Обличате ли потници на децата?

  • 10 310
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 371
Е, редно е да кажеш къде е магазина Mr. Green

# 136
  • Мнения: 46 567
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick


На мен мъж с риза ми е отвратителна гледка, та до прозиране не стигам, гледам погледът ми да е далече  Mr. Green

# 137
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick


На мен мъж с риза ми е отвратителна гледка, та до прозиране не стигам, гледам погледът ми да е далече  Mr. Green

  Това пък защо,какво им е на мъжете с ризи?

# 138
  • София
  • Мнения: 13 216
Е, редно е да кажеш къде е магазина Mr. Green

Магазина е на Симеон. Ако се тръгне от Ботев по посока пазара магазина се намира отляво на ъгъла на първата пряка. Пише "Немско бельо". Предупреждавам.,  изглежда ужасно самия магазин... но кат се влезе вътре жените са много учтиви и вадят всичко от даден размер да се избре. Имаше и фланелки. Но моите наблюдения са, че потничетата са за момичета основно, защото няма бели, поне за нашия размер (аз взимам 116 за 4 г. и половина). Цветовете са резеда, лилаво, розово. Имам снимки, мога да кача, но довечера да видите за какво става дума  Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато се изпоти, Нати, това питах аз. И не е задължително да е губер. Дай сега да се подиграем на тези, които имат по-обилно окосмяване по природа  ooooh!

Да, и аз, за когато се изпоти отговорих  Grinning
Въпрос на вкус е - за теб не е проблем прозиращ под риза потник, за мен пък не е естетично. Няма нужда от спор тук. В спора няма да променим естетическите си възприятия и вкусове.

# 140
  • Мнения: 46 567
... Това пък защо,какво им е на мъжете с ризи?

Нищо им няма, просто не са по моя вкус Grinning

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Слагам.
Още сме с памперс, има и бодита от пролетта, които още й стават, но й купих потничета, по-удобни са, особено като я слагаме на гърнето. Иначе се мъча по половин час да й откопчея и после закопчея копчетата на тия бодита, а тя рита, мрънка и т.н.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 2 388
На въпроса за децата - ДА, въпреки че имам дъщеря, бельото й е комплект потниче с бикини. Чувства се прекрасно с него, пък и има такива сладки модели...


 Peace
детските комплекти с Winx и фероите на дисни са много салдурски.

# 143
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Обличам.

# 144
  • Мнения: 1 640
Потник-рядко,блузка тънка с дълъг ръкав,т.е.,блузка-бельо.

# 145
  • Мнения: 2 255
Да, в студено време  Peace

# 146
  • Мнения: 4 473
Не съм фен на това бельо. Обличам потник на Гергана само, когато блузката и е широка около врата и тениската ще се вижда.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Да,слагам.А ако стане много студено ще минем на тениски.

# 148
  • Мнения: 7 201
Слагам да, с изключение на лятото, през другите сезони носи потник и слипче.
PeaceИ ние по същия начин.

# 149
  • София
  • Мнения: 676
Слагам да, с изключение на лятото, през другите сезони носи потник и слипче.
  Процедирам и аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт