Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 10 962
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Добро утро дами Simple Smile
Виждам, че всички чакаме с нетърпение срещата довечера....
Аз забравих апарата, сетих се качвайки се по стълбите в офиса и сама си говорех, как може да съм такава забравана Embarassed
Аз няма да успея да дойда в 18ч. Тогава свършва работния ми ден, така че към 18,30 би трябвало да съм налице.

Резервацията е на мое име: Валентина Рангелова.
Говорила съм с Петя Миланова. Тя прие резервацията ни.

# 46
  • Мнения: 7
Аз съм на линия за варненската среща довечера-вече нямям тарпение да се видим и да премерим кореми  bouquet!
Аз предлагам да се чакаме направо вътре, че е доста хладно днес!
Приятен ден на всички и ... до довечера!

# 47
  • Хасково
  • Мнения: 995
Здравейте момичета!
Чета Ви много много отдавна темите, но всене пиша!
Казвам се Надежда на 30 години съм и чакаме второто си дете според лекарите термина ми е 16.12, но да видим, каката я преносих 8 дни /по термин/ да видим какво ще стане този път!
Не знаем още пола на бебето много е срамежливо!
И аз като повечето от вас съм на Магнерот от около 3 месеца, но си има дни в които си имам болки - като днес например. То май няма дни в кото да се размина без.
Я кажете по-големите Ви деца как приемат, че ще стават каки/батковци?

# 48
  • София
  • Мнения: 210
Мили мами,
Ако някоя от вас има финансовата възможност да помогне на Мони, нека се включи сега, има вече и линк към е-пей http://www.save-darina.org/. Днес е последния срок да бъдат събрани паричките за следоперативното лечение. Ето повече инфо за детенцето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222629.0

# 49
  • Мнения: 57
Надя,добре дошла HugИве   bouquet за хубавата темичка.Момичета аз днес съм на консултация и довечера ще докладвам.Желая на всички ви весело изкарване довечера на срещите Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 2 846
Мили мами,
Ако някоя от вас има финансовата възможност да помогне на Мони, нека се включи сега, има вече и линк към е-пей http://www.save-darina.org/. Днес е последния срок да бъдат събрани паричките за следоперативното лечение. Ето повече инфо за детенцето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222629.0

100% ще преведа пари днес. Надявам се, че към края на работния ден няма да е късно?!

На коя точно сметка, че много сметки, много нещо? newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 210
На мен лично ми беше най-лесно през е-пей, към ЦКБ ще е по-ниска таксата за превод, от тази към чуждата сметка. Иначе се надявам да не е късно. Всичко зависи от решението на германските лекари дали ще могат да дадат малка отсрочка.
Най-ужасното е, че именно Фонда за лечение на деца проточи ужасно нещата и продължава да ги проточва и проявява тотално безхаберие. Цялата ни администрация са абсолютни престъпници и това се показва във всеки случай, в който е необходима бърза реакция за спасяване живота на дечица. Така е с Мони, така е и с Криско. 

# 52
  • Мнения: 1 210
Няма нужда от плащане на такси. Ако ползваш директно линка се извършва вътрешно плащане към друг клиент на epay.
Имах предвид, че няма нужда да ползваш банковите сметки.
Преведох преди малко парички - чрез ePay вече са при тях.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 846
Нямам е-рау! Ще отида до банката по някое време.

# 54
  • Мнения: 14
Уффф не мога да ви смогна  Simple Smile

Аз също съм на линия за варненската среща довечера.Обещах да нося фотоапарат, но се налага да се отметна Embarassed, съвсем забравих, че е в сестра ми, а тя е в София ooooh! Дано някоя от вас да може да вземе, че да се фотографираме с кореми  Mr. Green

Значи довечера в 6 направо вътре в Хепи се оглеждам за тумбаци  preggo

# 55
  • Мнения: 219
Аз мисля след срещата от вкъщи да преведа, че от тук не мога през еpay, защото съм си сложила сертификат (ако знам и аз за какво...) и мога само от моя си комп.

# 56
  • Мнения: 7
здравейте мами, добре дошли на новите мами
Благородно ви завиждам за срещичките довечера да си изкарате страхотно Вие и тумбаците Ви
Иве Hug, Бабче ненадмината си в тия заглавия newsm78 как го правиш(имам предвид да мислиш в момента).Ние с таткото ония ден напазарихме почти всичко за бебо, не мога да го спра да пазари нашия татко и резултата е двойно повече дрехи отколкото пишете в списъците, и за капак казва:- Вече знам какво се купува за бебе и ти не ми трябваш повече! ooooh! #Crazy
Кой знае какви ще ги надроби за в бъдеще #Cussing out ще го убивам и всичко това на фона на непреключилия ни ремонт и бебешките дрехи нито са опрани нито прибрани в къщи е ужас.

БАБЧЕ МЕРСИ за предложението приемам но мисълта ми е че ще станат по- лоши след едно раждане така са ме боляли преди че само лежах, а сега с бебе как ще я карам незнам.

мацки да ви питам за или против сте за сутиените с банели сега и при кърмене

# 57
  • Мнения: 331
Здравейте мамчета!
И аз като вас бях много впечатлена от малките пръсчета, които стискаха ръката на Хаус. Много затрогващо, направо ми се качи сърцето в гърлото.
За срещата във Варна и аз вече съм на линия, след като сутринта се наложи мъжа да ме вземе от работа и да ме заведе при свекърва ми да полежа няколко часа. Кръвното ми беше 60/40 и бях ни-жива, ни-умряла. Но жената много се постара и ме вдигна на крака - вода, компоти, айрани, шоколад, супа. Сега вече съм добре и даже се върнах на работа, не ми беше удобно повече да притеснявам свекъра и свекървата, че са вече възрастни, пък и аз се посъвзех. Но съм решила другата седмица да си я карам цялата у дома.
Аз съм взела фотоапарат за варненската среща, но някоя от вас мамчета ще трябва да се заеме с качването им, защото мене хич ме няма.

# 58
  • София
  • Мнения: 165
NadiaNGX  Hug Добре дошла при нас. Момичета довечера хубаво да си изкарате и обезателно да качите снимчици.

# 59
  • Мнения: 219
Забравих, добре дошла на новата мама  Hug
skaj и със и без банели все не са ми удобни, иначе нося основно с банели.
galinanik аз със 60/40 се чувствам чудесно, а ако вдигна 120/80 (дето е нормално уж) и направо  Crazy не съм на себе си.
katiousha можеш да бъдеш сигурна Wink

Общи условия

Активация на акаунт