Мами,как сте с килограмите?

  • 4 125
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Цитат на: DidKa
Сега съм така

Оооооооооооххххххххххх, умори ме от смях, Дидке! rotfImao  rotfImbo  rotfImao

# 31
  • София
  • Мнения: 1 352
Цитат на: DUDKA
Аз мисля да си купя колело за вкъщи и да въртя здраво,но как мислите дали се сваля от колелото при сериозно въртене всеки ден по 2 пъти по 40-50-60 мин.?????

Имам колело в къщи и въртя всеки ден по 30-40 мин. Искам да ти кажа, че не е ли комбинирано с диета - НИЩО не става.
От както почнах да спазвам някакъв режим на хранене, едва тогава започнах леко да слабея, но то е с такива бавни темпове, че ... #2gunfire  #Splat

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
При всеки е до организъм!При някои без лишения,при други с много лишения! Аз съм на килограмите преди бременноста,но таза ми се прибира много бавно!Не мога да си го издялкам,ще чакам и това е.

# 33
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
През бременността качих 34 кг!!! Направо съм за убиване. Досега съм свалила 5 кг. Не мога да спазвам диети, че още се кърмим, мъничка е с алергия към кравето мляко и трябва да не ям и аз кравешки продукти. За да си набавям белтъчини трябва месо. А и имах проблеми с количеството на кърмата, та се наложи да се тъпча. Не знам дали ще успея да сваля сланините, но когато спрем да се кърмим (сигурно есента) ще опитвам пък да видим тогава. А лятото ще се навличам, че огледалото изпъшква щом му се покажа, а какво остава да излеза навън.

# 34
Момичета, мисля, че с гладуване не се отслабва. Аз лично съм гладувала драстично едно време - резултатът е добър, но временно. Като казвам гладувала имах един път 13 дни само на вода и кафе и още веднъж 10 дни пак така, но с лъжица мед сутрин. Вярно е че отслабнах, но едно е че бях на 20години и организмът ми беше по-силен, и другото е че задачите ми през деня бяха да се разхождам и да си чета книжки. В нашето положение сега един глад е равен на унищожение на организма. Вярно е че ограничаването от хляб, сладкиши, захар, кола и т.н. не го класифицирам като глад. Просто човек трябва да се храни, а не да се тъпче. През бременността бях качила 15 кг и ги свалих за 5-6 мес. Според мен най-ефикасният начин за отслабване е ВСЯКА СУТРИН, ама наистина всяка по 1 лимон с вода и малко мед, а през деня много зеленчуци - с други думи "целулоза и хартия" Grinning  Това освен че е много полезно, изстъргва всички подкожни тлъстини трупнати през бременността. Даже докато се кърми такъв начин на хранене освен че не е вреден е и полезен и за майката и за бебо. А сега и пролетната умора се преодолява много по-лесно с лимон и зеленчуци, отколкото с гладуване. Успех на всички, решили да отслабват!!!

# 35
  • Мнения: 82
mai4eta kakvo da vi kaja az zabremenqx na 48kg v devetiq mesec bqx 78kg tova zna4i 4e sam ka4ila 30kg Imp i nqmax nikva nadejda 4e shte gi svalq nqkoga no 4udoto se slu4i 4ak godina i polovina sled rajdaneto svalix 20kg e sega sam ve4e 55kg i na moqta viso4ina ot 177sm mislq 4e sam dobre e korem4e si imam ama kvo da napravq

# 36
  • Мнения: 1 428
Здравейте и от мен.През цялата бременност качих 8 кг.и след като родих си бях същата като преди.Но уви от самото кърмене качих 12 кг,защото спирах ли да се храня -спираше и кърмата,а не исках да лишавам Теди от ценната си кърма.Сега полагам усилия да отслабна ,но е много трудно.Помагайте със съвети-МОЛЯ ВИ.Чувствам се като  261uu

# 37
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За стимул, на вси4ки ,които се борят с килограмите малко статистика.Висока съм 161 .Забременях към 70 кг,  преди да родя бах над 90кг, 5 месеца след раждането бях 52.
по принцип съм предрасположена към напълняване.Загубата на кг постигнах с много инат.
Веднага след раждането ограни4их въглехидратните храни,  2 месеца по късно направих Зелевата супа( 2 седми4ен курс) и после 40 дни с 10 захранване ле4ебен глад.
Сега  една година след раждането сън 47, опитвам се да сваля оЩе неЩо, но ми се отдава трудни4ко
сАМО ИСКАХ ДА КАЖА 4Е АКО НАИСТИНА ИСКАМЕ, МОЖЕМ

# 38
  • Мнения: 768
Ако не кьрмиш става номера с постенето и диетите- иначе не. Нечестно е спрямо бебето заради вьншния вид да не го кьрмя.
Пьрвия пьт като родих смькнах по лесно килограмите- просто кьрмех и ядях всичко наред до 2,3 шоколоада понякога на ден за десерт. Сега обаче внимавам какво ям и не отслабвам като миналия пьт.
Имам да смьквам 6 кг от преди да забременея- ама като се гледам имам чувство че имам да смьквам 20.
Ох ако бях в Бьлгария щях да се побьркам сигурно- слава богу че тук няма голямо значение вьншния вид че само да се психясвам за това ми остава с двете ревли.
Преди бях едва ли не маниячка за всеки детайл и особено за наднорменото тегло, сега някак по-кротко приемам вьншния си вид за добро или зло. Sad  Sad

# 39
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Само аз ли недоволствам, че свалих прекалено бързо килцата Close  10 досега, родих преди 2 седмици, ям толкова и същото колкото по време на бременността, но не ща да мисля какво ще стане с кожата ми  #Puppy dog

# 40
oo tova za obicata na papa mi xaresa i az se nadiavam skoro da moga da si sloja moita  az ka4ix 14 kila prez bremennosta  v momenta bebka e na 6 mes  i az imam da svalia o6te 6 kila te ne sa mradnali ot akto sam izliazla ot rodilniat dom no az vse o6te karmia ot skoro po4nax malko da se ograni4avam v smisal da se xrania umereno i mojebi za6toto karmia ve4e samo sutrin i ve4er sam zapo4nala da otslabvam

# 41
  • Мнения: 532
Цитат на: pepelyashka
Само аз ли недоволствам, че свалих прекалено бързо килцата Close  10 досега, родих преди 2 седмици, ям толкова и същото колкото по време на бременността, но не ща да мисля какво ще стане с кожата ми  #Puppy dog


Ами и аз бях така , ама после качих повече.Не че ми е проблем , не е чак толкова фатално , ама усещането е за  261uu

# 42
  • Мнения: 237
По време на бременността качих около 30 кг.  Embarassed Иначе бях 50 кг преди да забременея, което за ръста ми си беше напълно добре. Не знам защо си мислех, че като родя веднага ще съм стройна фиданка, та чак накарах мъжо да ми донесе за изписването един дънков гащиризон който носех шестия месец. Потресът ми бе неописуем, когато се напъхах но не можах да закопчая нито едно копче. Месеците се нижеха аз си стоях като  Animal Pig и си мечтаех да съм слаба. Мечтата ми започна да се сбъдва от самосебе  си  някъде година след като родих. Вече минаха две години от паметното събитие и съм почти като нова, нямам нацепвания, коремът ми се прибра без упражнения и диети, как стана и аз не знам. Фитнесът беше основно и само по площадките и в къщи!  Laughing

# 43
  • Мнения: 10 758
Как беше при мен - с първото забременях на 55кг, влезнах да раждам на 95кг, направо си изглеждах двойна. За 2 години успях да ги сваля на 65. Повече просто не стана. После за 1 година качих 15 кг, защото се бях изтормозила, че не мога да имам второ, а страшно много исках. Цели 3 години се мъчихме с таткото. Е, забременях на 80, влезнах да раждам на 100. И да се пулите и да не се пулите, не съм объркала нулите, сто си бяха килцата и т`ва е. За 2 месеца стигнах до 85, но от тогава не съм мръднала надолу ама грам. По цял ден не ям нищо, вечер хапвам една салата и т`ва е. Ама то като си е писано, че ще си остана слон, аз не мога да направя нищо друго. Ни инат помага, ни нищо.

# 44
  • Мнения: 1 283
Ех Маги99, все едно мен описваш с тази разлика,че аз с първото дете веднага си върнах килцата,4е и по-слаба станах! #Milti В4ера отивам да си купя някоя дрешка,4е се затопли времето,а аз нямам нищо,с един анцуг на мъжо ходя и с един панталон от 9-я месец Embarassed .Та награбвам аз 4 панталона и влизам да меря и се ужасявам от гледката...немога да вляза в нито един  newsm45 !Кошмар!ДАже си поревах в съблекалнята! Blush

Общи условия

Активация на акаунт