Отговори
# 225
  • Мнения: 373
Честито момченце на мама Джиджа! Да е много здрав и послушен, усмихнат и с късмет! Бързо възстановяване на Джиджа! smile3525 smile3525 smile3525
Аз да ви се оплача имам гаден херпес на устата Sick Едва си я отварям, боли ме и се чудя от какво ми е излязъл Twisted Evil
На всичкото отгоре след 12 дни Полижинакс още си имам течение и това вече започва да ме притеснява Sad Cry
Успех на мамите, които са тръгнали да раждат днес, особено на Jenna!  bouquet

# 226
  • Мнения: 276
Ехоооо пак чудесни новини! Да и е жив и здрав Кристофър на мама Джиджа!   
Айде чакаме новини от Дженка!
Добре си дошли в къщи Пипи!!!   smile3525Айде мами разкажете ни за вашето раждане - всички тръпнем във очакване и ще ми е интересно как е минало при вас!
Очакваме включване и от Ивонка Рали и Карина!

# 227
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Честити бебчета на ДАЛИЯ І ФРИНА, КАРИНА и ДЖИДЖА!Да са здрави и послушни!А на мамите бързо възстановяване![/color[/i]]
Ние скоро няма да се раждаме,така поне каза доки.Никакви изгледи-никакво разкритие. #Cussing outСпоред другия доктор вече трябваше да съм родила,но аз на моя му вярвам повече.

# 228
  • Мнения: 3
Честита радост на всички мамчета!!!   newsm51   ylinfant
Ми то и за нас не остана много време... като гледам какъв бебовалеж е настанал  smile3501 . Да ви кажа, аз никакви контракции не съм осетила за сега и незнам какво да очаквам  newsm12 .
Днес се събудих с болки в корема и още не са ме пуснали, вече взех са се притеснавам  newsm45 какво ли ме чака  Weary
целувки по сладките коремчета, че нама да се задържат дълго
    love001    love001   love001   love001   love001   love001   love001

# 229
  • София
  • Мнения: 1 285
Привет на всички!

Първо честити бебчета на всички мамчета, които вече не чакат!  ylinfant

След това пожелавам търпение и леко дочакване на всички ни, защото накрая май е най-трудно! preggo

Накрая искам задочно да почерпя за третия рожден ден на моята принцеса Александра, която също търпеливо ще изчака да се роди бебето, за да си играе с него.  party023 bdbaloni

Поздрави и целувки! С вас се чака по-леко!

# 230
  • Мнения: 22 473
Хайде отново с поредната добра новина да се разпиша за днес. ))))

Вчера след секцио в болница Шейново се появи на бял свят малката Дария с тегло от 2850гр, ръст 48см, на мама miman4e.
Поздравява всички. )))

# 231
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Да и е честита малката Дария но мама miman4e!!! Да расте здрава и обичана!

# 232
  • Мнения: 373
Честито на мама miman4e, да й е жива и здрава малката Дария! newsm51

# 233
  • Мнения: 6
Здравейте отново, имам малко време да ви пиша как мина при мен раждането. В петък вечерта около 12:30 при поредното ходене до тоалетна усетих пак някакво подмокряне, но този път продължи доста събудих мъжа и към 1 тръгнахме към болницата без абсолютно никакви контракции, но с течащи води. Докато се кача до родилно дрехите ми бяха прогизнали. Малко след 1 ме приеха в родилно. Направиха ми ехограф, Дани беше главично разположен, но не се беше смъкнал въобще и ме сложиха на проследяване на тоновете. Разкритие и контракции никакви, очакваха едно дълго раждане. Около 4 започнах вече да усещам болезнени контракции и в 5:15 Дани изплака, а за упойка и време нямаше да си помислим аз или сестрите. Този час и 15 мин. ми се стори като 10мин. Всичко мина много бързо. Кофти беше след това - като ми правиха шевовете там нещо упойката не ме хвана добре. Сега вече сме си в къщи, Дани спи почти постоянно, поне за момента, изцяло сме на кърма. Стига толкова съм ви досаждала ако имате някакви въпроси вие питайте. Пожелавам на всяка майка раждане като моето (без частта за шевовете)
А за протокола Grinning Дани се роди 52 см.
Илонита аз не съм се уговаряла с някой лекар за раждането и не съжалявам всичките екипи в болницата са страхотни и отношението към майките и децата е супер. Настрой се положително  за раждането и скоро да се разпишеш и ти. Ако те интересува нещо конкретно питай.

# 234
  • Мнения: 218
честита дъщеричка на мама миманче  bigdance2

# 235
ЧЕСТИТО НА МАМА MIMAN4E ДА И Е ПОСЛУШНА БЕБОРАНКАТА!
    smile3525 newsm51 smile3501 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Да видим дали ще си имаме още бебенца днес newsm78,защото е облачно и се очакват превалявания........от бебета! Grinning Grinning

# 236
  • София
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТО НА ДЖИДЖА И miman4e ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕНЦАТА  smile3504 smile3504И МНОГО, МНОГО ДА ГИ РАДВАТ   newsm51 newsm51 newsm51

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА Александра ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ПОСЛУШНО ДЕТЕНЦЕ   newsm51 newsm51 newsm51

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за ДЖЕНА и всички, които ще станат мами днес  newsm10

# 237
  • Мнения: 34
Честито на новообебилите се мами Hug
Да са им здрави и послушни бебчетата!
И аз вече нямам търпение, незнам вече къде не ме боли. Успех на всички newsm10 newsm17

# 238
  • Мнения: 66
 Ха здравейте и от нас.
Честито на мамите Джиджа и miman4e, мнодо да ги радват бебешоците 
 Ние с моята мишка продължаваме да си пием магнезия, и аз не знам защо вече newsm78 ,като и на двете ни е доста дискомфортно в комплект. Милото доста явно му е тясно вече не спира да се върти има бръмбарчета в дупето. А и ме доста ме понаболяват нейните движения, има ли и други мами дето ги боли като мърдат бебоците, защото всички покрай мен ме убеждават че си измислям и чувството е просто приятно. Ще се видим утре като ходим на запис на тоновете че последния път беше доста развълнувана със 170 удара.

Хаиде успех на тези койте ще се омамват днес

# 239
  • Мнения: 9
Добро утро! Аз съм още с беба в корема.

Имам обаче проблем и не знам какво да правя. Обаждам се вчера на моя доктор и му казвам, че имам силно течение, че и сърбеж някакъв, а той веднага нареди да купя Клотримазол и да го започвам. Хубаво, обаче от първото хапче снощи умрях от болка, така ми припари, че ми идваше да завия. Чета инструкцията - пише ако се появи парене веднага да се спира, пише също да не се използва от бременни. И сега не знам какво да правя. Ще взема днес да отида при друг доктор да се посъветвам.....

Гони ме шубето. TiredТонито
аз имах същия проблем със същото лекарство.Ужасно беше! А не се изписват на бременни сам първите три месеца.  Аз обаче го спрях. Док ми каза да го сменя с ганалгин, обаче ефекта беше същия.  newsm78 Утре съм на преглед и ще видим какво ще каже този път. Sad

Общи условия

Активация на акаунт