За СПА хотелите - есен 2007

  • 9 927
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 157
Не сме от никакъв семинар. Обаждах се в хотела и голамо мрънкане, голямо чудо. Писах ти подробно на лична. Споко, оставих ви ап. 132 тъй като сте за 11 дена, а ние ще сме в 130.

# 91
  • Мнения: 603
Детска площадка има до басейна отвън (т.е. това е пързалка и някакви други), но ние не сме ги ползвали. Малката стоя в басейна.

Пътя не е разбит. Хубав е. Бързо стигнахме.
Снимки на стаята не съм направила, но това което го дават по сайтовете - наистина е така (имам пред вид снимките които са посочени).

Столчето в ресторанта е само 1. Може да се ползва - няма опасност за детето. Счупена му е масичката и се вади постоянно.
Кошарката, която ни дадоха беше закъсана (мрежичката от едната страна). Дадоха със нея чаршафче, завивка и възглавничка (аз обаче си носих и ползвах нашите).

Видях, че в някои сайтова пише, че има детски басейн - това не е така. Такъв няма. В големия басейн има обособени по - плитки части. Най - плитката беше 0,95м, после 1,20  1,40 и 1,60 (мисля, че това беше най - дълбокото).

Аз правих следните процедури:
Започнах с класически масаж. На другия ден имах Андалусия (това е пилинг на цяло тяло + масаж) и Дълбоко почистване на лице. Следващия ден - Вана с ароматно масло и Глинена терапия. На другия ден - масаж с вулканични камъни, после - терапия с водорасли + терапия с водорасли за лице, и завърших с витаминно - млечна терапия с вана.

Последната и масажа с вулканични камъни най - ми харесаха. Водорасловата не ми хареса (може би защото съм от Варна и ми писнала миризмата на водорасли, иначе усещането е същото както при шоколадовата и при  глинената).

Ако Ви трябват цени на процедурите - питайте. Ще отговарям обаче на лични.

През седмицата е много спокойно. Докато бяхме там имаше разни семинари, които са по цял ден и няма никой по процедурите и в басейна. Събота обаче е ужас. Но когато сте за по - дълъг период предварително си записвате часовете и няма проблеми.

За ресторанта - петък вечер и събота вечер - резервацията е просто задължителна (иначе рискувате да няма къде да седнете), но като сте за по - дълго там персонала е много мил и внимателен и обясняват всичко.

За сега това е от мен. Ако нещо друго Ви интересува - питайте.

# 92
  • Мнения: 1 434
Благодаря  ти за изчерпателния отговор   за 14 дена  ще сме  в хотела   ще имаме  време всичко да опитаме .  bouquet Hug

# 93
  • Мнения: 3 423
ivros и аз благодаря от сърце Hug

# 94
  • Мнения: 523
като сме на тема спа - къде къде е най-подходящо за бъдеща мама? Кой е хотел е с най-добрия СПА център?

# 95
  • Мнения: 3 423
момичета днес се връщам от Олимп,че и ви снимах 132 апартамент Joy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190837
olimp е паролата
апартамента е наистина удобен с това преграждане,уютен е
малък минус е,че по голяма част от гледката от прозореца е покрива на ресторанта,също че като има мероприятия в ресторанта горе се чува доста (за щастие моя бебок се изморяваше много и спеше добре,въпреки шума)

басейна беше перфектен-наистина топъл ,достатъчно голям
не беше задимено въпреки,че и през седмицата се пуши там
изобщо за басейна без забележки

освен масажистите мъже ,за които Иврос пише има масажистка жена(Весела)-много съм доволна,наистина е добра
към Спа то-ами много не ми допадна ,като интериор а и няма голямо разнообразие от интересни процедури
например лежиш във  ваната  и гледаш срещу теб, плочки в различни нюанси на л..няното
също как да релаксираш,като не е добре шумоизолирано и слушаш разговорите на персонала  newsm78
Иврос мерси за препоръчаните процедури  bouquetвъзползвах се от съвета ти  bouquet

столчето в ресторанта е куча марка
персонала е  любезен
на мен ми беше вкусно,на мъж ми не
ходихме да видим и Милениум-е може лятото да е хубав, заради градината,но сега вътре е ,като гаден стол и сервитьорките са нелюбезни,почнаха да се мазнят чак, като им дадохме бакшиш

за отплението-локалното парно го пуснаха в Четвъртък,преди това ползвахме климатици а и ни дадоха печка

за мен  минус на Олимп е липсата на територия извън хотела ,където да поизлезеш(детска площадка аз не видях,питахме персонал-не знаеха за такава

аз прекарах страхотно,защото бях с любимите ми хора
бих се върнала пак
като сме на тема спа - къде къде е най-подходящо за бъдеща мама? Кой е хотел е с най-добрия СПА център?
не знам дали бременна може да прави масажи-поне аз спрях през моята бременност
иначе от гледна точка път,мисля Борова гора в Пирдоп
препоръчвам ти го и защото там водата не е минерална а нали бременни не трябва да се къпят в минерален басейн(според моята гинеколожка)
и хотела е хубав и Спа то и има, къде да излезеш да се разходиш

# 96
  • Мнения: 1 434
Оставам с  впечатлението  че си    останала  доволна  .Апартамента изглежда  добре . Дано не е прекалено  шумно тк и ние сме  с  дете  ..Ние   пътуваме в неделя    bouquet

# 97
  • Мнения: 3 423
bluevelvet да доволна съм с малки забележки Wink
апартамента е шумен, само като има някакъв купон в ресторанта(може вие като сте да няма никави събития)а и от басейна моето дете(предполагам и твоето )толкова се изморяваше,че не му пречеше музиката
но пък наистина, след като единствените преградени апартаменти са на първи етаж просто с дете все пак по добре шумно, отколкото не преградено Joyзащото е удобно да остане детенцето в едната стая да спи

 весело прекарване  bouquet

# 98
  • Мнения: 1 434
Благодаря    затова и не се решихме на апартамент без прегради ,с дете  по добре   преграден...   Laughing

# 99
  • Мнения: 157
Мерси, мила мама!
И ние пътуваме в неделя. Не съм особено очарована от апартамента, макар, че ние сме в 130, но доколкото разбрах той е същия като този.
Хубавото е, че след малък гаф относно моята резервация, от хотела ми обещаха да ме разведат по всички апартаменти да си избера, защото както те казаха "имаме и много по-хубави".
Ние сме без дете, така, че май ще разгледаме и непреградените.
Като гледам детенце как е облечено, май не е особено топло в хотела.

# 100
  • Мнения: 1 434
В интерес  на истината ако е  прекалено   шумно  най вероятно и ние ще искаме  замяна  на апартамента  .Тези две седмици   щяло да има семинари  така че се очаква и банкети да имат вечерта   Laughing

# 101
  • Мнения: 157
Ние сме за три дни, в които се надявам да няма семинарстващи, а после продължаваме в Аугуста, Хисаря.
 bluevelvet , само да стигнем без проблеми, че в нашата България, ако знаеш какво временце е.....

# 102
  • Мнения: 1 434
В Несебър  вали   като из ведро   аз стягам багажа  Laughing   Моя от вчера е събран  Laughing
Тази почивка ние  с детето   за нова година  без детето  Laughing
От кой  град сте   lady_Blu?

# 103
  • Мнения: 157
В Несебър  вали   като из ведро   аз стягам багажа  Laughing   Моя от вчера е събран  Laughing
Тази почивка ние  с детето   за нова година  без детето  Laughing
От кой  град сте   lady_Blu?

И аз съм почти готова с багажа.
Козлодуй.

# 104
  • Мнения: 3 423
Мерси, мила мама!
И ние пътуваме в неделя. Не съм особено очарована от апартамента, макар, че ние сме в 130, но доколкото разбрах той е същия като този.
Хубавото е, че след малък гаф относно моята резервация, от хотела ми обещаха да ме разведат по всички апартаменти да си избера, защото както те казаха "имаме и много по-хубави".
Ние сме без дете, така, че май ще разгледаме и непреградените.
Като гледам детенце как е облечено, май не е особено топло в хотела.
lady_Blu Hugаз ако бях без дете щях да избера непреграден на горен етаж и заради глетката и заради липсата на вана в 132
а малкия е навлечен първия ден,като пристигнахме в апартамента беше по студено и от на вън ,въпреки резервацията ни не се бяха сетили да затоплят апартамента  и да пуснат климатиците
после стана супер топло,дадоха ни и печка
басейна също беше много топъл -водата над 31 градуса,въздуха 29
обаче,като излезем от помещението с басейна ,докато идем до асансьора ,мокри ,макар и с хавлии направо зинзикахме Sunglasses
после почнах да нося на малчо чорапки за тоя преход
също имах за Спа-то час от 9 сутринта първа-е не бяха затоплили достатъчно помещението
през седмицата избирайте по късен час за Спа центъра
иначе плюс за през седмицата е ,че басейна беше почти през цялото време празен и само на наше разположение
наистина топъл и чист

bluevelvet Hugоще една препоръка щом ще сте с детенцето-в хотела нямаше розов девин,имаше само велинградска минерална вода,която не е препоръчителна за деца
фрешовете бяха само портокал,грейпфрут и лимон
от тези неща моя бебок нищо не пие так,че се наложи да ходим до града за девин ако искате си вземете за първия ден Hug


и на двечките желая страхотна почивка  bouquet

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 14:05 от Mila mama

Общи условия

Активация на акаунт