякаш нямя какво да си  кажат и една тишинааа   вървииии........... а и кой е казал , че театралните актьори стават за   филмови такива.....но в българия едни и същи муцуни гледаме навсякъде..
    р.с.  Май прозвучах доста критично   , но много би ми се искало всичко да правим по качествено в българия

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 14:28 от linna

# 70
  • Мнения: 1 424
Харесвам сериала  Peace
Стефания Колева ми е много симпатична и  сладка  Grinning Но и на мен ми се видя някак състарена и напълняла  Confused
Защо в рекламата на Гарние изглежда толкова слаба, а в сериала ми се видя страшно напълняла  newsm78Къде е истината ? 
П.С. Мисля,че и отива да е пухкава,придава и чар,не го казвам с лошо за жената  Peace 

# 71
  • Мнения: 4 406
много ги харесвам и двамата, записвам се в клуба на Харесващите сериала

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз се записвам в клуба на харесващите сериала.Не съм разбрала ,че е зпапочнал.Ще го гледам вече.

# 73
  • Мнения: 3 835
Дано успея да го гледам тази вечер.........Мартинеееее! #Cussing out Joy

# 74
  • Мнения: 738
Аз го гледам, харесвам го, обаче новия сезон не започна добре, нещо не им се получиха нещата  newsm78 Стефания е като някоя лелка, много зле... Иначе новата им къща е много яка, малко шарения ама става Peace

Общи условия

Активация на акаунт