Чак НОЕМВРИ сме решили всички бременилки да се превърнем във родилки

  • 9 624
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 435
Добро утро! Аз така и не можах да се наспя,но не ми за 1-ви път,един път спя,после 3 нои не и така ще си карам май-и аз се изкъпах,измих си косата и я изсуших-ей това много време ми отнема и ми е ужасно,щото мойта коса е една кошница,която ако не се дръпен малко със сешоар и четка и... #Crazy LaughingТъкмо по тоя повод се размислих-кой знае каква рошла ще съм като раждам,ако ме фане точно като съм с мазна коса Joyа иначе съм си приготвила и сешоар и шампоан и кво ли не още за там,най-вероятно изобщо даже няма и да ги изкарам от сака Mr. Green

# 256
  • Мнения: 37
 smile3501 axxaaaa, разсънихме ли се? Кой взел душ, кой спал и неспал.Аз стартирам маратнона в приготвянето си на тоалета,4е ще излизаме с мал4о.Малко грим, косата нафърфорена с лак за коса и о4илата и дим да ме няма.4акам моми4ето, което 4исти в нас, 4е днес стартираме с миенето на прозорците и мен не ми се иска да се мотам тук много, много.....А другата седмица ще пусна да се изперат вси4ки калъфки на меката мебел в хола, те добре 4е са с цип и се свалят и перат, мисля със Сано да ги мина и да са уж 4исти4ки.Стига съм дрънкала, 4е досадих сигурно,  txtloves

# 257
  • Мнения: 3 435
Galaxy_25   на покупки ли отиваш?

# 258
  • Мнения: 37
Galaxy_25   на покупки ли отиваш?
Simple Smile и аз незнам къде отивам, само да не съм в къщи, ще се мотам.Може да си закупим нещи4ко, а майка ми иска да ми купува протектор за матрака, така 4е ще се върна с нещо де.Simple Smile

# 259
  • Мнения: 3 435
е тва и сутрин вече няма никой..работещите мами-айде стига вече Mr. Green

# 260
  • Мнения: 160
Добро утро и от нас!Ние като никога да станем по-рано и сега мисля да тръгваме по магазините,че поне някакъв скрин да купим на беба,иначе няма къде да и слагаме нещата.После мисля да мина да проверим педиатърката,на която се спрях снощи и така.
На вас приятен  ден!!! Hug

# 261
  • Мнения: 2 126
Еййй ама големи бърборани сте Joy Аз неможах снощи да се включа че така ми се спеше и си поспах добре.Ако не беше ставането до тоалетна,щях да съм отпочинала добре.
Ама и вие сте се затюхкали за едни неща......Недейте предварително се настройва така,почивайте си сега и мислете позитивно Peace

На мен докторката ми даде вчера да слагам Полижинакс за гъбичките,него го знам.Искам да питам някой ползвал ли е Универтан крем за същата цел,че и това ми предписа.Аз вече ги почнах де и мисля че има добър ефект,ама да питам все пак.

Хайде отивам да платя някои сметки,вие си пишете и не се притеснявайте ще пусна новата тема,няма да я оставя така Wink

# 262
  • Мнения: 20
Добро утро и от мен,
вчера бяхме на лекар и всичко ни е като по учебник-почувствах се много добре като разбрах че всичко е ок.Само дето очаквах че ще сме по-тежки (в момента сме 1600гр).Док каза че е нормално за седмицата в която съм но аз все пак се чудя.Някой който е с термин покрай моя може ли да сподели колко му тежи бебчето?

# 263
  • Мнения: 804
Мале-мале, колко сте изписали... Прочетох ви чак сега. След малко ще тръгна от офиса, защото съм на лекар. После ще се отчета. Но общо взето и мен ме гонят вашите страхове Mr. Green
Дес, успех на сестричката! Peace

# 264
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен,
вчера бяхме на лекар и всичко ни е като по учебник-почувствах се много добре като разбрах че всичко е ок.Само дето очаквах че ще сме по-тежки (в момента сме 1600гр).Док каза че е нормално за седмицата в която съм но аз все пак се чудя.Някой който е с термин покрай моя може ли да сподели колко му тежи бебчето?

Лари, като гледам сме горе-долу почти с еднакви дни, но на мен досега, на консултациите не се ми казвали колко тежи бебето. Лекарката казва, че всичко е в норма и на мен ме и достатъчно като информация, защото и да питам, все си мисля, че няма смисъл. Ако каже нещо, което не е горе-долу като на другите мами, ще се хвърля в едни размисли, а то от притеснения нямам нужда точно сега. Така, че и ти бъди спокойна и не се притеснявай, лекарите си знаят работата.

# 265
  • Мнения: 20
Аз на мойта лекарка и имам пълно доверие и щом казва че всичко е в норма значи е така,но все пак ми е любопитно колко тежат и други бебоци.Как така все още не са ти казали колко приблизително ти е голямо бебето?Аз съм си любопитна и винаги разпитвам за всякакви размери дали са в норма.

# 266
  • Мнения: 421
lary  не се тревожи!  Абсолютно си в норма. На мен преди седмица (точно на 34г.с) ми казаха,че тежала 2300,обаче в този период давало отклонения +/- 300гр. Аз гледах е нета и за 34-та седмица пишеше,че трябвало да е към 2кг. Значи 33-та трябва да е приблизително 1800,като включим и огромните отклонения при изчисляване на грамажа на бебоците,а и това,че всяко бебе в различен етап се развива по различен начин и с различна "скорост" ... значи всичко ти е наред!!!  Hug

Не знам за вас,но колкото повече наближава събитието,толкова повече ми се струва,че всичко вкъщи е МРЪСНО!  Постоянно ходя с парцала,минавам прах,чистя,подреждам ... пъхам се в разни кашета дето никога не съм пипала  Blush  Направо откачам!  ooooh! Милото каза,че съм изперколясала,ама...не знам какво ми става

# 267
  • Мнения: 0
Лари,ние с теб сме на една дата,но да ти кажа и аз незнам колко точно тежи Embarassed
Също като Saly2 и аз не питам.Достатъчно ми е ,като ми кажат, че всичко е наред Laughing
ЕЕЕ последният път питах и ми казаха,че е горе-доло около 2кг.Но имай предвид,че като цяло ние вървим с една седмица напред с развитието.Така,че мисля че при теб всичко си е нормално Peace

# 268
  • Мнения: 1 546
Ей, бърборици!Добро утро!

Ама много песимистично гледате нещо, мацки!Ще ви се карам! newsm66 Вярно, че ни чакат наакани памперси, безсънни нощи, колики, течаща кърма...но ще се справим!Убедена съм!  Вчера моята кума ми вика - пак ми се гледа бебе!(а нейното е на година и 5 месеца) и ми вика - така бързо растат, радвай се на всичко! Heart Eyes

Та вчера имахме гости, хапване, малко ми е гузно, че си позволих биричка, че и едни мартинита забърка милото... Embarassed Ама да отпуснем малко душицата! fiuuuuuuА пък днес ще ходя да си видя количката в Горна и ако ми хареса да я поръчвам вече...

Лек и усмихнат ден!  bouquet

# 269
Добро утро и от мен най-накрая  Simple Smile
То се е изтърколило утрото отдавна де, ама от сутринта чета поне последната темичка, та да знам какво си говорите тез дни  Mr. Green А имам да наваксвам още с 5 непрочетени  #Crazy
Да ви кажа майчинския инстикт си е страхотна работа, няма начин да не се справите. Но да дам една препоръка  и аз, особено за Sladurka, която не се спира да чисти и да угажда на половинката си - винаги намирай време за почивка за себе си между хранене, преобуване и всички грижи за бебето, не за друго ами защото почивката е най-важна за кърмата! И аз бях като теб с първото дете и първия мъж, исках всичко де е идеално, да е чисто, да е подредено, да има сготвени 5 неща ако може, и си направих белята да остана без кърма още в средата на първия месец! Така че момичета мислете и за себе си  Heart Eyes Пък рано или късно всичко си влиза в ритъм! А ако ми видите стаята в момента, нищо чудно и аз да остана без деца  Wink
Какво друго исках да напиа  newsm78 ааа, да - ние сме на тема креватче в момента и се побърках вече. тъкмо си бяхме харесали едно /със скрин върху матрачната рамка, които се сваля след време и бебешката част се обръща и става на бюро/ и една мама ме разубеди - не, сакън, недей, ние сме с такова, вече почти за нищо на става /детето е на 1 годника и малко/, в никакъв случай не купувайте талашитено или пдч, най-добре масив си търсете. И сега сме пак на стартова позиция с креватчето, а то време не остана.
За прането - и за сано и за тео бебе съм чувала хубави неща, но не сме ги пробвали, едно време със съпунчето и всичко на ръка, а той и на пелени беше .... леле като се сетя лошо ми става направо. Добре, че сега е по-различно  Mr. Green
ииии, улях се в писане, а мога още поне със  100 неща да ви надуя главите. ама като не съм писала повече от месец сигурно..... ехеее...  Rolling Eyes
Хайде  Hug от мен и слънчев и хубав ден на всичкииии!!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт