Чак НОЕМВРИ сме решили всички бременилки да се превърнем във родилки

  • 9 610
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 126
Давайте идеи за заглавия че лимита е почти изчерпан Crazy

# 271
  • Мнения: 160
Първото ноемврийче вече изплака и даде старт на своите събратя!!!

# 272
  • Мнения: 3 434
"Имаме си вече първо бебче и ноември съвсем не е далече!"

# 273
  • Мнения: 3 434
Дес,свърши ли с разплащенето? Аз най-обичам да вземам,ма като дойде врме да давам Mr. Green
Карамелче,абе знам си аз,че трябва да си давам почвка,ама пуста мания-все си мисля,че мога да бъда по-добра домакиня,съпруга,а сега и майка...абе искам всичко да е подредено,чисто,да знам кое къде се намира,да ми е сготвено..някаква мания имам май...а ПростоАз,я е хванало гнезденето ми се струва и скоро ще и честитим 9-ти месец smile3521

# 274
  • Мнения: 421
На Ноемврийки вижда им се края! Всички ще се справим - зная!
На топчица свито като малко мишленце,в корема ни чака Ноемврийско детенце!
Нежно галим Ноемрвийски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи!
Силен шут отляво,после в дясно мъничко юмруче - и баба се вълнува - през Ноември ще си има внуче!

# 275
Браво на творците!!! Страхотни заглавия сте измислили!!  smile3501

# 276
  • Мнения: 2 126
Еееее изпреварили сте ме,и аз имам идея за заглавие в синхрон с вчерашната хубава новина:

И ние се фукаме вече с първо НОЕМВРИЙСКО бебче!

Предлагам да кажете кое от 3те актуални да сложим днес:

"Имаме си вече първо бебче и ноември съвсем не е далече!" сладурка
Първото ноемврийче вече изплака и даде старт на своите събратя!!! мерги


ПростоАз,твоите са ПРОСТО невероятни Grinning,добре че си ти да спасяваш положението. А теб те обявявам за главен арбитър за днешното заглавие.Кажи си тежката дума Laughing
Колкото повече предложения толкова по-добре,давайте Peace

# 277
  • Мнения: 327
Пу за Сладурчето Peace

# 278
  • Мнения: 421
Блягодаря Дес Simple Smile   Нали съм си една срамежлива поетеска  Blush 
Ами аз съм за Сладура,щото ме е страх от "старта"  Laughing искам да стискам още  Laughing

# 279
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте и от мен Simple Smile

Ние спинкахме миналата нощ чудесничко - почти както всяка друга нощ всъшност Simple Smile Единственото е, че вече тялото ми плаче за смяна на времето (минаване по зимното време) защото започвам да се будя самичка доста рано - към 6:30...Не знам вие как сте, но моя биологичен часовнк е железен Simple Smile

lary, аз съм с термин около твоя (на 19-ти) и бебето ми беше 1920 миналия четвъртък. Само че, както всички момиченца са ти писали - твоето си е напълно в норма. Истината е, че мен Илиева отдавна ме отказа от илюзията, че нашето бебе ще е под 3 кг и по-малко от 48 см. Но и тя винаги е твърдяла, че това с размера на ехографа не е точно и дори на мен много пъти ми се опъва да ми каже колко е голямо бебето. Но аз питам от любопитство, а не от притеснение Simple Smile

caramelche, това за талашитеното и пдч-то да ти споделя - и нашите преди години бяха на това мнение и всичко в къщи беше от дърво. Дори моята стая им излезна 4-но защото държаха да е дърво. Че е по-качествено - няма 6-5, ама пдч-то сега няма много общо с талашита от едно време. А и наще се убедиха и сега за апартамента и те си купиха мебели пдч и мдф (май така се казваше...)

Дес, за заглавието и аз съм за сладурка, защото и на мен още ми е мноооого рано Simple Smile

Ние току що изядохме 3 банана за обяд, че много ни се ядеше нещо сладичко Simple Smile Сега ще ходим с нашия дядо (с баща ми) да купим камера, че той казал сутринта на майка ми, че няма само доки да снима бебето, искал и той да го снима Simple Smile Много хубаво ми стана Simple Smile Той дядо още не знае че бебчо ще е кръстен на него, а като разбере си представям колко ще се радва Simple Smile

# 280
  • Мнения: 3 434
ПростоАз,какво си се рамислила толкова,ще стискаш още я,то бебето си знае кога да излиза.Радвам се,че ми харесахте предложението,по принцип трудно ми хрумва нещо,докато на ПростоАз и идва отвътре.Аз пак си хапнах Blush,не че сутринта не закусих стабилно,но днеска щом ще лежа из къщи така ще е,сега тегля новия епизод на Отчаяни съпруги и ще мързелувам

# 281
  • Мнения: 20
Аз не съм се притеснила,както казах на Илиева и имам пълно доверие и не подлагам нито една нейна дума на съмнение.Просто исках да сравня как ни се развиват бебоците с другите мами покрай моя термин.

# 282
  • София
  • Мнения: 672
Аз не съм се притеснила,както казах на Илиева и имам пълно доверие и не подлагам нито една нейна дума на съмнение.Просто исках да сравня как ни се развиват бебоците с другите мами покрай моя термин.

ясно че не се притесняваш - то с докторка като нея и да искаш не можеш да се притесниш Simple Smile

# 283
  • Мнения: 20
 newsm10 напълно съм съгласна.Освен добър лекар е и човек,което в нашия случай е много важно според мене

# 284
  • Мнения: 884
Здравеййте! Току що се връщам от преглед-всичко е О.К., а съм много щастлива-отслабнала съм с 6 кг за двата месеца, в които не съм теглена, така теглото ми в плюс става20 кг, не че е малко-хич даже, ама аз си мислех, че съм ударила вече 30 кг отгоре..

Общи условия

Активация на акаунт