Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Галитка,сигурно си минала вече,но успех все пак!

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
И да споделиш резултатите после  Peace

# 32
  • Мнения: 340
Здравейте,
благодаря на всички. Утре сутрин отиваме да правим спермограма и тогава ще четем и резултатите от хормоните.Май май утре е големия ден-денят на истината Confused Та така-малко ми е притеснено, щото и спермограмата ще е ясна-дано всичко е наред Praynig
Това е от мен- утре ще пиша...
 Hug Hug Hug Hug

Какво става, да не би да са объркали нещо резултатите или някакви друго объркване да има?  Thinking

# 33
  • Мнения: 421
Здравейте, ето че и моите изследвания станаха готови и доста ме притесняват резултатите, а на лекар съм чак другата седмица. Моля за мнение:
Пролактин - 17.00 при реф. стойности: пременопауза 1,2 - 22,0 ;постменопауза 0,7 - 22,0;
FSH - 1.4 при реф.стойности: фол. 2,0 -10,овул. 6,0 - 24,0, лут.1,5-8,0
LH - 6.5 при реф стойности: фол 1,5-8,0 овул 5,0-24,0; лут 0,2-6,5 ;менупауза 16,0 - 19,0;
Правени са на 3-ти ден от МЦ. Притеснява ме съотношението LH:FSH, май съмнението за ПКЯ се потвърждава.

# 34
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Гале, защо не пишеш нищо  newsm78? Дано резултатите са добри и пак да сте забягнали на разходка  Hug!

# 35
  • Мнения: 155
Оф де да бяхме забегнали... Ама не би... Само работа, не мога да вдигна поглед направо... Проблема при нас е мъжки фактор най-вече, сега пием лекарства и до два месеца се очаква да имаме успех-така каза доки...
Това е, много на бързо но ще излизаме... Благодаря на всички за съпричасността...
Дано да имам повече време да пописвам тук, че вече ми омръзна от това тичане по задачи... Hug

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Галитка,ще има успех,мила,от все сърце ти го желая Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт