МАРТенче с краченцата шава и усмивки на всички дарява!

  • 9 082
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 172
Вижте Ива - днес за пръв път се изправи и задържа сама на двата си крака!!!! След 5 мин. падна назад Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163690&photo=58

# 31
  • Мнения: 221
Lubricant, относно алергиите - Калин направи реакция към пюрето от праскова, бузите му се зачервиха и се покриха със ситни пъпчици. Спрях веднага пюрето и до три - четири дни изчезнаха Peace Зачервяването зад ушичките може и да не е алергична реакция, пробвай по-честичко да мажеш участъка с лосион, за да се овлажнява кожата Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 413
           Запис и ние!
 

# 33
  • Мнения: 1 172
SunshineMery, може ли обработените от теб снимки да се свалят някак си и да ги занеса във фотостудио да ми ги копират? Можеш ли да ми помогнеш и по въпроса с Djvu-то, че се измъчих вече.
Ако искаш,пиши ми на лични да не задръстваме темата с моите проблеми.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 793
И Иво още не говори нашия език, използва гласни букви, бръмчи и прави едно "кхгк" като се радва на нещо, ама като го гледам иска да каже нещо и по начина по който се засилва ми се струва че ще е "тата", щото езичето му се опира в небцето, но аз като един упорит овен  Mr. Green постоянно му повтарям МАМА, АМА, АМ-АМ,МАМА пък да видим.........и Иво като един овен какво ще прецени да каже  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 198
И ние ставаме целите в ситни пъпчици,когато я претопля.Много  е чувствителна и от малко повече топло се обрива.Но не е алергия това!А татко й като я целуне брадясал и моментално избиват пак ситни пъпчици!
Amelly ,мале много сте буйни.Ние още не сме свалили рамката на леглото й на долна позиция.Макар че е време...сутрин една глава се показва подпряна на рамката и ме гледа ококорено...какво ли си вика - "Айде,ставай,гладна съм" Joy
Честит половин рожден ден на бебе Андреа

# 36
  • София
  • Мнения: 515
Честита половин годинка на Андреа!Да расте жива и здрава,и да изживее едно прекрасно детство!!! Hug

# 37
  • Мнения: 738
Хайде и ние да се запишем при мартенските сладкишчета!!!Колажа е номер едно и аз днес ще се опитам да го съхраня някъде и след това да го принтирам.
    Ние също още не говорим,но скачаме до побъркване и това е най-приятното му занимание.
Да ви питам при някое от бебчетата появявали ли са се алергични реакции от някоя храна и какви са симптомите? Гледам, че при Рали от време на време се появяват зачервявания зад ушичките, но изчезват за около ден. Възможно ли е да е някаква реакция?
Сигурно не сте ме забелязали Sad


Моето момче сякаш прави алергична реакция от нещо-не съм разбрала още от кое,защото му се изрива едната бузка изведнъж,затопля се повече от нормалното и след доста време отново се оправя.Идната седмица ще ходим на кожен лекар и ще пишем какво е станало.

 Tada на Андреа!!!

# 38
  • Мнения: 1 172
Наталче и goguna, забелязахте ли,че сте се женили на съседни дати и децата ви са родени през един ден!

# 39
  • София
  • Мнения: 8 316
Честита половин годинка на Андреа!Да расте жива и здрава,и да изживее едно прекрасно детство!!! Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 515
Наталче и goguna, забелязахте ли,че сте се женили на съседни дати и децата ви са родени през един ден!


Амели,не бях забелязала! Rolling Eyes Тя май е на 22-ри октомври,а аз  на 21 Laughing Grinning

# 41
  • Мнения: 738
Да,наистина! BlushКак отстрани всичко е толкова очевидно,отколкото за нас самите! smile3521

# 42
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Здравейте Hug!
Муцун нищо не говори. Бръмчи и като се радва и като реве и като се кара - абе винаги. Казва мама, ам-ам, но го прави абсолютно неволно. Иначе любими звуци са му В,П,Ж, Ф и всички съчетания от тях + гласните разбира се.
От 3 дни е с някаква диария ли е, какво е, ама пълни памперса с кашави изпражнения, зърнести и зелени, а от днес вече са жълто - оранжевикави. Не знам на какво се дължи - допускам, че може да е от целината, която слагах в 2 поредни дни в зеленчуковото. Сега е на диета - никакви плодове, само каша, мляко и ориз с моркови Sick
Продължава да си повръща и вече почвам да се притеснявам - май не е нормално на 7 месеца и половина да го прави...?!
Попара още не съм сигурна дали давам, въпреки че купих сухари. Месото ще почака до 8 навършени - така съм го замислила.
Да ви питам - сирене давате ли? Кисело мляко? Масло?

# 43
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Сирене не съм давала.Само извара.Дори се чудя дали да не й направя попара с извара.А след това със сирене.

# 44
  • Мнения: 1 172
:
Продължава да си повръща и вече почвам да се притеснявам - май не е нормално на 7 месеца и половина да го прави...?!

Ива също продължава да повръща. Педиатърката уж беше загрижена,щя да ни урежда консултация с хирург, ама тя всъщност не е виновна жената, ами аз трябва да съм по-настоятелна, но още се чудя дали да я водя на някакъв специалист за мнение или да почакам.Факт е,че не повръща толкова често като преди, но все пак го прави поне по веднъж на ден. И хем яде седнала, нали уж се казва ако е рефлукс, като почне да се храни седнало,ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт