Отново и отново-бременна!

  • 3 895
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 177
Лека бременност и ти пожелавам най-хубавото момченце.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 953
честито Laughing По-добре така, аз направих голямата глупост да направя няколко аборта  Embarassed и чак сега след 100 години пак се навих за бебе...

# 77
  • Мнения: 8 999
Не се притеснявай - майките имат неподозирани сили! Аз забременях, когато дъщеря ми беше на 6 мес. - носила съм, мъкнала съм - количката до третия етаж, торбите с пазара, все още неходещото дете... Не казвам, че е лесно, но човек с всичко може да се оправи.
Колкото до фолиевата киселина, хм... аз пих само в 7ми и 8ми месец при първата си бременност, защото имах анемия. А и честно казано ми се повдигаше от нея, така че май я спрях преди определения от лекаря ми срок.

# 78
  • Мнения: 439
Честито  bouquet
Аз съм в същото положение като твойто,след като така изненадващо ме връхлетя тази изненада заедно с мъжа ми решихме да го задържа.И аз така си казах това е дар от Бога
Кураж,иначе е многа хубаво да си имаш братче или сестричка.Ще се справим Peace

# 79
  • Мнения: 1 931
Честито.
Когато сина беше на 10 месеца забременях непланувано,но решихме че щом е станало значи точно тогава му е било времето. И ето,че сега си имаме бати на 2.9 и за нас си  е все още бебка на 1.2. Разликат им е 1год и 7 месеца. Бабите и дядовците са ни далеч, татито на работа,но ето че и сами се справяме с дечицата-те са най-голямото ми богатство. Вярно е че има моменти в които доста ме изнервят,но всичко това си струва, те са моите слънчица. През цялата ми бременост си вдигах "големият"  ни батко, пиех магнерот и така. Пуснахме батито на ясла миналата година и сега е на градина- това беше еднственият начин който аз видях за да мога поне от време на време да си почивам.
 И ти ще се справиш, късмет и лека бременност.

# 80
  • Мнения: 553
аз направих аборт когато баткото беше на 11 месеца и още съжалявам
ако принципно сте решили да не оставате с едно дете, не се колебай
ще запишеш голямото на ясла, после ще си ги водиш заедно и най вече няма да почваш и спираш работа и т.н.
ще знаеш след 2-3 години че си приключила със седенето вкъщи и гледането на бебета и ще си доволна
аз сега чакам второ а баткото е на 7г и определено съм убедена че не е трябвало да чакам толкова. да не говорим че и дрешки и всичко се попиля за тези години, забравила съм много неща, точно почнах да се чувствам във свои води в работата и всичко отива ... в пета глуха...
пожелавам ти лека бременност и отсега се огледай за ясла/градина, за да може около раждането вече да сте я дали за да несе претоварваш а и още повече- за да не е каката/баткото по цял ден около бебето и да има хиляда хиляди поводи да ревнува. като си само с бебето през деня и имаш време за домакинската работа и за бебето, вечер ще можеш да отделиш специално време за по-голямото дете и то ще се чувства ОК, и даже предпочитано пред бебето, защото няма да е свидетел на грижите за бебока по цял ден
лека бременност ти желая. ние със сестра ми имаме година и половина разлика и досега сме и най-близките хора една за друга- убедена съм че ако разликата ни беща 3-5 години нямаше да е така

# 81
  • Мнения: 867
Еми честито! Какво да кажа щом си решила вече.То сигурно и аз така бих постъпила, още повече че си направила един аборт.Сега само трябва да мислиш позитивно и ще се справиш.

Обаче какво е вашето пазене само ми е чудно newsm78 Да не е: пази сеееееее

# 82
  • Мнения: 394
честито   bouquet Hug
не мисли за трудностите а се радвай!! майка ми ни е изгледала трима с разлика от година и половина т.е. аз съм била на 3 когато е родила брат ми: най-малкия. сега с мъжа ми работим усилено за бебе а дъщеря ми е на 10 месеца. 

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Честито!Сигурно няма да ти е лесно,но съм сигурна че ще се справиш Peace.

# 84
според мен по-добре е да пиеш фолиева киселина,независимо какво ти казва лекаря,аз когато бях бременна моят лекар ми ги дрънкаше едни...че зависело от начина на хранене и т.н,но значението й е много важно,особено през първите месеци от бременността.ако искаш бебчето ти да е здраво,не се замисляй много по въпроса.
иначе какво да ти кажа,не знам по какъв начин сте се пазили,но щом е станало-значи така е трябвало и след като сте го обсъдили вече трябва да се концентрираш върху бременността ти,Пожелавам ти да е лека и безпронлемна и такова да е и бъдещото раждане.Наистина ще ти е трудно с две деца с малка разлика,но не си първата,гледай положително на нещата-като пораснат ще ти е по-лесно,ще си забравила грижите и тревогите!:) Успех и горе главата!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт