Мами,как сте с килограмите?

  • 4 130
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
Мале имате само по 5-10 килограма. Аз забремеях 58. В 9 месец бях 75. На 23 ден след раждането бях 67 и така до 5 месец. Но као се качих на кантара след половин месец бях 77. И си помислих, че кантара бърка с 10 килограма, но не би. Аз никога не съм пазила диети понеже съм спортистка и не ми се вярва, че ще успея пък и маи не искам де...   но тези килца си тежат малко или много. Аз не кърмя от 3-ят месец и не знам... Надявам се малката като тръгва да прохожда и най-вече като е проходила да поотслабна... Слава Богу мъжа ми не ми прави проблами !

# 61
  • Мнения: 1 517
Уф, за кой ли път да се оплача и аз, какво друго ми остава. Cry През бременността качих 25 кг, станах 84, успях в началото да сваля 14-15 и повече не мърдам. Все си мисля, че съм отслабнала, но претегля ли се, стрелката си е все на същото място.  Close А като се видя на снимка - умирам!  Imp Не мога заради кърменето да пазя диети и реших да се занимавам с каланетика, намерих упражнения в едни стари изрезки от вестници, и книга си купих. Ама понякога доста ме мързи. Пък и едва ли само с това ще сваля цели 10-12 кг.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт