За СПА хотелите - есен 2007

  • 9 915
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 434
Много  благодаря   за добрите пожелания  Hug  bouquet

# 106
  • Мнения: 157
Благодаря, Мила мама!  bouquet

# 107
  • на село
  • Мнения: 3 933
Вчера се прибрахме от Велинград, бяхме отседнали в "Рич",
само хубави отзиви мога да дам.
Много съм доволна, със сигурност ще повторим почивката.
Беше достатъчно топло, дори повече от необходимото  Grinning,
както в басейна, така и в стаята.

# 108
  • Мнения: 2 631
Моля за съвет - освен Гранд Хотел Варна и Азалия - други СПА хотели в близост до Варна  Hug

# 109
  • Мнения: 2 839
Моля за съвет - освен Гранд Хотел Варна и Азалия - други СПА хотели в близост до Варна  Hug
Ривиера
Света Елена /на пътя за Златните, след отбивката за Дружба/ също е нещо малко СПА. Не точно, но има минерален басейн, сауна, масажи

# 110
  • Мнения: 2 839
Забравих да пиша ...

Миналия уикенд ходихме в Балнео Хотел Поморие.
Мисля, че няма друг такъв хотел в България. Някой дизайнер сериозно се е вихрил там. Няма никакво залитане по кич. За СПАто нямам грам забележка - голям солен басейн, 2 големи джакузита, вътрешен детски басейн, процедури каквито ви дойдат на ум. Фитнеса - уреди последна мода. Компютри в стаите. Ние бяхма в апартамент с 2 спални, имахме 3 компютъра  Mr. Green Не мога да си простя, че не носех фотоапарата, исках да снимам детайли от обзавеждането, имаше страхотно красиви неща. В сайта не си личат, там всичко е много общо дадено.
За персонала си запазвам правото да мълча, защото в ресторанта беше много зле, но пък на другите места беше без грашка, та нямам твърдо мнение по въпроса.

# 111
  • Мнения: 603
На мен ми харесват Азалия и Св. Елена.

# 112
  • Мнения: 2 255
За мен във Велинград хотел № 1 е ВЕЛИНА
апартаментите са супер, басейна голям и топъл и вътрешния и външния, топло навсякъде в хотела - дори в коридорите, процедурите - ок, страхотна кухня, добра закуска, тихо, има къде да се поразходиш в гората над хотела  .... изобщо много ми е уютно там ...ако можеше и да е малко по-евтино щеше да е съвсем страхотно  Joy но  newsm78
ето малко снимки от последното ни ходене края на август Велина

# 113
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ВЯРА, в апартамент ли сте били в х-л Велина?
И ако е да, къде спят децата? Нали и вие сте с 2бр.?


Моля за съвет - освен Гранд Хотел Варна и Азалия - други СПА хотели в близост до Варна  Hug

МАГНОЛИЯ

# 114
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ммм, ДиВа-чко завидях ви... Flutter

# 115
  • Шумен
  • Мнения: 555
Ние в петък заминаваме за Велинград, х-л Велина.  newsm44 Ще сме с малкия и затова искам да разбера как е там басеина. Има ли детски басеин? Какви процедури препоръчвате. Заведения и т.н.

# 116
  • Мнения: 2 255
Басейна е около 28-29 градуса май, в най-плитката част е около 1,50 м, детски - няма, някои си пускат децата  в малкото басейнче пред сауната, други в големия с пояси, също в джакузито - то е доста топличко  Peace

# 117
  • Мнения: 2 255
ВЯРА, в апартамент ли сте били в х-л Велина?
И ако е да, къде спят децата? Нали и вие сте с 2бр.?

Ле-ле голяма съм заспа, чак сега видях въпроса ти, сориии  Praynig
Да, бяхме в апартамент, дивана в хола като му се махнат възглавниците става на легло на снимките се вижда там спа големия, а малкия спа на малкия диван двойка без дори да махаме възглавниците и му беше супер  Peace мога да ти пусна снимка ако искаш  newsm78
извинявай пак за "бързия" отговор  Joy

# 118
  • Мнения: 22 990
Да, чакаме отзиви.
Аз да кажа, че доста места пообиколих и най-много засега ми харесва Гранд хотел Велинград. Много добра база - топъл външен басеин,плувен голям вътрешен- не много студен, джакузи, парни бани, сауни и т.н.
 Ообаче... последния път бях в апатрамент с джакузи. По-принцип не ползвам вана в стаята от хигиенни съображения, но джакузито толкова добре изглеждаше, че реших да опитам. Изглеждаше много добре почистено, просто светеше. Напълних го с вода, но като го пуснах веднага се напълни с боклуци. Явно вътре, под ваната има тръби, в които остава мръсотия и не я почистват по никакъв начин. Имаше режим на почистване - слага се някаква хлорна таблетка и се почиства, това  трябва да се прави след всяко ползване, но сигурно си го бяха спестили. Така се разминах с джакузито.
КАза ли на рецепцията?Иначе хотела и на мен много ми харесва.Само не знам защо вътрешният басейн не е топъл?

# 119
  • Мнения: 1 322
За Аугуста в Хисаря- ходете само в обновената част на хотела, другото е ужас.

Общи условия

Активация на акаунт