Какви са отношенията със зълвата ?

  • 26 318
  • 214
  •   1
Отговори
# 120
  • into the blue
  • Мнения: 771
Преди да ми стане зълва ми беше приятелка,е сега пак е ама малко по роднински

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ами никакви, тя постоянно се сравнява с всички , а също и с мен.Ужасно много завижда на успехите на всички включително и моите  Close Twisted Evil и аз затова не я отразявам !Смешна ми  Joy е понякога , че се сравнява за неща , които не може да постигне така или иначе най-малкото , защото е по-голяма от мен с 10 години и доса от тях вече ги е изпуснала !Ама кво да ви говоря яд е дори , че съм по-млада , а какво остава за други неща!Не сме правили сцени никога , защото аз не и правя чест нито да я слушам , нито пък и обръщам внимание , абе наистина не я отразявам!И само защото тя не го усеща си мисли , че всичко е ок и по-добре....добре си върша работата  Joy Joy Joy!

# 122
  • Мнения: 1 761
Сиси, аз също имам...как се казва жената на брат ми,зълва?И тя няма братя и сестри и наистина се усеща понякога.Трудно се поставя на мястото на друг,все е недоволна и намръщена,а откакто брат ми се ожени за нея е невъзможно да си говоря само с него за наши си неща- тя е винаги с нас и все се бърка,независимо дали това я касае или не.Изпращам им дрехи за детето ( аз живея в чужбина),но изобщо не го правя заради нея.Правя го заради брат ми.
Животът е непредвидим.Сега му е жена, утре може и да не е.Но аз се надявам да са дълги години щастливи заедно.Все пак,независимо,че в моите очи тя е дръглива коза с лош характер,брат ми си я е избрал,да си живее с нея.
Може би ти я приемаш като някаква конкуренция, но защо?Слаба или дебела,тя винаги ще е сестра на мъжа ти.А братята и сестрите обикновено приемат лошото отношение много лично.На мен не ми е приятно,когато жената на брат ми  крещи срещу него.И въпреки,че не се намесвам и се старая да не и обръщам внимание,ми е болно и винаги бих го защитила,както и той мен.В началото си мислех,че е много невъзпитана.Сега съм сигурна в това,както и в неуравновесеността и,лошия характер,ревността,егоизма и т.н.НО....тя е жена на брат ми,имаме еднакви фамилни имена и сме роднини,налага се да я виждам.Просто гледам да е рядко,за малко и по възможност тя да има някаква работа.

# 123
  • София
  • Мнения: 16 067
Ако зълва е сестра на мъжа - имам си цели 5 парчета + 1 жена на брат му. Дива история, основната им мисъл е кого и колко ще наследят. Постоянно ми повтарят, че щом като имам повече съм длъжна да го деля с тях. Нямат срам в исканията си, не се спират от това, че брат им ги реже от мое име. Виждам ги рядко, не ги търся, не се интересувам от тях. Не ми се пише как 2 от тях правят опит да гаджосат синовете си с дъщеря ми - била ми наследница. Добре, че и тя ги оцени много бързо какво представляват.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ако зълва е сестра на мъжа - имам си цели 5 парчета + 1 жена на брат му. Дива история, основната им мисъл е кого и колко ще наследят. Постоянно ми повтарят, че щом като имам повече съм длъжна да го деля с тях. Нямат срам в исканията си, не се спират от това, че брат им ги реже от мое име. Виждам ги рядко, не ги търся, не се интересувам от тях. Не ми се пише как 2 от тях правят опит да гаджосат синовете си с дъщеря ми - била ми наследница. Добре, че и тя ги оцени много бързо какво представляват.


Е няма ли да се кръвосмешите бе  newsm78 #Crazy Rolling Eyes Shocked

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Сиси, аз също имам...как се казва жената на брат ми,зълва?И тя няма братя и сестри и наистина се усеща понякога.Трудно се поставя на мястото на друг,все е недоволна и намръщена,а откакто брат ми се ожени за нея е невъзможно да си говоря само с него за наши си неща- тя е винаги с нас и все се бърка,независимо дали това я касае или не.Изпращам им дрехи за детето ( аз живея в чужбина),но изобщо не го правя заради нея.Правя го заради брат ми.
Животът е непредвидим.Сега му е жена, утре може и да не е.Но аз се надявам да са дълги години щастливи заедно.Все пак,независимо,че в моите очи тя е дръглива коза с лош характер,брат ми си я е избрал,да си живее с нея.
Може би ти я приемаш като някаква конкуренция, но защо?Слаба или дебела,тя винаги ще е сестра на мъжа ти.А братята и сестрите обикновено приемат лошото отношение много лично.На мен не ми е приятно,когато жената на брат ми  крещи срещу него.И въпреки,че не се намесвам и се старая да не и обръщам внимание,ми е болно и винаги бих го защитила,както и той мен.В началото си мислех,че е много невъзпитана.Сега съм сигурна в това,както и в неуравновесеността и,лошия характер,ревността,егоизма и т.н.НО....тя е жена на брат ми,имаме еднакви фамилни имена и сме роднини,налага се да я виждам.Просто гледам да е рядко,за малко и по възможност тя да има някаква работа.




Не ,жената на брат ти не ти е зълва...  тя е всичко друго , но не и зълва , а ти е снаха.....

# 126
  • Мнения: 173
Зълва ми живее в друг град,на 60 км. от нас.Отношенията ни с нея са много добри,почти всеки ден се чуваме по телефона,помагаме си с каквото можем.И двете си имаме недостатъци,но тя не се меси в нашия живот и аз в нейния.Може би затова се разбираме,даваме си съвети,само при поискване от едната страна.

# 127
  • Мнения: 3 731
Преди да ми стане зълва ми беше приятелка,е сега пак е ама малко по роднински
И аз така, тя ме запозна с брат си, та ще съм и благодарна цял живот,  bouquet, нищо, че е малко проста, милата... Laughing

# 128
  • Мнения: 371
Разбираме се добре, не се оплаквам, но свекито винаги има предпочитания и заради нея понякога се гледаме накриво #Cussing out

# 129
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 931
Разбираме се добре, не се оплаквам, но свекито винаги има предпочитания и заради нея понякога се гледаме накриво #Cussing out
И при нас така- свеки взе да досажда с непрекъснатите си сравнения между двете ни. То естествено, че предпочитанията ще са към дъщерята, все пак аз съм чужда и хубава няма да стана. Но зълва ми инъче е страхотна.Много интелигентен и ерудиран човек е, така че глупостите на майка й не й влияят. Много добре се разбираме и не мога да си я представя, че за нещо ще се бърка и т.н., като чета какви "съкровища" си имате...

# 130
Много ме сърбят ръцете да напша на didi t, че направо не мога да повярвам на очите си! Как може да съжалява за хладни отноения! Аз 15 години търпеливо чаках да ги направя айсбергово ледени. Зълвите (с щастливи изключения и само във форума) са като че ли предопределени от съдбата за демони. Като казвам демони имам предвид почно това. В живота си не съм срещала по-злобно, гадно, завистливо, подло, лъжливо, шизофренично и отмъстително нещо. Когато майка ми боледуваше от рак и нямаше сили дори да пийне глътка вода, единственото, което може да откъсне от сърцето си в знак на съчувствие (всъщност неприкрито безразличие) бе: "Аз какво мога да направя?" без да отксъсва поглед от телевизора. Та зълвите са лоши хора, много лоши. Моята е стара мома, както вече писах, не плаща никакви сметки и живее на наш гръб в това отношение. Та затова ви казах, че откакто не й приказвам, дори не я поглеждам, се чувствам доста по-добре. В един момент,когато ме разбесня, й наговорих всичко което мислех за нея, без да го спестявам, шат-шат на патката главата. Леле, каква изненада за принцесата беше! А Маци писи  се отпуши и не може да се спре! Много ми олекна. Добре, че мъжът ми е много добър и много ме обича. Макар и да вижда истината, все пак му е сестра, но винаги ме защитава. Гръм да ги удари тези злобарки! newsm61 newsm61

# 131
  • Мнения: 6 619
Ако зълва е сестра на мъжа - имам си цели 5 парчета + 1 жена на брат му. Дива история, основната им мисъл е кого и колко ще наследят. Постоянно ми повтарят, че щом като имам повече съм длъжна да го деля с тях. Нямат срам в исканията си, не се спират от това, че брат им ги реже от мое име. Виждам ги рядко, не ги търся, не се интересувам от тях. Не ми се пише как 2 от тях правят опит да гаджосат синовете си с дъщеря ми - била ми наследница. Добре, че и тя ги оцени много бързо какво представляват.


Е няма ли да се кръвосмешите бе  newsm78 #Crazy Rolling Eyes Shocked
Тук наистина има нещо нередно  Sick

# 132
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Така като гледам, сигурно е омъжена за арабин. Ако е така, нищо не ме учудва.

# 133
  • Мнения: 26
  Аз със моята бях в добри отношения, докато родих. Не знам защо след като родих, започна да се меси, да съветва, и т.н. Бях се научила да не и обръщам внимание какви ги говори, но напоследък нещо ми изкарва нервите, не само мой те но и на мъжа ми.
 Най-много ме ядоса миналата седмица като отклонила покана за кръщене на детето на първата им братовчетка, както от нейно име, така и от наше, нито ни е питала дали ще ходим, нито нищо, казала че има много работа на село и нямало да можем да отидем, извинявай много,  но на нея като не и се ходи да си измисли друго оправдание и да не отговаря и за нас, ние сме си отделно семейство и ще ходим където поискаме, освен това кръщене не е малък повод, като да пиеш кафе с някой, все пак децата ни са втори братовчеди. Но тя явно е много обича да си ходи на село да прави мили очи на свекър и свекърва, белким препишат къщата за тях.

# 134
  • Мнения: 1 820
Аз моята я обичам много.Не е перфектна,имало е моменти да се караме,но всичко минава.Живееше до преди няколко месеца при нас.Никога не се е месила,още по малко за детето.Винаги е гледала да я няма,за да не ни притеснява.Нямала е кой знае какъв личен живот,все още не е омъжена и няма деца.Но това не ми пречи да сме приятелки,да имаме общи теми и да сме заедно дори и без мъжа ми.Не съм била дребнава,защото и тя не е била.Всеки има моменти в който му е криво и от там всички са му такива.Тогава просто някой се оттегля.Бих казала,че тя ми е най-добрата приятелка,освен че ми е зълва.Сега живее с приятеля си.Дори ми липсва.Когато се изнесе имах чувството,че нещо от мен си е отишло.Чуваме се по тел всеки ден,но не е същото.Виж за свекървата....Там нещата са други!Дори съм крива че дъщеря и звъни на мен,а не на нея.Но на мен пък ми е кеф! Wink
А ти,за да не си крива пред мъжа си-никога не говори лошо за семейството му. NaughtyТя си му е сестра и така ще си остане.Хубава,лоша -той си я обича!Кръвта вода не става.Просто стой по далеч от нея и не настройвай мъжа си,просто няма да можеш.Бавно,тактично,с разговори без скандали,може да прозре истината един ден.Лошото е че тук вече става въпрос едва ли не кой е на преден план.Не мога да си представя моя мъж да застане срещу мен,заради който и да било,ако съм права естественно.Ако греша ще ми каже,но не скандали и обвинения.Не бих му простила ooooh!Ако тя или който и да е е по важен от семейството(аз,детето и той)нашето семейство,не неговото-прав му път! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт