Къде изпишквате децата си,когато сте навън?

  • 3 267
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 524
Като сме на някое кафе, ползваме тоалетната и то ако преценя, че става! Ако играем в някоя градинка или парк и сме разпиляли една чанта играчки, а си влачим още и количка, която зарязваме на 20 метра, пишкаме натревичка, покрай храстче или дръвче. Първо обаче се оглеждам старателно, да не нагазя някое кучишко аки. Изобщо нямам никакви угризения за това. Махнахме памперса малко след годинката с много старание и усилия от страна и на двама ни и хич не смятам да го карам отново да пишка в памперс щото нямало наблизо тоалетна. Като някои си носят съдчета за целта, нека ми кажат къде после изхвърлят пишканото или аканото. Внъщи ли си го носят?
Ако имаш момченце едно бурканче е много удобно за целта, изхвърляш го в някоя шахта или си го носиш в къщи, аз мисля момиченцата как да изпишкваме.

# 31
  • Мнения: 589
Като сме на някое кафе, ползваме тоалетната и то ако преценя, че става! Ако играем в някоя градинка или парк и сме разпиляли една чанта играчки, а си влачим още и количка, която зарязваме на 20 метра, пишкаме натревичка, покрай храстче или дръвче. Първо обаче се оглеждам старателно, да не нагазя някое кучишко аки. Изобщо нямам никакви угризения за това. Махнахме памперса малко след годинката с много старание и усилия от страна и на двама ни и хич не смятам да го карам отново да пишка в памперс щото нямало наблизо тоалетна. Като някои си носят съдчета за целта, нека ми кажат къде после изхвърлят пишканото или аканото. Внъщи ли си го носят?
Ако имаш момченце едно бурканче е много удобно за целта, изхвърляш го в някоя шахта или си го носиш в къщи, аз мисля момиченцата как да изпишкваме.
  Носим си вода, сок, чай, обяда в бурканчета, сега пък и буркан за изпишкване! #Crazy Sick И като се разлее в чантата... Абе, я стига!

# 32
  • Мнения: 4 451
Голямата ми дъщеря е на 5г., но е проблемно дете - с хиперактивност и дефицит на внимание. Стиска до последно и обикновено няма време, трябва да се реагира на момента. Пишка до някое по-закътанко храстче, дръвче, тревичка. Влизали сме и в тоалетна на заведение. Тоалетната чиния обикновено е в такова състояние, че Sick 100 пъти да съжаля, че изобщо сме влезли.

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Що не й тегли една дълта на тая жена?!?
Ми като няма WC наблизо да се напишка детето ли.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Обикновено няма тоалетни наоколо, затова я изпишквам  някъде на по-закътано - тревни площи, храсти.
Чак пък да те е срам...Не обръщай внимание на разни кукундели...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 252
Аз все още се боря да сваля памперса, но отсега знам, че няма да препускам из парковете и улиците, за да търся тоалетна, за да изпишкам детето си. Живеем в абсурдна държава и изпишкването на малко дете край дърво или храстче не ми се вижда толкова грозно.

А шишенце за изпишкване ми звучи - ами смешно. И сигурно бих се изсмяла на майка дето колекционира телесните течности на детето си, а навсякъде около нас припикават и минират помияри. Когато парковете станат като западните, където кучетата не влизат и всичко свети от чистота и има поне една нормална тоалетна то тогава едва ли ще има пишкащи деца край дърветата и храстите.

# 36
  • Мнения: 402
случвало ми се е много често и веднъж дори ми се развика някакъв от общинска охрана на когото отговорих, че в радиус от 200 метра няма тоалетна, моето дете пишка до някое затънтено храстче, а кучетата пишкат в пясниците, където играят децата.

# 37
  • Мнения: 9 990
Дъщеря ми отказва да пикае вън Peace
Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!

Дете на годинка да стиска? newsm78Как го постигна-сподели Peace

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Дъщеря ми отказва да пикае вън Peace
Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!

Дете на годинка да стиска? newsm78Как го постигна-сподели Peace

От къде да знам-тя просто не пикае до като сме вън!

# 39
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Понякога не ни се налага да пишкаме на вън,но сега както сме настинали не мога да я карам да стиска при условие ,че тя ме кара през 15мин. къде да търся тоалетна.Понякога ,на мене ми се случвало да стискам много, докато намеря тоалетна в отвратителен и неподържан вид,а какво остава да накараш едно дете.Разбира се визирам малките деца,не тези на 6,7,8г които вече е малко срамно да ги изхождаш на вънка пред хората! Peace

# 40
  • Мнения: 9 990
Дъщеря ми отказва да пикае вън Peace
Сравнението с бездомните животни за мен лично не е уместно!

Дете на годинка да стиска? newsm78Как го постигна-сподели Peace

От къде да знам-тя просто не пикае до като сме вън!

Ох, не съм по темата, за което се извинявам, но ме загложди-това по колко часа на ден се случва да сте навън нон-стоп примерно-т.е. "рекорда" на детенцето какъв е?Колко часа без да пика? Peace

# 41
  • Мнения: 6 624
Ние все още сме с памперс ,но ако няма къде ми се струва тъпо да караш детето да стиска дълго време и накрая да се изпишка в гащите.

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Чак рекорд,но три часа е най-дългото време!Обикновенно по-дълго от 2-3 часа не сме на вън,а ако,се случи просто слагам памперс!Пробвала съм я да я изпикая пред кооперацията ни,но не та не-опъва краката и така!
то и това не е по темата

# 43
  • Мнения: 9 990
Мда-два-три часа е нормално да задържа на тази възраст.Аз защото  с голямата, когато беше на годинка и малко бях по цели дни навън често, без да се прибитаме от сутринта, или пък с прибиране само да хапне вкъщи и да дремне-та доста повече от 2-3 часа се връзваха и определено си имаше пишкане по храстите.Да, хубаво е да се изпика детето преди да тръгне, но организми различни-като не му се пикае баш сега, какво?Или лятото-моята живееше само на сок и солети/бяха едни жеги/ и като налее много сок-какви ти 3 часа-пикваше си след около половин час след изпития сок.
Та-понякога, да не кажа винаги/ защото изключение винаги има/ е мисия невъзможна.Условия за неизпишкване по храстите тук няма, както се разбра.Към днешна дата момичето ми е почти на 5 и много рядко да и се допика навън.Тогава стиска, и плаче-неплаче-прекъсваме игра и се прибира вкъщи.Приберем ли се-няма излизане втори път вечер.Така че все още ми се случва и да подпика някой храст с идея да не иразвалям хубавата игра.В крайна сметка-сега ако не се наиграе-кога?

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Ама,аз,нищо не съм казала,че децата пикаят вън-само отговорих за моето Blush

Общи условия

Активация на акаунт