Обличате ли потници на децата?

  • 10 311
  • 201
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 835
Обличам му потник, а през зимата тениските от лятото които догодина ще са му малки.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 679
Да, обличам и потници, много са и тесни блузките и ако слагам тениска ще и се набира ръкавчето.

# 122
  • Мнения: 4 371
Забавна стана темата, така се и надявах, а не да се хванем за косите Mr. Green
Обличам на Пепи потник, купувам и на мъжа ми. Аз нося пък боди. Баща ми носи потници също и за мен е нормално, а не гнусно. Онзи типаж, който някои описват с плетените обувки и копринената ризка е друго. Но потника си е потник, безценно Mr. Green
Мен пък ми е гадно как някои си обличат пуловер без да сложат нищо отдолу newsm78

...........и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick
...........
Ми те мъжете на ССФ (хич не се е изтъркала тази дума) се епилират Laughing

# 123
  • Мнения: 934
Не обичам потници-бельо, безсмислени са ми едни такива. Нито топлят като хората, нито пък можеш да се съблечеш по тях, ако се наложи. Ако е за топло, слагам фланелка. По-функционално е.
Когато се носят като нормална дреха, става. С дънки, примерно. Може и с разкопчана небрежна риза отгоре.

# 124
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Не, не му слагам потници. Когато е по-студено (т.е. много студено) му обличам по-плътна памучна фланелка с дълъг ръкав, иначе си ходи с обикновена тениска без нищо отдолу. Спи с пижама пак без нищо отдолу. Потници слагам само лятото когато е много топло, тогава понякога и спи с такива.

# 125
  • Мнения: 151
Да, от около 2 седмици. През лятото - не.

# 126
  • София
  • Мнения: 7 097
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick

Мъжът ми носи риза без потник, но не съм забелязала да му прозират космите през нея.
Незнам какъв губер трябва да е отдолу, за да прозира  Thinking

# 127
  • Мнения: 2 700
Гледам, пак възниклал спор Mr. Green
На въпроса за децата - ДА, въпреки че имам дъщеря, бельото й е комплект потниче с бикини. Чувства се прекрасно с него, пък и има такива сладки модели...

# 128
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Слагам или потник или тениска. Peace

# 129
  • Силистра
  • Мнения: 288
Да, слагам или потниче или блузка с късо ръкавче /когато е по-студено/

# 130
  • Мнения: 4 371
Гледам, пак възниклал спор Mr. Green

Аз за това исках темата да е в клю-то, защото сега ще мине някой с метлата и ще каже, че сме обсъждали неща не за тоя подфорум Rolling Eyes

# 131
  • Мнения: 202
Обличам му потник, а през зимата тениските от лятото които догодина ще са му малки.
Абсолютно същото правя и аз Peace

# 132
  • Мнения: 8 769
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick

Мъжът ми носи риза без потник, но не съм забелязала да му прозират космите през нея.
Незнам какъв губер трябва да е отдолу, за да прозира  Thinking
Когато се изпоти, Нати, това питах аз. И не е задължително да е губер. Дай сега да се подиграем на тези, които имат по-обилно окосмяване по природа  ooooh!
Дуци, нека епилиран- полепнала потна риза на кожата->  Sick
За да го казвам, значи съм го виждала, разбирате ли...Явно съм видяла нечии идеални ССФ съпрузи  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 666

Мен пък ми е гадно как някои си обличат пуловер без да сложат нищо отдолу newsm78

И освен това ми е интересно не им ли боде? На мен ми боцка пуловерът, ако нямам боди под него, независимо колко мека и фина материя е!

# 134
  • София
  • Мнения: 13 216
Да! Купих й много сладки кукленски потничета с тънки презрамки... мадамка голяма е  Flutter Flutter Flutter


Български ли са?

Не. Немски.. за 1,50 лв бройката  Wink Има едно магазинче в София където продават немско бельо нестандартно. Детското няма дефекти. Т.е. има ама за немския стандарт са дефекти.. за нашия не са  Grinning Например потника с по-дебели презрамки дефекта е, че едната презрамка е с 1 мм по-широка  Shocked, че е с 1 см по-къс от стандартния размер и т.н. А иначе са прекрасни. Трикото няма нищо, ама нищо общо с нашето. Тя има и български потници с тънка презрамка, които й седят вече като торби. Немските са по телцето.. Хубави цветове са и са поръбени със сатен. Абе чудесни са.

Общи условия

Активация на акаунт