Какви са отношенията със зълвата ?

  • 26 315
  • 214
  •   1
Отговори
# 135
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Ами с моята зълва (сестрата на мъжа ми) се разбирам отлично, имаме еднакви интереси, виждания за нещатата от живота, на една възраст сме  тя живее в Германия и се виждаме рядко, няма поводи за дрязги и драми 
В повечето случаи застава на моя страна помагаме си взаимнно!
Били сме винаги  откровенни една към друга!

# 136
  • Мнения: 494
Aз пъk си имам за зълва една невероятно умна,интелигентна, разбрана,земна жена,със страхотно чувство за хумор. Понякога е супер джаста праста и адски ме кефи. Както тя,така и мъжа и. Виждаме се рядко,но се чуваме доста често. А свекървата? Каквато майката,такава и дъщерята.Страхотна е Hug Много съм щастлива,че съм попаднала в такова хубаво семейство. Оценявам го ,защото знам,че не е даденост Peace

# 137
  • Мнения: 1 259
Първо да кажа, че моята е все още бъдеща,...ама тя ми е наборка, много я обичам, приятелка ми е и си споделяме най личните неща, дано да продължава това и занапред!

# 138
  • София
  • Мнения: 16 062
Със закъснение влизам да поясня - няма да има кръвосмешение, защото дъщеря ми е от друг баща. Но при тях няма проблем - едната има деца от двама от мъжете на сестрите си. След като разбират сестрите си пъдят мъжете, но не спират контакти с въпросната сестра.,, Дързост и красота ,, пасти да яде, ако започна да пиша история на племето.
Тези, които се разбират се радвайте и продължавайте в същия дух. На другите - да не ви дреме.

# 139
  • Мнения: 16
А какво ще кажете за зълва,която живее в Англия  и всеки сезон тя или трите й деца ви "гостуват".....по 1-2месеца???...

# 140
  • Мнения: 7 430
...само едно мога да кажа - прекрасна (във всяко едно отношение)  Hug
Дано си остане такава винаги!

# 141
  • Мнения: 187
Отношенията ни са нормални,не сме се карали,но не се и обичаме.Понеже сме роднини не може и да се държим и по друг начин.Мога само да кажа, че ако ни бяха тя и семейството и ,не роднини ,а познати никога нямаше да поддържам приятелски отношения с такива хора ,изобщо нямаше да ги допусна до себе си,но.....Много пъти съм казвала на мъжът ми какво мисля за тях,естествено не е било без повод.

# 142
  • Мнения: 64
Отношенията ми със сестрата на моят съпруг са повече от прекрасни.  Двете семейства сме приятели и сме заедно поне веднъж през седмицата и почти всеки уикенд излизаме заедно или ходим на екскурзии.  Всяка вечер се чуваме по телефона, за едно сеансче както се шегува съпругът ми.  Сестра му е по голяма от мен само с 3 години и може би поради този факт имаме сходин интереси.  Децата ни много се обичат и те много обичат нашите деца.  С нея работим в банки и побъркваме мъжете си като започнем да се хвалим, коя е по добрата банка.  Просто не мога да си представя ако не дружахме с тях.  И  двете семейства си имаме отделни приятели с коити излизаме, но когато сме с тях ни е най хубаво и спокоино. 

# 143
истината е ,че за да се имаш с зълва или етърва трябва да сте на едно интелектуално ниво и като възраст горе-долу също на едно ниво, макар че това не е гаранция. Ако едната е по-умна и по-красива , а другата по-глупава и по-грозна , а обяснете ми как ще поддържат приятелски отношения ...Иска се много интелект за тая работа Mr. Green

# 144
  • Мнения: 246
Много хубави неща сте написали  Mr. Green Особено предишния пост!!!
Не смятам,че факта,че има някаква роднинска връзка с отделен обект от "младото семейство" и дава право да се меси в неща в които е некомпетентна дадената особа!Освен това нищо не й дава право да дава препоръки или неща от сорта,особено след като интелектуалното,професионалното и всяко друго ниво-няма допирни точки със засегнатите!!!
"Всяка жаба да си знае гьола"

# 145
  • на майната си
  • Мнения: 425
истината е ,че за да се имаш с зълва или етърва трябва да сте на едно интелектуално ниво и като възраст горе-долу също на едно ниво
Ами имам се с хора с които съм на една вълна - не е задължително да сме еднакво умни/тъпи Simple Smile
А възрастта с годините е доста разтегливо понятие.


Ако едната е по-умна и по-красива , а другата по-глупава и по-грозна , а обяснете ми как ще поддържат приятелски отношения ...
Нито един мъж ще деля с нея, а надали и една работа.

Тук все пак става въпрос за роднински отношения - не е задължително да сме първи приятелки Simple Smile, но не е зле да се уважаваме поне.

# 146
  • Мнения: 2 401
Не мога да я дишкам и това не е тайна за никого.  Mr. Green

# 147
  • Мнения: 4 434
Ами добри са,а и рядко се виждаме така че Crossing Arms

# 148
  • Мнения: 1 092
Имам страхотна зълва,разбираме се чудесно.
Прегръдки за нея Hug Wink

# 149
моята зълва я уважавам защото е много дипломатична дъщеря ми има здравословни проблеми но тя никога не ми е задавала неудобни въпроси прави се че нищо не забелязва пожелавам ви и аз такива зълви

Общи условия

Активация на акаунт