Чак НОЕМВРИ сме решили всички бременилки да се превърнем във родилки

  • 9 612
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 160
... ама на мен така и не ми е ясно как ще разбера кога какво има в памперса  #Crazy  newsm78

И аз така мислех,ама след двудневен стаж с кръщелника ми се оказа че разбирах от другата стая даже(по аромата),а иначе то си личи кога е пикало.Та тези два дни с него много се изморих,но ми бяха от полза за някои неща.Ще се научим!!!

# 241
  • Мнения: 84
Ами аз ще лягам, то че няма да заспя е ясно, първо няколко часа ще се поваетя, ще пишкам поне 8 пъти и чак тогава... ама по-добре че и аз какви ги дрънкам  Rolling Eyes
Лека и мека Simple Smile

# 242
  • Мнения: 160
Ами ние както сме я подкарали,да не се наложи да вдигаме Дес посред нощ за нова тема?И тя е сама.

# 243
  • Мнения: 3 434
Ами ние както сме я подкарали,да не се наложи да вдигаме Дес посред нощ за нова тема?И тя е сама.
да,ама никаква я няма,поспаланка Mr. Green,ама от друга страна не е спамерка като мен

# 244
  • Мнения: 148
Ле-ле, една аларма от десет минути свири и няма кой да я спре, ще се побъркам

# 245
  • Мнения: 160
Момичета,толкова ми беше на мен дежурството,ама аз от 17ч. не съм ставала от стола,само до тоалетната и до банята и пак тук,та ви изоставям.Хайде лягайте да спинкате  и след няколко часа пак.Много се схванах,ужас.
Лека нощ,да спите в кош и да сънувате грош  love001

# 246
  • Мнения: 148
лека и от мен, като се сетя, че след малко се почва с киселините,  ужас  Sick

# 247
  • Мнения: 3 434
егати спамерките дето сме Joy айде и аз ще лягам да въртя каналите

# 248
  • Мнения: 37
Добро утро на сутрешната смяна!
sladurka, mergi i  patriciaa, ама вие сте разбили форума снощи, а докато ви четох какви притеснения ви тресат, искам да ви успокоя,4е и аз като вас без опит и бебе не се притеснявам дали ще се справям с грижите за бебето, защото то това си е инстинкт както се спомена и няма как да не се оправим и ние.Те животинките като ги гледам как си ближат малките като се родят и как ги закрилят се възхищавам на природата как е нагласила вси4ко.Не се подценявайте и не изпадайте в подобни настроения и мисли! Mr. Green
Между другото аз си се наспах мн добре, станах рано, но абсолютно наспинкала.Днес се очертава отново летен,слънчев ден.Отварчйте о4и4ките:) newsm51
А на трудещите се мами и на тези като мен си мързелуват усмихнат ден....

# 249
  • Мнения: 37
Сън4овци  smile3524, аз взех душ, мотах се и пих кафенцето си,а вас още никви ви няма newsm45
Ама липсвате ми, айдееее
ааааа и още нещо да ви препоръ4ам един душ гел на Dove,от новата серия ми подариха един и само в банята искаме с бебо да стоим и да се мажем,бял е на цвят със зелени букви, пише Dove Firming.СТРАХОТЕН Е !!! newsm37

# 250
  • Мнения: 884
Доборо утро! И аз използвам Дав за баня, плюс лосион за тяло-все още нямам проблем с кожата на тялото, така че  просто трябва само да я овлажнявам, а аромата на тази серия ми действа много свежо /на милия пък му действа по един друг малко по-специален начин Embarassed/.Мацки, вие снощи голям купон сте си заформили, и понеже имаше нежен призив към мамите, които вече сме гледали бебета-да ви кажа за себе си:нищичко от това, което питате , не помня... Ще трябва всичко в крачка да се решава-едва ли има някакъв ред при смяна на памперса-малките диванета са толкова своенравни, че го пълнят, когато те си решат. Понякога сме се връщали два пъти от вратата, не можем да излезем на разходка, защото тъкмо сме се хигиенизирали, айде пак пълен памперс...А за майчинския инстинкт-не знам, но при мен той се появи едва след 2-3 месеца, малко ме е срам, но нито в болницата, нито в къщи, се чувствах майка в пълния смисъл на думата.Нищо не чувствах, бях по-скоро изплашена...Едва когато човечето започна да се опитва да ме проследява с очички, да се усмихва , да ме различава между другите хора-тогава нещо се случи наистина...И аз така си мислех в болницата- те котките така си обгрижват новородените котенца, че съм се разплаквала от умилиние, пък аз каква съм- ми грозничко ми беше-едно такова гърчаво, лилавичко, и мнооого малко, да го е страх човек да го вдигне от леглото. Стана дълго, но целта е да ви успокоя- и такива случаи има и не бива да се плашите, ако не стане като по филмите-някой майки, като мен, имат нужда от малко време, за да осъзнаят майчинския си инстинкт...

# 251
  • Мнения: 98
Гутен морген- и аз добре съм се наспала.

Не пиша няколко дена-ама чета редовно. У нас нета нещо се прецака та съм само на blackberry-а там трудно се пише, в офиса -нали уж съм бонични-седя до 2-3 и не остава време.

А трамбовам из магазини ..ама квото искам все го нема.
Купих 2 комплекта спално-мисля, че е предостатъчно, купих протекторен чаршаф, купих и от другите гумирани, едно тънко памучно одеало и нали ще имам едно дебело за изписването...мисля да спра със завивките....то тез олекотените-огромни ми се видяха..знам ли. Та спален кът готов-само декорация за стената не съм взела.
Сега се прехвърлям на Банята Laughing

# 252
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен!

Аз вчера влязох за малко, прочетох хубавата новина за първото бебче, но не можах да напиша  нищо. Та сега по този повод   - Честито на Пумпалче и съпруга й за най-хубавото бебче, което са създали. Да им е живо и здраво и много да ти радва!.

А сега е време за капучино, та отивам да си направя едно и после пак ще ви погледна как сте.

# 253
  • Мнения: 157
Добро утро!
Ей момичета снощи бая сте изписали направо нямам думи не спите ли бе.
Аз тази нощ изкарах кошмарна нощ като ме налегнаха едни контракции посреднощ и то болезнени та звънях на моя доктор каза да пия нош па и се успокоиха нещата ама мама нали му говори на бебчо поне да изчака кака да се прибере днес следобет та явно ме е чуло човечето.
 smile3521Днес съм много щастлива моито малко момиченце се прибира от две седмична почивка и чакам с нетърпение да стане 18.00 за да си я нагушкам едно хубаво. newsm44

# 254
  • Мнения: 219
 Добро утро и от мен!

Valenciq, на Фрош пълна гама от продуктите има в: Метро, Пикадили, Елемаг, Европа, и да не кажа в почти всички малки магазинчета и борси за перилни и почистващи препарати. Не миришат, то това е и основното, например техния аналог на Cif, е на основата на сода бикарбонат, верото е с оцет, но има и едно бледозелено без оцетена миризма. Galaxy е писала за универсалния почистващ, еми на нищо не мирише. / При мен водещото е, че не искам и аз да утежнявам допълнително замърсяването на природата  - перейки...примерно./
Това отговорно го казвам, защото аз съм много чувствителна на тема миризми и без да съм в бременно състояние. Та затова и споделих, но не ангажирам никого с моите си мнения. Ето например канадските витамини, които са супер на растителна основа и ала-бала да, ама им сложили вътре мента... е това ми е ужас някакъв. Доста й е силен аромата.
Струва ми се, че изчерпах темата.

За среднощните терзания на младите майчета, освен да им кажа  - спокойно, друго няма. Да, преди папане се къпят или им се сменя памперса , но разбира се ако и след това е понапълнен /което е абсолютно нормално, се сменя, за да не се получат проблеми с кожата/.  Просто след папане се сменя по-внимателно, за да не притисне стомахчето /и не веднага, де/.
Не се тормозете с въпроси предварително.

Дес, успех на сестричката ти тази седмица и да се възнагради чакането Ви, с възможно най-хубавия, най-здравия и сладък подарък.

Наслаждавайте се на есента и хубав ден от мен!

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 09:07 от brazilkata

Общи условия

Активация на акаунт