Дънки тип цигара

  • 14 991
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 473
Имам 4-5 чифта такива. Много готино ми стоят Laughing От любимите ми модели са. Но съм ги купувала миналата година от чужбина или от Манго, защото само там имаше такива модели. Не знам защо в БГ модата идва с 1-2 години закъснение. Сега явно е пълно с тях в магазините. Иначе в чужбина излизат вече от мода, но пък тук ще са много модерни тази зима явно  Laughing
Ето какви навлизат :


Страхотно! Чакам ги с нетърпение! Peace

По темата - нося предимно дънки, но точно този модел не ми допада. Пробвала съм веднъж само, не се чувствах комфортно. Confused

# 61
  • Мнения: 880
Аз предпочитам тези: http://life.dir.bg/2007/08/31/gallery2056419_3.html Не ми харесва крачолите да са прекалено дълги и да стоят набръчкани долу.И все пак,най-добрият вариант за мен си остават много тесните,но прави дънки.

# 62
  • Мнения: 891
Имам 4-5 чифта такива. Много готино ми стоят Laughing От любимите ми модели са. Но съм ги купувала миналата година от чужбина или от Манго, защото само там имаше такива модели. Не знам защо в БГ модата идва с 1-2 години закъснение. Сега явно е пълно с тях в магазините. Иначе в чужбина излизат вече от мода, но пък тук ще са много модерни тази зима явно  Laughing
Ето какви навлизат :


Харесват ми. Такива бих носила с удоволствие  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097

Май аз съм единствената, на която не харесват. Едва ли бих обула такива дънки.

# 64
  • Мнения: 18 542

Май аз съм единствената, на която не харесват. Едва ли бих обула такива дънки.
Такива бяха модерни като бях 8 клас  hahaha

# 65
  • Мнения: 3 782
Аз предпочитам тези: http://life.dir.bg/2007/08/31/gallery2056419_3.html Не ми харесва крачолите да са прекалено дълги и да стоят набръчкани долу.И все пак,най-добрият вариант за мен си остават много тесните,но прави дънки.
Тези дънки са страхотни! Широки не обичам да нося много, защото съм ниска и ставам още по-голяма тапичка Peace

# 66
  • Мнения: 1 250
Не ми харесват, но навсякъде е пълно с такива. Пробвах няколко. Единствените, които ми харесаха, защото ми бяха по мярка и на ширина, и на дължина, бяха толкова плитки, че без да съм седнала, гъ... ми беше половината навън. Ще си ходя старомодна.
П.П И много широките също не ми допадат.

# 67
# 68
  • Мнения: 7 186

Не си единствената Wink И аз такива дънки няма да облека, хич не са ми по вкуса. Ама хич Confused

# 69
  • Мнения: 6 017
Харесвам се в дънки който ми стоят добре, а той май се харесвам в почти всички видове! Нося дънки тип цигара- кефят ме, а и подчертават фигурата ми.

# 70
  • Мнения: 3 268
Харесвам тесни прави дънки,класически,леко разширени долу.Нито цигара ми харесват,нито тези широките.

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Харесвам тесни прави дънки,класически,леко разширени долу.Нито цигара ми харесват,нито тези широките.

Това харесвам и аз- или класически дънки, или леееко разширени долу.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 408
Харесвам и скини и леко широки, с хъшлашки вид.
Тези, които сте показали, по-долу, никога не бих облякла.
Носа почти и само висок ток, гуменки или ниски обувки само по изключение.

# 73
  • Мнения: 126
Тези дънки са много на мода ,но наистина са ми любими и аз лично предпочитам такав тип.....
Пък и да не са на мода след време пак бих си пазарила такива:)
Все пак модерно е това ,което ни прави красиви ,А не СМЕШНИ Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 3 679
Ве4е са демоде. Носят се много широки дънки
СУПЕР- значи тази есен ще съм в крак с модата/не че ми пука много-много/ Peace
Въпреки че имам доста хубаво тяло,добре оформено дупе и уж дълги крачета Laughing- не ми харесват този тип дънки Naughty Crossing Arms Naughty Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт