The Lost Paradise of Dilmun-2

  • 17 506
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 043
Страхотни места си посетила. А ти си супер.  newsm10

# 241
  • Мнения: 3 461
Ноичка, приятно изкарване на партито.
А gabha като сухур ли се използва при вас??? Ако е така, Кате, сухура е яденето късно през нощта или последното ядене преди изгрев слънце /преди да започнеш да постиш отново/. Иначе ако е нещо друго Ноя да ме поправи  Blush.

Нямам забележки, а само да допълня. Heart Eyes  Laughing Това е същото нещо дето като си поканен в 20.00 часа, отиваш в 23 ч. Mr. Green, лепваш се за шишата докато горките европейци предадат богу дух и се чудят дали е невъзпитано да си тръгнат преди да сервират яденето в полунощ, а после пак изниква дилемата дали да си тръгнат веднага след като се нахранят. Mr. Green

Креми, Сингапур плаче за отделна тема, и на мен ми е любим. Heart Eyes

# 242
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Домакинята много кратка сте била снощи, виждам в 23 и 50 сте се разписала..... Явно коремът ви е натежал.... и е пречел на чаткането а клавишите..... или пък не сте стигли клавиатурата от него hahaha hahaha  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 3 461
Домакинята много кратка сте била снощи, виждам в 23 и 50 сте се разписала..... Явно коремът ви е натежал.... и е пречел на чаткането а клавишите..... или пък не сте стигли клавиатурата от него hahaha hahaha  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Някои хора спят втория си сън по това време, включително цялото домочадие. Laughing

Нали знаеш пък какво става с ранното пиле дето се разписква рано сутрин? Поздравявам те с това за добро утро. newsm48 http://www.cartoonstock.com/lowres/ksm0091l.jpg

При нас започва уикенда, алхамдулила. Wink Весел и успешен ден на всички. Hug

# 244
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Лек уикенд от мен за всички уикендуващи.... ние пък ще си бутаме еваж- еваж последните два работни дни!!!!

# 245
  • Мнения: 3 461
Лек уикенд от мен за всички уикендуващи.... ние пък ще си бутаме еваж- еваж последните два работни дни!!!!

Давайте да бутаме заедно. Mr. Green



Къде е AniSim, нали тя отговаря за team building-а. Wink

Аз пък отивам да ми рисуват ръцете с хена, подготвам се за днешната gabha  с Джон.

Обичам втората половина на годината, пълно с празници и ваканции. Laughing Като една бахрейнка, дай ми веселби и пътешествия на мен.
Очаквам с нетърпение Eid, после Haj и Коледа и Нова Година и многобройните рождени и имени дни междувременно.
За Коледа украсата започва през още през ноември. Особено романтично е на летището, връщаш се и те посреща голяма елха, снях и много настроение.Ресторантите и хотелите предлагат чудесни оферти, а на Нова Година купонът е пълен, местните се включват с възторг.

# 246
  • Мнения: 341
Добро утро и от мен
Креми,човек като гледа снимките и красотите където показваш направо да му се прииска да стяга багажа и да хваща пътя. Hug
Ели,ей сега ще те светна за спасителите миличка Heart Eyes.От има няма половин година Ноя ми обещава специални уроци по плуване като за учител щеше да ме уреди с някой готин батко.До момента ни вопъл ни стон.Явно баткото е тръгнал пеша от Бахрейн за насам. Laughing /дано да го бива в разчитането на карти,че да не съм на преклонна възраст докато дойде/ Mr. Green
Приятен уикенд и довечера ще ви чакам на дансинга Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 1 728
Добро утро!

Бахрейнката, моля моля не прехвърляй отговорности, ти си по сплотяването на колектива  Grinning. А и отръки ти идва  Peace На моя милост и стигат отговорностите в реалния живот...направо ми идва да абдикирам и да забегна по вашите земи  Wink

Креми, такива красоти, голям шанс си имала покрай работата да се докоснеш до тези култури!

Ноичка чакаме разказа за полета Лондон-Бахрейн, а и подпомагай Креми със снимков материал, толкова свят сте видели!

Я кажете по тези ифтари, габхи и тем подобни пиршества освен хапване какво се прави.

# 248
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Я кажете по тези ифтари, габхи и тем подобни пиршества освен хапване какво се прави.

Eй точно това беше и моя въпрос.. ама ме смотаха на бързо!!!
  Peace Laughing



А ето това БЕШЕ, КАРТИНКАТА, КОЯТО ТЪРСИХМЕ С ЧИЧКО ни ГУГЪЛ, АМА НЕ НАМЕРИХМЕ!!! Mr. Green

# 249
  • Мнения: 1 655
Аз пък искам да разкажете за EID,как се празнува, колко време и какво се прави!?

# 250
  • Мнения: 1 184
Добро утро и от мен Hug /още не е станало обяд  Twisted Evil/.
Ноичка, при нас не само уикенда, а и ваканцията започна newsm44 /не че се наспах де Tired/. Сега ще си починем 2 седмици на воля  Twisted Evil. Папи иска да ходим в някой от комплексите покрай морето, но ще се опитам да го навия да е само за 1 ден, че с нашия клуб на пристрастените....  Mr. Green.

може би просто Ели си била веднъж там, аз съм била над 15 пъти в Тайланд и не искам да ходя !
Предпочитам  Сингапур, най чистата държава в която съм била!и културни хора и имат друго отношение!абе друго си е!
Креми, не мисля, че въпроса опира до това колко пъти си бил на това място, а по каква причина отиваш. Ние бяхме там на ваканция и страшно много ми хареса. Идвайки от Сауди ми се стори много евтино и страшно ме кефеше начина им на пазарене – Give me moooore. Единственото нещо, което не ми хареса беше размерите на дрехите и обувките. Обувките нямаха по-големи от 37-38 номер максимум /а кака ви носи 39-40/, а при дрехите и ХL размер ми бяха малки /нали съм балканска майка юнашка/. А определено Сингапур ни е една от мечтаните дестинации. Аз също много искам да го посетя, но нека първо приключим с арабските държави и тогава може да си помислим. Сега първо искам да посетя Йордания и мъртво море, искам да видя Ливан /но за сега е опасно/, искам да посетя Катар и Кувейт /Бахрейн няма да го споменавам, че то си ми е комшулук/.
Ани, Кате, на ифтар какво се прави  Laughing... Чакаш с нетърпение чичкото да запее, че повечето вече са много гладни, след което хапваш нещо малко /че вече корема ти се е свил от глад/ и тогава се чувстваш толкова тежко и мързеливо, че само като вземеш шишата и отпиваш по малко от турското кафе и нито приемаш, нито предаваш  Twisted Evil. Това беше малка шегичка разбира се  Joy. В повечето случаи времето на ифтара се прекарва с приятели и след като хапнеш се отпускаш и се наслаждаваш на приятната компания и хубавото време  Laughing. Снощи особено беше супер в Шератон!!! Беше пълно с хора, но много весело си изкарахме.
Аид при нас, Креми , не е нещо специално, тъй като тук нямат традицията да празнуват и не знаят как. Но определено най-много намазват децата, тъй като се ходи най-вече по увеселителните паркове и по ресторанти. Може да решите да забегнете с приятели извън града някъде /както ние смятаме/, но не е задължително. Това е при нас. Сигурно в Бахрейн е по-празнично.

# 251
  • Мнения: 1 184
Ели,ей сега ще те светна за спасителите миличка Heart Eyes.От има няма половин година Ноя ми обещава специални уроци по плуване като за учител щеше да ме уреди с някой готин батко.До момента ни вопъл ни стон.Явно баткото е тръгнал пеша от Бахрейн за насам. Laughing /дано да го бива в разчитането на карти,че да не съм на преклонна възраст докато дойде/ Mr. Green
rotfImbo  Joy
Недей да жалееш, миличка. Баткото може да не си е взел компаса. Успокой се, довечера ще врътнем нещо горещо и ще ти мине  Twisted Evil.

# 252
Аз се поглезих малко с разкрасителни процедури, по-късно съм канена на gabha в една от най-влиятелните фамилии в Бахрейн. Мадамата е много стилна и екстравагантна същевременно. Ще бъдем само жени, после ще разказвам. Heart Eyes



леле живот си живееШ ти в този Бахрейн  smile3515
хайде разказвай

# 253
  • София
  • Мнения: 1 043
Noia само ни пусна мухата, раздразни любопитството и изчезна  smile3516
Пък ние си чакаме   Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 3 461
Аз се поглезих малко с разкрасителни процедури, по-късно съм канена на gabha в една от най-влиятелните фамилии в Бахрейн. Мадамата е много стилна и екстравагантна същевременно. Ще бъдем само жени, после ще разказвам. Heart Eyes



леле живот си живееШ ти в този Бахрейн  smile3515
хайде разказвай


Noia само ни пусна мухата, раздразни любопитството и изчезна  smile3516
Пък ние си чакаме   Rolling Eyes

Още снощи  отделих от съня си да ви разкажа  , но вие четете избирателно.  Twisted Evil Сега писах, писах и се затри, и то кога, когато исках да вмъкна цитата на Катето smile3511

Като свърши урока по арабски на Дити, ще се пробвам пак. Wink

Не мога обаче да подмина това:

От има няма половин година Ноя ми обещава специални уроци по плуване като за учител щеше да ме уреди с някой готин батко.До момента ни вопъл ни стон.Явно баткото е тръгнал пеша от Бахрейн за насам. Laughing /дано да го бива в разчитането на карти,че да не съм на преклонна възраст докато дойде/ Mr. Green


Не пеша, а с плуване. rotfImao rotfImbo rotfImao За последно като го проследих с  GPS-а се беше нагълтал с вода в Босфора Joy Така че скоро очаквай включване. Не знаеш какво ти готви Дядо Коледа ако си слушкала през годината Joy Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт