Есен е, а крема какъв да е???

  • 11 555
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 947
Е тва за първи път го чувам Crazy Joy

# 91
  • Мнения: 7 947
Migurche, исках да разбера какъв е реалния резултат от този крем с пилинг ефект - иначе продукти много, обяснения много! Но понеже съм купувала прехвалени от продавачките продукти с нулев ефект - затова исках да разбера дали е добър този пилинг на Неострата и как точно се е променила - ако има промяна разбира се, кожата ти. Laughing

# 92
  • Мнения: 83
Migurche, исках да разбера какъв е реалния резултат от този крем с пилинг ефект - иначе продукти много, обяснения много! Но понеже съм купувала прехвалени от продавачките продукти с нулев ефект - затова исках да разбера дали е добър този пилинг на Неострата и как точно се е променила - ако има промяна разбира се, кожата ти. Laughing

Използвам крема от един месец и петната от пъпчици са избледнели, станала е по-гладка. Фрапираща промяна за такъв период и не може да има. Като нанасям крема в началото ме щипе. Но така и трябва. Има излющващ ефект. От препоръки на продавачки не се водя.

# 93
  • Мнения: 7 947
Благодаря ти за бързия отговор! Може и да опитам! Laughing

# 94
  • Мнения: X
Аз открих наскоро подходящия за себе си- Tender Drops Blue Sensitive  на Lumene  за чувствителна кожа,склонна към зачервяване. Успокоява кожата ми,измръзнала от вятъра,а от друга страна след това не лъсвам,както се получава с доста от кремовете,подходящи за зимата.

Общи условия

Активация на акаунт